Seda Bakan, 8 aylık kızını hala emzirdiğini açıkladı

Ağustos ayında kızı Leyla’yı kucağına almanın heyecanını yaşayan oyuncu Seda Bakan, çıkan istenilmeyen haberleri duyunca sütünün kesildiğini açıklamıştı. Salgın nedeniyle konutuna kapanan Seda Bakan, kızı Leyla’yı hala emzirdiğini açıkladı.

Geçen yıl ağustos ayında kızı Leyla’yı yerküreye getiren ünlü oyuncu Seda Bakan, hala emzirdiğini açıkladı. Bakan “Leyla’yı hala emziriyorum ve hiç mama vermedim. Tüm programımızı kızımıza nazaran yapıyoruz. Bebeğimi akşamları yanımda yatırıyorum. Uyku sistemim alt üst oldu. Analık inanılmaz çetinmiş. Büyük iş. Ağladığım vakitler oldu” dedi.

“Doğumdan 15 gün sonra yorgunluk ve uykusuzluktan meskende birileri geziyor sandım” diyen oyuncu, halüsinasyon görmeye başladığını fakat artık daha uygun olduğunu da söyledi… Bakan şöyle devam etti: “Kritik günlerden geçiyoruz. Hazıra dağ dayanmaz. Birçok masrafımız var. Korkuyorum. Daha evvel panik atak geçirmiştim.”

 

KİLO AÇIKLAMASI!

Oyuncu Seda Bakan, kızı Leyla’yla karantina günlerini konutunda geçiriyor. 28 gündür sokağa çıkmayan Seda Bakan, mutfağa girip hamur açtı. Arda Türkmen’in verdiği tarifle lahmacun yapan Bakan, bu anları toplumsal medyadan, “İnşallah 150 kilo olmayız” notuyla paylaştı.

ARILIK YAPTI…

Seda Bakan ve kızı Leyla’nın konut halini çevre medya hesabından paylaşarak hem arilik yapıyoruz hem de evdeyiz dedi. Koronavirüsten sonra meskende kalan ünlü isimler arasında noktasını aldı. 

SÜTÜM KESİLDİ

Oyuncu Seda Bakan, toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla televizyonda izlediği mülteci medyalarının kendisini nasıl etkilediğini satırlara döktü.

Bakan: “Küçükken anneanneme geceleri ruhlardan daima korktuğumu söylerdim. Anneannem de bana; “Korkma, duanı et yat kızım. Ruhlardan değil kişilerden kork” derdi. Anlamazdım neden o denli dediğini… Büyüdüm. Anladım ki farklıydı herkes. Güzeller kadar berbat kişilerde vardı hem de ne kötüler… Hayalimizin, zihnimizin kabul etmeyeceği kadar kötüler… Son vakitlerde bu berbat kişilerin yaptığı vakalar, şehitlerimiz ve aileleri beni darma dağan etti.. Bebeğime 7/24 süt veren bi anneyim. Bu hadiselerden sonra sütüm kesildi. Sıkıntı benim hayatım değil ve tahminen benim sütüm geri gelir lakin gidenleri kimse geri getiremez! Dağılan aileleri kimse geri toplayamaz… Ve son olarak az evvel izlediğim mülteci kardeşlerimizin medyaları beni yeniden mahvetti. Bi ana olarak kendi bebeğim kadar bebekleri o botlarda sırıl sıklam, aç sususuz gördükçe elim ayağım terliyor, kendime gelemiyorum. Bir an evvel bitsin bu kabus…”

KAR TATİLİ YAPMIŞLARDI!

Müzisyen Ali Erel ile Ocak 2014’te nikah masasına oturan Seda Bakan’ın kızları Leyla 16 Ağustos saat 08.32’de yerküreye gelmişti. Doğduğu günden beri kızının fotoğraf paylaşmayan Seda Bakan eşi Ali Erel ve beş aylık kızı Leyla ile birlikte çekildiği bu fotoğrafı, ‘Leyla’nın birinci karı’ notuyla paylaştı.

Kızının görüntülenmesini istemeyen Bakan, “Sonra validem (Sema Bakan) çok kızıyor. Nazar değeceğini söylüyor. Lakin ben de Leyla’yı almadan dışarı çıkınca kendimi berbat hissediyorum, vicdan azabı çekiyorum.” demişti.

İŞTE SEDA BAKAN VE KIZI LEYLA;

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir