Sunucu Ezgi Sertel’den ikiz bebekleriyle yakın poz! Ezgi Sertel kimdir?

Yaptığı yemek programlarıyla hakkından sıkça söz ettiren Ezgi Sertel ikiz erkek bebeklerini kucağına almıştı. Ezgi Sertel 2 buçuk aylık olan bebeklerini sosyal medya hesabından “23 Nisan” notu ile paylaşan Ezgi Sertel’in paylaşımına binlerce beğeni geldi.

Sunuculuğunun yanı sıra oyunculuk da yapan Ezgi Sertel eşi Ozan Çobanoğlu ile aynı dizide yer aldığı sıralarda set arkadaşlığını evlilikle taçlandırmıştı. Sunucu Ezgi Sertel ve Ozan Çobanoğlu çiftinin ikizleri ile ilk 23 nisan sevincini Instagram hesabından yayınladı.

YENİ PAYLAŞIM!

Şimdilerde ikiz bebekleri olan Ezgi Sertel yeni paylaşımlar yapıyor. Sertel fotoğrafa “Bay Cazgır’ım (Tibet) ve Cep Herkül’üm (Mert)” notunu düştü.

EVDE HAYAT VAR PAYLAŞIMI!

Sunucu Ezgi Sertel kendisi gibi ünlü olan Ozan Çobanoğlu ile  2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız ünlü oyuncu Ozan Çobanoğlu ve bir dönem Türkiye’nin lezzetlerini tanıtan bir program ile adından çokça söz ettiren Ezgi Sertel, Ocak ayının son günlerinde ikizlerine kavuştu. Ezgi Sertel de ‘Hayat eve sığar’ çağrılarına bu paylaşımla destek verdiğini duyurdu.

 

YENİ POZ GELMİŞTİ!

Ünlü sunucu eşi ve ikizleriyle beraber yeni poz paylaştı.

40 GÜNLÜK PAYLAŞIMI

Ezgi Sertel, ikizlerinin 40’ı çıkınca sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak “Bizim 40’ımız çıktı.Allah herkesin evladıyla beraber benim yavrularıma da güzellikler nasip etsin” notunu düştü.

DOĞUMA BÖYLE GİTTİ!

Geçtiğimiz aylarda anne olan sunucu Ezgi Sertel, doğumunun ardından ilk paylaşımını yaptı. Sertel fotoğrafının altına, ‘Şükür çocuklarımız dünyaya geldi. Hepimiz çok iyiyiz , bebişler küvözde bir kaç güne inşaAllah alıp evimize götüreceğiz. 🙂 Allah isteyen herkese nasip etsin.’ notunu ekledi.

Bir dönem yer aldığı yemek programıyla damgasını vuran ünlü isim Ezgi Sertel, ikiz bebeklerine hamile olduğu öğrenilmişti. Daha önceki gebeliklerinde yaşadığı acı deneyimleri bir canlı yayın programında bahseden Ezgi Sertel, Ozan Çoban ile 2016 yılında evlenmişti. Sertel ikiz oğullarına, Tibet ve Mert isimlerini koymuştu.

TEBRİK MESAJLARI GELDİ!

Karnı belirgin fotoğrafını paylaşan Ezgi Sertel’e, çok sayıda tebrik mesajı geldi. Birkaç ay sonra ikizlerini kucağına alacak olan Sertel, isim konusunda hala kararsız olduğunu belirtti.

EZGİ SERTEL KİMDİR?

1 Ekim 1981’de Karabük’ün Safranbolu ilçesinde dünyaya gelen Ezgi Sertel, Türk oyuncu ve sunucudur. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olan Sertel, 2007 yılında Samanyolu TV’de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle tanınmıştır. Ezgi Sertel, Kanal 7’de sunduğu “Ezgi ile Yaz Sabahı” programı ile ün kazanmıştır. 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir