Rüştü Reçber haftalar sonra açıkladı: Virüsü bana eşim bulaştırmadı

Koronavirüsüne yakalanan eski kaleci Rüştü Reçber, ilk kez açıklama yaptı. Eşi Işıl Reçber’in virüsü bulaştırdığı iddialarını yalanladı.

Futbolcu Rüştü Reçber, yakalandığı koronavirüsüyle herkesi korkutmuştu. Ancak sağlık durumunun iyiye gitmesi ve taburcu olması hayranlarının yüreğine su serpti. Reçber, hastalık sonrası ilk kez konuştu: 

“Dışarısı ile teması kesmekte gecikmiş olabilirim. Şurası bir gerçek ki; virüs bana eşimden geçmedi. Zaten onun ısrarı ile hastaneye gittim. Doktorlar eski halime dönmem için en az 42 gün gerektiğini söyledi. Yavaş yavaş yediklerimden tat almaya başladım”

EŞİNDEN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Bir an olsun yanından ayrılmayan eşi Işıl Reçber ise eski futbolcuya büyük destek oldu. Eşini mutlu etmek için sürpriz doğum günü hazırlayan Işıl Reçber o anları sosyal medya hesabından “Her şey seninle güzel… Yeni yaşın güzel gönlünce olsun canım kocam.‬ ‪Evimizde birlikteyiz ya çok şükür gerisi hiç önemli değil..‬ ‪Kıymetini kaybetmeden önce bilin. Sağlıklı ve sevdiklerimizle şu an evde olmamız Allahım’ın büyük lütfu” notuyla paylaştı.

NTV’nin haberine göre koronavirüsten tedavi gören eski milli futbolcu Rüştü Reçber, taburcu olacak. Sağlık durumu iyiye giden Reçber’in izole süreci evde tamamlanacak.

Fatih Terim’den sonra sarsılan futbol dünyası dün akşam ikinci şokunu yaşadı. Eski milli kaleci Rüştü Reçber’in koronavirüs testlerinin sonucu pozitif çıktı. Amerika seyahati sırasında virüsü kapan Reçber, hastanede tedavi görüyor.

Eşi Işıl Reçber, sosyal medyadan kendilerinin de şok olduklarını paylaştı. Şimdilik tedavisinin devam ettiğini belirtti. Ancak 16 Mart’ta yurtdışından dönmelerine rağmen ailecek karantina altına girmeyen ve 14 gün kuralı çiğnendiği iddia edildi.

İddialara göre Işıl Reçber, döner sönmez soluğu kuaföründe almış. Reçber, güzellik merkezinin kendisinin olduğunu ve dezenfekte edildiğini belirtti. 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir