Şarkıcı Merve Özbey’e serum takviyesi!

Şarkıcı Merve Özbey, bağışıklık sistemini güçlendirmek için özel bir sağlık merkezinde ilaç takviyesi yaptırdı.

Koluna serum taktığı o anları Instagram’dan paylaşan Özbey, “Bizim fazla konser vermemiz, gece ayakta olmamız sonucu buna beden dayanmıyor. Benim iksirlerimden en önemlisi soğan, sarımsak ve bu serum” dedi.

EVLİLİK SONRASINDA BÖYLE PAYLAŞIM YAPMIŞTI!

Merve Özbey, Instagram hesabı üzerinden eşiyle bir fotoğraf paylaştı. Özbey fotoğrafın altına, “Şu hayatta seni hak edecek ne yaptım bilmem ki… Mükafatımı böyle güzel verdi Allah’ım.” notunu düştü.

Şarkıcı Merve Özbey, geçtiğimiz gün gerçekleşen düğününde çok güzel bir adıma imza attı. Özbey, düğüne katılan davetliler adına LÖSEV’e ayrı ayrı bağışta bulundu. Bu durum davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

GELENEKLERE UYULDU

Merve Özbey ve Kenan Koçak çifti dün akşam evlendi. Kenan Koçak, Merve Özbey’i önce kız evinden almaya gitti. 

Zincirlikuyu’daki Raffles Hotel’de gerçekleşen düğün için ikili, her detayla en ince ayrıntısına kadar ilgilendi. 

Merve Özbey ve Kenan Koçak tüm hazırlıklara toplam 600 bin lira harcadı.

MERVE ÖZBEY’İN EŞİ KENAN KOÇAK KİMDİR?

Kenan Koçak 1 Ocak 1983 İstanbul doğumlu. Maltepe Üniversitesi’nde Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olan Kenan Koçak, inşaat alanında kariyerini sürdürüyor.

 

Merve Özbey, 1 Aralık tarihinde Kenan Koçak ile nişanlandı.

KINA GECESİNDEKİ DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI

Çok konuşulan bir kına gecesine imza atan güzel şarkıcı Merve Özbey, takipçisinden gelen bir yorumu ifşa etti.  Kırmızı uzun kuyruklu elbisesiyle dikkat çeken Özbey, kilosu nedeniyle eleştiri oklarının hedefi oldu.  Özbey, “Otur da o gıdığına ağla” diyen takipçisine “Evet gıdım var. Ama şükürler olsun ki bir gram haram geçmedi… Saygı ve sevgilerimle” yanıtını verdi.

Şarkıcı, yaptığı paylaşımla şu ifadeleri kullandı:

“Songül hanım, ben oturup gıdığıma ağlamak yerine, kalbinizin güzel olması için oturup dua edeceğim. Allah yardımcınız olsun!

Evet alıştım, alıştık bir çoğumuz… Herkesin istediği her şeyi konuşma hakkına sahip olmasına. İlginçtir ki şahsım adına kimseye kötü bir şey söylememeye kötü düşünmemeye çalışırken. Sadece telefon ya da bilgisayar başında insanlarla alakalı yorum yapmak bu kadar kolay olmamalı… Ben insanım kilo alırım, kilo veririm. Bu benim hür iradem. Ama eksikliği ile dalga geçmek günahtır, yapmayın! Ben bu konularla alakalı güçlü olabilirim ama başkası için yapacağınız herhangi bir yorum travma sebebi olabilir. Kimsenin ahını almayın… Günahına girmeyin.

Bu arada evet gıdım var. Ama şükürler olsun ki bir gram haram geçmedi… Saygı ve sevgilerimle.”

KINA GECESİNDEN TÜM AYRINTILAR…

2 ay önce bilikte olduğu Kenan Koçak ile aile arasında yapılan törenle nişanlanan oyuncu Merve Özbey, kına gecesi yaptı. Lüks bir otelde gerçekleşen kına gecesi adeta herkesi şaşırttı. 

Kınasında dansçı kızlarla eğlenen Merve Özbey, kına yakılmadan önce başına örtü takılırken gözyaşlarına hakim olamadı.

Yakın dostları Demet Akalın, İrem Derici, Bengü, Özlem Yıldız, Ece Seçkin, Danla Bilic ve birçok fenomen kına gecesine katılan isimler arasında yer aldı.

Uzun bir süre Merve Özbey ile çalışan Demet Akalın, kına gecesine kızı Hira ile katıldı. Akalın, kına hediyesi olarak Özbey’in boynuna altın kolye taktı.

EVİNİN DEKORASYONUNA TAM 100 BİN TL HARCADI

Ataşehir’de kirası 5 bin lira olan bir ev tutan çift, dekorasyon için 100 bin lira harcadı. Özbey ve Koçak son olarak evlerine 40 bin liraya bir televizyon aldı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir