Serdar Ortaç’tan memleketi Kastamonu Cide’ye ‘Evde Kal’ çağrısı!

5 yıldır evli olduğu eşi İrlandalı model Chloe Loughnan’dan boşanma haberleriyle gündeme gelen müzikçi Serdar Ortaç, toplumsal medya üzerinden yaptığı açıklamada, bir kız evladını evlat edinmek istediğini söyledi. Ortaç artık de, İstinye’de bulunan ve pahası 30 milyon TL eden konutunu, yıllardır yanında olan çalışanlarına vermek istediğini açıkladı. Ortaç, memleketi Kastamonu Cide’ye ‘Evde Kal’ davetinde bulundu.

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, memleketlilerine seslendi. Ortaç, artan Koronavirüs vakaları sebebiyle, ‘Evde Kal davetinde bulundu. Ünlü müzikçi açıklamasında, “Kastamonu benim memleketim ve vaka sayısı çok artmış. Allah aşkına Cide konutta kal. Sıkılma bunalma, balkonuna çık varsa bahçene çık ve çok ziyade iç içe gezme. Bu iş hiç görünür olmaz herkesi her konumda yakalayabilir. Cide, Kastamonu memleketim lütfen meskende kal.” davetinde bulundu.

ÇALIŞANLARINA 30 MİLYON TL’LİK HANE

Geçtiğimiz günlerde yaptığı, telif gelirse para kazanıyoruz ve bir kız evladı evlat edinmek istiyorum laflarıyla gündeme gelen ünlü müzikçi ve müzisyen Serdar Ortaç, artık de öldükten sonra var olan gayrimenkullerini kimlere bağışlayacağının açıklamasını yaptı.

Ortaç, ‘Ben ölünce elemanlarıma bırakırım her şeyimi. Benim için 30 sene çalışanlara… İstinye’nin tepesinde meskenim var. 30 milyon TL… Yerküre para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar.’ açıklamasında bulundu.

SERDAR ORTAÇ: ‘TELİF GELİRSE GEÇİNİYORUZ!’

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, içtimaî medya hesabından bir canlı yayın açtı. Ortaç bu yayında, “Tek yaşıyorum, yalnız öleceğim.” deyip bir kız evladı evlat edinmek istediğini belirtti. Ortaç, “İsmini validemin ismini, Nesrin koyacağım.” açıklamasında bulundu.

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç 30 yıllık kariyeri hakkında, ‘Geriye dönüp baktığımda o denli hoş eserler yaptığımı görüyorum ki, gururlanıyorum. Bazen ‘ben ölünce kim yazacak bu türlü müzikleri?’ diye düşünüyorum.’ açıklamasında bulundu.

CHLOE LOUGHNAN’DAN AÇIKLAMA

Müzikçi Serdar Ortaç ile olan evliliği sayesinde tanınan İrlandalı model Chloe Loughnan, boşanmalarının üzerine birinci kere konuştu. Loughnan, “Evliydik ve boşandık. Lakin tekrar bir araya gelmek yok, o iş bitti. Serdar yalnızca arkadaşım.” dedi. Loughnan, Ortaç’ın kendisi için yazdığı müzikten haberi olmadığını söyledi.

SERDAR ORTAÇ’TAN KIŞISEL MÜZIK

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, yakın vakitte boşandığı eski eşi Chloe Loughnan için söylediği laflarla çok konuşulmuştu. Ortaç, katıldığı bir magazin haberinde Loughnan için yazdığı müziğini okudu. Ortaç’ın müziğinde taraf alan kelamlar şöyle, ‘Söyle o’na rahat etsin. Ben yokken suya yazdım ismini, silin gitsin. Başlamadan bitsin, her şey vakit varken. Lütfen artık memnun sonla bu sinema bitsin.’ Loughnan’ın bu laflara ne reaksiyon vereceği merak konusu oldu.

’10 SENELİK HİZMETİNİN KARŞILIĞINDA NAFAKA VERDİM.’

Türk pop müziğinin dev isimlerinden Serdar Ortaç, biten 5 yıllık evliliğinin akabinde yaptığı açıklamalarla gündem olmaya devam ediyor. Ortaç, Loughnan’a vereceği tazminatla ilgili olarak, “Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim. Kontrat yaptık. Her ay hoş bir ölçü ödüyorum. Bir yılda bitecek. Başımı hiç ağrıtmayan biriydi. Verdiklerim helal olsun.” açıklamasında bulundu. Bu açıklamaya Loughnan’dan, “Üzüldüm. Hizmetlisi değil, karısıydım, can yoldaşıydım.” karşılığı geldi.

1 MİLYON TL TAZMİNAT

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan ile barışacağı tez edilmiş lakin ünlü müzikçi, bu savları yalanlamıştı. Eski eşine 1 milyon liralık tazminat ve başkaca nafaka ödeyecek olan ünlü ismin, bunun için bir senet imzaladığı ortaya çıktı. Ortaç, Loughnan’a her ay 100 bin TL nafaka ödeyecek.

BARIŞACAKLARI TEZ EDİLDİ

Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan ile tekrar nikah masasına oturmak istediği tez edilmişti. Ortaç, hakkında çıkan bu tezleri, ‘Yalan baba!’ lafıyla yalanladı.

2. TALIH SAVI

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç hakkında yeni bir tez ortaya atıldı. Ortaç’ın 5 yıl evli kalıp kısa bir mühlet evvel ayrıldığı İrlandalı eşi Chloe Loughnan ile tekrar bir yuva kurmak istediği belirtildi.

Teze nazaran; Ortaç, 3 hafta evvel Loughnan ile buluştu ve o’na evlenme teklifinde bulundu. Loughnan ise bu teklife sıcak baktı.

INSTAGRAM’I KAPATTI

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, Instagram hesabını kapatacağını söyledi. Herkesi takipten çıkaran Ortaç, ‘Instagram’ı kapatıyorum. Bütün takipçilerimi siliyorum biraz rahat kalıp yeni müzikler yapacağım.’ açıklamasında bulundu.

TEKRAR NİKAH MASASINDA

5 yıllık evliliğini bitiren sanatçı Serdar Ortaç, yine evlenmeye hazırlanıyor. Haberi, konseri sırasında veren Serdar Ortaç, “O kadar yeterliyim ki, yakında önünüze sürpriz bir gelin adayı ile çıkacağım. Kendisi şu an burada, salonda. Ancak kim olduğunu şimdilik açıklamam. O kendini biliyor.” açıklamasında bulundu.

‘1 MİLYON TL TAZMİNAT’

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç’ın, mutabakatlı olarak boşandığı eski eşi Chloe Loughnan’a ödeyeceği tazminat ecri ayan oldu. Ortaç, İrlandalı Loughnan’a tam 1 Milyon TL tazminat ödeyecek. Ortaç, tazminatını taksitle ödeyecek.

“BOŞANMA VAKALARININ SUYU ÇIKTI”

Müzikçi Serdar Ortaç, İrlandalı eşi Chloe Loughnan’dan ittifaklı olarak boşanmıştı. Eşini çok sevmesine karşın ayrıldığını belirten Ortaç, ‘Pişman mısınız?’ sorusuna, çok konuşulacak şu açıklamayı yapmıştı:

”Boşanma vakalarının, suyu çıktı ve tadı kaçtı. Çok çokça var, evlat oyuncağı değil bu… Ben doğal ki birlikte ölmek ve yaşlanmak isterdim lakin olmadı. Kendimi örnek vermiyorum, umum bakıyorum. Eski hanımla evlendiğim için asla pişman değilim. Yaşadığım sekiz yılın her dakikası helali beğenilen olsun.”

CHLOE LOUGHNAN TÜRKİYE’DE KALMAK İSTİYOR

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç ile olan evliliği sayesinde Türkiye’de tanınan İrlandalı model Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliğinin bitiminin akabinde iş manasında zorluk çekmeye başladı.

Türkiye’de kalmak isteyen Loughnan, kendisine boşandıktan sonra gelen seri, reklam sineması üzere teklifleri, çalışma müsaadesi olmaması sebebiyle reddetmek zorunda kaldı. Loughnan’ın Türkiye’de kalıp çalışabilmesi için ya tekrar evlenmesi ya da bir ajansa kaydolması gerekiyor.

ORTAÇ SOYADINI KÜLLIYEN SİLDİ

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç ile olan 5 yıllık evliliğini tek celsede bitiren İrlandalı Chloe Loughnan, çevre medyada birinci adımı atan isim oldu. Loughnan, Instagram hesabından Ortaç soyadını kaldırdı.

‘ÇOCUK YOK FAKAT EVLAT OLSAYDI ÜZÜLÜRDÜM’

Serdar Ortaç’ın validesi Nesrin Ortaç da durumla ilgili tefsir yapmıştı. Ana Ortaç, “Tabii ki üzüntülüyüm lakin oğluma destek olmalıyım. İkisi içinde güzeli olsun. Evlat yok lakin evlat olsaydı daha çok üzülürdüm. Chloe çok değerli bir kızdı, ben hiçbir kötülüğünü görmedim. Ben şahsi hayatına pek karışmam, Serdar’ın beğendiği kız her vakit başımın tacıdır.” demişti.

NE OLMUŞTU?

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliklerini, Beykoz Adliyesi’nde görülen davada 5 dakika içerisinde sonuçlandırmışlardı. Dava, “Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle açılmıştı. 

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında çıkan, ‘Serdar Ortaç’tan 20 milyon liralık villayı istedi’ biçiminde çıkan haberler hakkında Instagram hesabından açıklama yapmıştı. Ortaç, çıkan haberlerin yanlışsız olmadığını belirtmişti.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Çift birinci açıklamalarını, adliye önünden yapmışlardı. 

İŞTE BIRINCI AÇIKLAMA;

İrlandalı Chloe Loughnan, tek celsede boşandığı eşi Serdar Ortaç ile haneleri ayırdı. Loughnan, memleketi olan İrlanda’ya geri dönüş yapmıştı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir