Şarkıcı Bengü’den kızı Zeynep ile yeni fotoğraf!

Şarkıcı Bengü’ye eşi Selim Selimoğlu ve kızı Zeynep ile beraber evde karantina günlerini geçiriyor. Bu süreçte kızı Zeynep’i sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Bengü’den yeni fotoğraf geldi.

Şarkıcı Bengü, geçen yıl ağustos ayında kızı Zeynep’i dünyaya getirdi. Şu an sekiz aylık olan kızının yüzünü hiçbir yerde göstermeyen Bengü, bu kuralı yıktı ve ilk kez geçen hafta, Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Kızı Zeynep’in babasına benzerliği adeta dikkat çekti.

 

ZEYNEP BEBEK İLGİ GÖRÜYOR!

Ünlü şarkıcı Bengü, kızıyla yeni bir fotoğraf paylaştı. Annesine benzerliğinden dolayı küçük Bengü olarak da anılan minik Zeynep, sevimli halleriyle sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Koronavirüs nedeniyle vaktini evde geçiren Bengü, hayranlarının ısrarını kırmayarak sosyal medyadan canlı yayın yaptı. Gelen soruları yanıtlayan Bengü, bir anda yayına katılan anne ve babasını görünce ağlamaya başladı. 

Yapacaklarının listesini paylaşan Bengü, “Vapurla oradan oraya gezeceğim. Simit, çay keyfi yapacağım. Oradan Kuruçeşme’ye ofise uğrayıp bir hasret gidereceğim. Sonra kızımı alıp İzmir’e ailemin yanına gideceğim. Şimdi yeter ki hepimiz sağlıklı olalım. Evde kalalım” dedi.

DOĞUM GÜNÜ MESAJI!

Ünlü şarkıcı Bengü, bir yaş daha aldı. Doğum gününü eşi ve kızıyla kutlayan Bengü, ailecek çekildikleri fotoğrafın altına, ‘Tüm kalbimle sağlık diledim; hepinize, hepimize…Çare diledim sonra…bugünlerin bir an önce geçmesi ve geride kalması için artık bunun bir çaresini diledim… Kimse ölmesin diledim… İyilikler diledim tüm insanlığa..Sevgi diledim…Sevdiklerime , sevdiklerinize sarılın diye diledim… Sağlık olsun ve bir de kavuşup sarılsak yeterdi çünkü artık bize.’ notunu ekledi.

Bengü kızı Zeynep ile beraber ailesiyle görüntülü konuşarak hasret giderdi. Ağustos ayında anne olan Bengü, koronavirüs nedeniyle “evde kal” çağrılarına uyarak karantinada kızıyla vakit geçirmeye devam ediyor. Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Bengü’nün kızı da fenomen oldu. Aynı annesine benzeyen Zeynep bebeğe Maşallah yorumları geldi.

SOKAĞA ÇIKMASIN!

65 yaş üstünün sokağa çıkması yasaklanınca Bengü instagram hesabından şu yazıyı paylaştı: “Kimsesi olmayan yaşlılarımız için ne yapabiliriz? Onlar alışverişlerini nasıl yapacak? Maaşlarını nasıl çekecek?”

“BOL BOL SARILACAĞIZ”

Ünlü şarkıcı Bengü kızı Zeynep ile çekildiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Bengü fotoğrafın altına şunları yazdı; Şimdi evdeyiz; hepsi geçecek… Yaz gelecek sonra; birlikte mavilere gideceğiz kızım. Türkiye’miz bunu da atlatacak; hep beraber güzel günlerde bol bol sarılacağız 

ÖPMEYİN, EL SIKIŞMAYIN!

Ülkemize gelen Corona virüsle ilgili düşüncelerini Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı bir paylaşımda duyurdu.  Corona virüs haberlerini izleyen Bengü, hemen ardından şu satırları paylaştı:  “Bebeğim uyudu, televizyon açık haberler haberler… Atlatacağız bu Corona’yı da inşallah… Hijyene dikkat, sarılıp öpüşmek el sıkışmak yok, bağışıklığı güçlü tutacağız! Bitecek gidecek ülkemizden inşallah… Bu da geçecek…”

 

Anne olduktan sonra çocuğuyla birlikte olan paylaşımlarına ağırlık veren Bengü, adeta ardı ardına gelen kaza ve felaket haberlerinden sonra sürekli olarak kalp çarpıntısı yaşadığını söyleyen Bengü şu satırları paylaştı: 

KIZINA DUYGUSAL MESAJ!

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep bebekle çektiği pozu Instagram’dan yayınladı. Takipçileri tarafından kızının yüzünü göster denilen Bengü, yine sırtı dönük bir şekilde fotoğraf paylaştı. Gönderinin altına ise “Bana ihtiyacın olduğunda , elini her uzattığında orada olacağım canım kızım..” notunu düştü.

ZEYNEP BEBEĞE 1 MİLYONLUK TEKLİF!

Anne olduktan sonra reklam teklifleri almaya başlayan Bengü, 1 milyon liralık teklifi geri çevirmedi. Bengü, bir bebek giyim markasının yüzü oldu. 1 yıllık sözleşmeye imza atan Bengü, 3 reklam filmi çekecek. 1 Ocak’ta yayımlanacak reklam filminde şarkıcı, Kayahan’ın ‘E Bebeğim’ adlı şarkısını seslendirdi.

İş insanı Selim Selimoğlu ile Ağustos 2018’de nikah masasına oturan Bengü, kızı Zeynep’i kucağına aldı. Doğum Acıbadem’de bulunan özel bir hastanede uzman doktorlar tarafından gerçekleşti. Şimdilerde 1,5 aylık olan Zeynep bebekle fotoğrafını paylaşan Bengü imajında değişiklik yaptı. 40 yaşındaki şarkıcı yeni sosyal medya hesabından “Yeni saçlarım ve ben” notuyla paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan Bengü’ye iltifat dolu yorum yağdı. Saçlarını sarıya boyatan Bengü’ye takipçileri “En güzel anne” yorumlarını yaptılar.

BENGÜ’DEN ANNELERE TAVSİYELER!

Doğumdan kısa bir süre sonra sahnelere dönen Bengü, Dünya Emzirme Haftası’nı bu mesajla kutladı:

“Bu hafta emzirme haftası…Benim de bebeğimi böyle omuzuma yatırıp derin bir nefes alıp şükrettiğim günlerden biri bugün…Doğuma hazırlanırken birçok detayı okuyup, araştırıp öğrenen ben; emzirmenin önemini altın harflerle manşetime yazarken, bu kadar zorlu bir yola gireceğimi bilmiyordum…”

“HEPSİNİ BEN DE YAŞADIM”

“Beni takip eden anneler az çok neler atlattığımı tahmin ediyordur…Hepsini ben de yaşadım; yaralar oldum, ağladım, tepindim acıdan…Pes etmemeliyim dedim, etrafı, söylenenleri, kötü insanları, herkesi bir kenara atıp bebeğimle kurduğum bağı büyütüp; o zorlu süreçten geçiverdim…Uzun uzun yazabilsem keşke ama sanırım emzirmeyle de ilgili bir kısa video çekip anlatmalıyım.”

HEDİYELERİ BAĞIŞLADI

Bengü; hem hamilelik döneminde hem de doğumdan sonra kendisine hediye edilen; hamile elbiseleri, bebek malzemeleri, oyuncaklar, bebek sağlık ürünlerini 1000 anne adayına hediye ettiği öğrenildi..Bununla da yetinmeyen Bengü, 300 anne adayına da türlü hediyeler gönderdi.

VAKIFLA PAYLAŞACAK!

Bengü anne olduktan sonra kendisine bir firmadan gelen astronomik ücretli reklam teklifine de ‘Evet‘ dedi. Bengü bu reklamdan gelen kazancın yarısını da çocuklar için çalışan bir vakıfla paylaşacak.

Sağlıklı bir doğum sonrası uzun süre paylaşım yapmayan şarkıcı, son olarak takipçilerine bir fotoğraf sunmuştu. Geçtiğimiz gün ise ünlü şarkıcı doğum anlarına dair hazırlanan videoyu yayımladı. 

DOĞUM ÖNCESİ FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞTI

Bengü, dün akşam saatlerinde doğum girmeden önce ailesiyle olduğu bir kereyi de sosyal medya sayfasından takipçilerinin beğenisine sundu.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir