Ünlü manken Ebru Şallı ve Harun Tan’ın evlat acısı… Pars’ın mezar taşı kahretti

Ünlü model Ebru Şallı’nın, bir vadedir Lenfoma tedavisi gören 8 yaşındaki oğlu Pars hayatını kaybetti. Küçük Pars, öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının akabinde Kilyos mezarlığına defnedildi. Ünlü model oğlu Pars’ın illetini birinci kere 2019 yılında, katıldığı bir televizyon programında açıklamıştı. Evet Pars’ın tedavisini gördüğü Lenfoma illeti nedir?

Ünlü model Ebru Şallı’nın yaklaşık 1 yıldır lenfoma marazı nedeniyle tedavi gören 8 yaşındaki oğlu Pars’tan acı bir haber geldi. Hastanede tedavi gören Pars’ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Yaklaşık bir yıldır lenfoma tedavisi gören minik Pars, bugün öğlen vakti düzenlenen cenaze merasiminin akabinde Kilyos Mezarlığında defnedildi. Ebru Şallı’nın oğlunun mezar taşındaki detay ise görenleri duygulandırdı. Şallı, oğlunun mezar taşına kalpler çizerken, “Ponçik sen benimlesin” yazdırdı.

Haziran ayında bir televizyon programına konuk olan Ebru Şallı, oğlunun illeti için şunları söylemişti: “Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin derhal akabinde tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Pars’ın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece illetle uğraş ediyoruz; lakin şu an Pars’ın durumu daha yeterli.”

Lenfoma illeti, vücuttaki akyuvarlardan birinin genetik kodunda bir mutasyonun oluşması sonucunda ortaya çıkan bir kanser cinsidir.

Şallı’nın, birinci eşi Harun Tan ile evliliğinden olan vefat eden oğlu Pars dışında, bir evladı da bulunuyor. Küçük Pars, bugün öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının akabinde, Kilyos mezarlığına defnedildi.

Geçtiğimiz yıl bir televizyon programına konuk olan Şallı, oğlu Pars’ın Lenfoma tedavisi gördüğünü açıklamıştı. Şallı, oğlunun halsizlik ve kemik ağrıları şikayeti olduğu için doktora götürdüklerini belirtip, ‘Yapılan tetkiklerin derhal akabinde tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Pars’ın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece illetle uğraş ediyoruz.’ tabirlerini kullanmıştı.

ÜNLÜ İSİMLERDEN BAŞSAĞLIĞI

Gamze Özçelik’ten oğlunu kaybeden Ebru Şallı’ya “Bu fani yerkürede yaşabilecek en büyük acı..
Allah yar ve yardımcın olsun”

SEDA SAYAN

Çok üzgünüm çok ne diyeceğimi bilemiyorum Pars parıltılar içinde uyu… Allah’ım sana sabır metanet versin

FAHRİYE EVCEN- BURAK ÖZÇİVİT

Tanımı mümkün olmayan bir acı… Sevgili Ebru ve Harun’a en derin hislerimizle başsağlığı diliyoruz. Seni de o kelebek kalbinden öpüyoruz Pars…

ÇAĞLA ŞIKEL

Söyleyecek kelam yok. Çok üzgünüm çok. Ebrum, sabırlar diliyorum.

ALİŞAN

İnanılmaz üzüldüm. Söyleyecek kelam yok. Allah’ım anasına ve pederine sabırlar versin. Başınız sağ olsun.

SİNAN AKÇIL

SEREN SERENGİL

Yerkürenin en büyük mutluluguna erisen bir validenin,dunyanin en buyuk acisini kalbim aciyarak öğrendim…gozyaslarimi tutamiyorum zira pars’a düşkünlüğünü ona olan ihtimamını sevgisini gozlerimle gordum Allah sana sabir versin harun ‘a sabir versin dayanacak guc versin pars’im cennetinde huzurla uyusun cok ancak cok üzgünüm

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir