Yasemin Özilhan’ın şimdi de ayak tarak kemiğiyle gündemde!

Ünlü oyuncu Yasemin Özilhan, sosyal medyada paylaştığı ve büyük tepki çeken fotoğrafındaki sırt kemiği detayı ile çok konuşulmuştu. Ünlü isim şimdi de ayak tarak kemiği ile gündemde.

İş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra setlere ara veren ve yıllar sonra Mucize Doktor dizisinde 2 bölüm rol alarak hayranlarına güzel bir anı bırakan Yasemin Özilhan, Instagram hesabından bir fotoğrafını paylaşmış, zayıflığı ve belirgin sırt kemikleriyle dikkat çekmişti.

Ünlü isim konuyla ilgili olarak, “Öncelikle aşırı zayıf değilim. 52 kiloyum. Bu benim yapım. İki tane omurgam olduğunu bile yazmışlar. Kimde böyle bir şey var Allah aşkına? Bu sırt kası. Herkeste olan bir şey. Spor yaptıkça belirgin hale geliyor. Sağlıklı besleniyorum. Halimden memnunum. Tuhaf eleştirilere katılmıyorum.” açıklamasında bulunmuştu.

Özilhan şimdi de ayak tarak kemiği ile gündeme oturdu. Instagram’dan fotoğraf paylaşan Özilhan’ın ayak tarak kemiği için takipçilerinden, eleştirel mesajlar geldi.

SAMSUNG’UN YENİ YÜZÜ OLDU

Yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’i piyasaya süren Samsung, Türkiye’de marka yüzü olarak eski oyuncu, sosyetik güzel Yasemin Özilhan ile anlaştı. Öözilhan’ın yer aldığı reklam görselleri yayımlanmaya başladı.

Yasemin Özilhan, kayak yapmak için eşi İzzet Özilhan’ın memleketi Kayseri’yi seçti. Medyatik isim, kayak kıyafetleriyle ilgi odağı olurken kıyafetlerinin maliyeti dudak uçuklatmaya yetti.

DUDAK UÇUKLATAN TATİL KOMBİNİ

Cordova tulumu; 7 bin 800 TL. Goldbergh marka eldiveni 780 TL. Perfect Moment’tan aldığı çantası ise 1151 TL. Şıklığın toplam bedeli; 10 bin 131 TL.

TATİLE ÇIKTI, GÖZLER ÜZERİNDE!

Doktorlar dizisinde canlandırdığı Ela karakterini, yıllar sonra Mucize Doktor dizisinde canlandıran ünlü oyuncu Yasemin Özilhan, 2 bölümlük konuk oyunculuk serüveninden sonra tatile çıktı.

İş insanı eşi İzzet Özilhan’ın memleketi olan Kayseri’ye giden Özilhan, tarzıyla da oldukça beğeni topladı. Siyah şişme montu ve üzeri siyah desenli tek takım beyaz eşofman tercih eden Özilhan, geçtiğimiz yıl da mavi bir tulum ve beyaz kazak giymişti.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir