Sefirin kızı dizisinden haber var! Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı açıklaması!

Başrollerinde Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in rol aldığı Sefirin Kızı dizisi koronavirüs nedeniyle çekimlere ara verilmişti. Dizinin diğer başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu dizi hakkında ilk kez açıklama yaptı.

Instagram’da bir canlı yayına konuk olan Uraz Kaygılaroğlu, “Sezon finali gibi durduk. En iyi ihtimalle bahar ile yaz birleşmesinde normalleşme gerçekleşse sete çıkılması yine Haziran, Temmuz’u bulur. O işler kolay kolay olmaz. Bir de kalabalık ekipleriz. Sahaya çıktığımız zaman nereden baksanız 100 kişi oluruz. O da insanları tedirgin edici oluyor” açıklamasında bulundu.

3 ÜLKEDE DAHA YAYINLANACAK!

Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı’ndan büyük başarı geldi. Inter Medya, Sefirin Kızı (The Ambassador’s Daughter) dizisinin 3 ülkede daha yayınlanacağını duyurdu.

SEFİRİN KIZI BU HAFTA YAYINLANACAK MI?

Sinema, televizyon ve reklam sektörü çalışanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle setlere geçici süreyle ara verilmesini talep etmişti. Bu talep doğrultusunda Hekimoğlu, Savaşçı ve Bir Annenin Günahı gibi dizilerinin çekimlerine ara verilmişti. Son olarak Sefirin Kızı’ndan da beklenen haber geldi. Sefirin Kızı dizisi bölüm çekimlerini tamamlayıp çarşamba günü ara vereceği duyuruldu. Ekibin yeniden ne zaman sete çıkacağı ise henüz bilinmiyor. 

Sefirin Kızı 16. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmayacağını henüz bilemiyoruz fakat Sefirin Kızı 16. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak…

SEFİRİN KIZI 16. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yayın hayatına başladığından beri rekor kıran Sefirin kızı dizisi yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Yurt içi ve Montenegro’daki çekimleriyle dikkat çeken Sefirin Kızı dizisi, hem dev oyuncu kadrosu hem de konusuyla sosyal medyanın da trend başlıklarına girmeyi başardı. Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar’ın daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanmasını konu alan dizinin hikayesi ilgi çeken dizinin 15. bölüm yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Nare ve Sancar’dan duygu dolu anlar yaşanırken, Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenilir.

NARE İSMİNİN ANLAMI NEDİR? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN…

SEFİRİN KIZI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi adeta reytingleri her Pazartesi alt üst ediyor. Başrollerinde Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in oynadığı dizide Nare ile Sancar’ın dillere destan aşkı konu edinen dizinin ayrıntılı dizisi fragmanı çok merak edildi. Yönetmenliğini Emre Kabakuşak, senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz’ın üstlendiği dizi ilk bölümüyle izleyicisinden tam puan almıştı.Sefirin Kızı Nare (Neslihan Atagül Doğulu) ile yörenin sözü geçen varlıklı iş adamı Sancar’ın (Engin Akyürek) destansı aşk hikayelerini anlatıyor.Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar’ın daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanmasını konu alan dizinin hikayesi ilgi çekiyor. 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir