Survivor Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı kaç yaşında, nerede oynadı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışının başarılı isimlerinden Barış Murat Yağcı son günlerde adeta arama motorlarında rekor kırıyor. Ekibinden Yasin Obuz yumruk yumruğa hengame eden Murat Yağcı kaç yaşında? Murat Yağcı nereli merak ettiğiniz soruları cevabı haberimizde…

Finale az bir devir kala Survivor müsabakasında adeta nefes nefese geçen müsabakalar adeta milyonlarca izleyiciyi ekranları başına topladı. Koronaviürs nedeniyle haftanın 7 günü ekranlarda olan Survivor müsabakasında geçtiğimiz akşam Barış Murat Yağcı ile ekibinden Yasin Obuz yumruk yumruğa hengame etti. Yeni kısım fragmanına yansıyan imgelere Acun Ilıcalı, “İstemediğimiz şeyler oldu. Içtima sonrası diskalifiye gelir mi ona karar vereceğiz” sözlerini kullandı. Hal bu türlü iken Barış Murat Yağcı’nın kim olduğu ve daha evvel de nerede oynadığı merak edilenler arasında. Barış, adada gösterdiği muvaffakiyetin yanısıra, grup arkadaşlarıyla yaşadığı gerginlikle de gündeme geliyor. Survivor Barış Murat Yağcı, Kiralık Aşk, Kocamın Ailesi üzere serilerde oynamıştı. 

EVET BARIŞ MURAT YAĞCI KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

1991 yılında İzmir’de doğan Barış Murat Yağcı, eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Memleketler arası Bağlar Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Idaresi kısmında eğitimine 2. kere devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir devir modellik yapmıştır. Best Model of Turkey yarışına katıldı ve bir numara seçildi ve oyunculuk eğitimi aldı. Birinci serisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı. 1,92 boya sahip olan Barış, 88 kilogram ağırlığındadır.