Tuvalet Eğitiminde BabyNEO

Özel olarak organik tarlalarda yetiştirilmiş en iyi kalite pamuklardan ürettiği BabyNEO alıştırma külotlarını satışa sunuyor.

Bebeğini düşünen ailelerin tercihi BabyNEO, çocuklara tuvalet alışkanlığı kazandırmak için, özel olarak organik tarlalarda yetiştirilmiş en iyi kalite pamuklardan ürettiği alıştırma külotlarını satışa sunuyor. Organik pamuğun yumuşak dokusuyla üretilen alıştırma külotları, bebeklerde alerji oluşumuna neden olmadan bebeklerin tuvalet eğitim süreçlerinin daha kolay geçmesini sağlıyor.

Bebeklik döneminde kullanılan bezlerden sonra alıştırma külotları, çocukların tuvalet eğitiminde büyük önem taşıyor. BabyNEO, çocukların tuvalet eğitimlerini daha kolay geçirebilmeleri için organik pamuktan ürettiği süper emici alıştırma külotlarını ailelerin beğenisine sunuyor.

Aileler için zorlu bir süreç olan tuvalet eğitimi döneminde, BabyNEO alıştırma külotları annelerin ve bebeklerin işini kolaylaştırıyor. Bebekler, BabyNEO alıştırma külotlarıyla tuvalet eğitimi dönemlerini rahat geçirirken tuvalet alışkanlığı kazanmaları daha kolay hale geliyor.

BabyNEO Alıştırma Külotları Süper Emiciliğiyle Fark Yaratıyor!

BabyNEO alıştırma külotları yüzde 100 organik pamuktan üretiliyor ve bu sayede bebeklerin cildinde tahriş ve alerji oluşumuna neden olmuyor. BabyNEO alıştırma külotlarının içerisine eklenen yeni ped ise emiciliğiyle fark yaratırken, sıvının hemen dışarı çıkmasını engelliyor. Bu dönemde bebeklikten çıkıp büyüme evresine geçen bebeklere kolaylık sağlayan alıştırma külodunun içteki emici katmanı yüzde 80 organik pamuk ve yüzde 20 PES havludan üretiliyor.

‘Bambu Rib’ kumaştan üretilen ve bacak kısımlarında kullanılan yumuşak dokusuyla ön plana çıkan BabyNEO alıştırma külodu, kullanım sırasında çocukların bacağına da rahatsızlık vermiyor. BabyNEO markalı ürünler tüm Türkiye çapında bebek mağaza zincirlerinde (E-Bebek Mağazaları), organik mağazalarında ve internet üzerinden satışa sunulmakta. Kız ve erkek çocuklara özel mavi ve pembe renkleriyle birlikte!

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir