Prens Harry ve Meghan Markle’ın yaşadığı lüks malikane ilk kez görüntülendi

Prens Harry (35) ve Düşes Meghan (38), 1 yaşındaki oğullarıyla beraber saraydan ayrılıp California eyaletinde bir eve yerleşmişlerdi. Sık sık yardım yapan çiftin evi ilk kez görüntülendi…

İngiltere Kraliyet ailesindeki tüm görevlerini Mart ayında sonlandıran ve ABD´de yaşamaya başlayan Meghan Markle ve eşi Prens Harry´nin, California eyaletinde bulunan ABD´li oyuncu Tyler Perry´e ait 18 milyon dolar değerindeki malikanede kaldıkları belirtildi. Lüks malikane ise ilk kez görüntülendi. 

8 YATAK ODASI VE 12 ADET BANYO BULUNUYOR

İngiliz basından Daily Mail’in haberine göre, 22 dönüm üzerine kurulu olan Toskana tarzı malikanede 8 yatak odası ve 12 adet banyo bulunuyor.

Çifte evi ayarlayan kişinin Perry´nin yakın arkadaşı ABD´li televizyon sunucusu Oprah Winfrey´in olabileceği belirtiliyor.

Prens Harry ve Markle´ın, mülkü kiralayarak mı yoksa misafir olarak mı kaldıkları ise bilinmiyor. Mülke ait herhangi bir satış kaydının bulunmadığı belirtildi. 

ARCHİE’NİN KIYAFETLERİ SATIŞ REKORU KIRIYOR!

Yeni Zelandalı marka Archie, piyasaya sürdüğü örgü şapkasının Sussex Dük ve Düşesi’nin oğlu Archie’nin giymesinin ardından satış patlaması yaşadı. Giydiği anı sosyal medya hesabından paylaşan bir ziyaret sırasında hediye edilen Ugg botlarını ve 36 poundluk (285 TL) Boden marka bir mont giydiği görüldü. 

Fotoğrafta Archie’nin giydiği Ugg botlar ise, Avustralya Valisi Sir Peter Cosgrove tarafından kraliyet turunda hediye edilmişti.

 

Yayım tarihi
Yaşam olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir