Zuhal Topal’la Sofrada’da rekor puan! Zuhal Topal’da haftanın birincisi kim?

Zuhal Topal’la Sofrada programının 400. bölümü bu akşam yayınlanıyor. Oyuncu Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada programının final gününde, birinci olan yarışmacı 15 bin TL’lik ödülün sahibi olacak. Peki final menüsünde hangi yemekler vardı? Kayınvalideler kaç puan verdi? Haftanın birincisi kim oldu?

Hafta içi her gün Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada adlı program, 8 Mayıs Cuma akşamı 400. bölümüyle ekrana geliyor. Haftanın 5 günü 5 ayrı gelinin kıyasıya rekabet ettiği yarışma programında, gelinler kayınvalidelere ve Zuhal Topal’a yemeklerini beğendirmek için mücadele verdi. En fazla oyu alan gelin, haftanın son günü 15 bin TL’lik ödülün sahibi oluyor. 8 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak bölümde, haftanın kazananı belli oldu. Peki bu akşamki menüde hangi yemekler vardı? Haftanın birincisi ve 15 bin TL’lik ödülün sahibi kim oldu?

8 MAYIS ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA İZEL HANIM’IN MENÜSÜ

İzel Hanım’ın menüsünde bugün; mantar çorbası, kıymalı garnitürlü börek, beşamel soslu karnabahar, kremalı peynirli tavuk sote, fesleğenli makarna, akdeniz salatası ve waffle bulundu.

Zuhal Topal’la Sofrada programının birincisi Sultan Hanım’ın gelini Derya Hanım oldu. Derya toplamda 38 puan aldı.

RAMAZAN BOYUNCA İFTAR SAATİNDE YAYINDA

Ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, dün yayınlanan bölümde Zuhal Topal’la Sofrada programı hakkında önemli bir açıklamada bulundu. Topal, programın yeni haftadan itibaren Ramazan ayı sonuna kadar akşam yayınlanacağını ve yemek yeme anının da iftar saatine göre belirleneceğini belirtti. Topal durumu, stok bölümle ilerledikleri için şu an yayınlanan bölüm içerisinde Ramazan ayında olmadıklarını diğer bölümlerden itibaren Ramazan ayında olacaklarını belirtti. 11 Mayıs’tan itibaren yayınlanacak bölümlerin Ramazan ayı içerisinde çekildiğini belirten Topal, mübarek Ramazan ayı için dua da etti.

7 MAYIS ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA PUAN DURUMU

Hafta içi her gün Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada adlı program, 7 Mayıs Perşembe günü 399. bölümüyle ekrana geldi. Haftanın 5 günü 5 ayrı gelinin kıyasıya rekabet ettiği yarışma programında, gelinler kayınvalidelere ve Zuhal Topal’a yemeklerini beğendirmek için mücadele verdi. En fazla oyu alan gelin, haftanın son günü 15 bin TL’lik ödülün sahibi oluyor. 7 Mayıs Perşembe günü yayınlanan bölümde Sultan Hanım’ın gelini Derya Hanım yarıştı. Peki Derya Hanım’ın menüsünde hangi yemekler vardı? Derya Hanım, kayınvalidelerden ve Zuhal Topal’dan kaç puan aldı? İşte Zuhal Topal’la Sofrada 399. bölümü hakkında tüm merak edilenler…

7 MAYIS ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DERYA HANIM’IN MENÜSÜ

Derya Hanım’ın menüsünde; erişteli yeşil mercimek çorbası, kıymalı çarşaf böreği, sumak ekşili kuru dolma, elmalı cevizli kereviz salatası, acı soslu bonfile, nohutlu pirinç pilavı, semizotu salatası ve limonlu cheesecake bulundu.

7 MAYIS ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA PUAN DURUMU

7 Mayıs Perşembe günü yüksek puan alma mücadelesine giren Derya Hanım, Zuhal Topal ve kayınvalidelerin beğenisini kazanmayı başardı. Derya Hanım’ın kuru dolmasını çok beğenen Zuhal Topal, kayınvalidelerin üçünden gelen 7 puan ile Neval Hanım’dan gelen 6 puanı eleştirdi. Topal, masanın 7’nin üzerinde olduğu yorumunu yaptı. 

7 Mayıs Perşembe gününün puan tablosunda Derya Hanım kayınvalidelerden toplamda 29 puan alarak, bir önceki günün yarışmacısı olan Neval Hanım’ın gelinini geçti. Zuhal Topal ise Derya Hanım’a 9 puan verdi. Toplam puan 38 oldu.

ZUHAL TOPAL SOFRA’DA 400. BÖLÜM FRAGMAN:

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir