Philips Avent Bebek Ürünleri

Philips Bebek Ürünleriyle, minikler, daha sağlıklı ve daha güvenli!

Her anne, baba bebekleri için seçtikleri ürünler konusunda bir güvenceye ihtiyaç duyar, bu nedenle Philips, Bebek Ürünlerini en ince ayrıntısına kadar bebeklerinizi düşünerek tasarladı. Philips uyku, sağlık, beslenme, hijyen ve bebek gelişimi gibi konularda bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını giderecek ürünleri, ürün yelpazesine eklemeye devam ediyor.

Yeni Philips bebek telsizi

Philips Bebek Telsizi günün her dakikasında bebeğinize yakın olmanın en güvenilir yoludur.
Philips Bebek Telsizleri önemli özellikleri ile güvenilirliği garanti eder. Philips Bebek Telsizleri’nde bulunan 16 farklı versiyondaki “Digital Pilot Ton” başka telsiz cihazlarının veya başka marka bebek telsizlerinin araya karışmasını önler. Philips Bebek Telsizi, iletişim menzili dışına çıkıldığı takdirde ebeveynleri uyarmak için sürekli olarak iki ünite arasındaki bağlantıyı kontrol eder.

Yeni Philips dijital banyo ve oda termometresi

Philips, tek bir ürünle iki sorunu birden ortadan kaldırıyor. Philips Dijital Banyo ve Oda Termometresi, hem oda ısısını, hem de banyo suyu sıcaklığını ölçebiliyor. Dijital teknolojisi sayesinde kesin ölçümler yapabiliyor ve sonucu ekrandan kolaylıkla okuyabilirsiniz. Ayrıca Philips Dijital Banyo ve Oda Termometresi sevimli tasarımıyla bebeğinizin güvenle oynayabileceği bir oyuncak

Yeni Philips konuşan ayna

Philips Konuşan Ayna öğrenme sürecini, hem bebeğiniz için hem de sizin için zevkli bir hale getirir. Philips Konuşan Ayna bebeğin ilk seslerini çıkarmasına ve bunları kelimelere dönüştürmesine yardımcı olur, daha sonra bu sesleri otomatik olarak kaydederek bebeğe geri çalar ve bebeğin bu sesleri tekrarlamasını sağlar. İnteraktif yapısı sayesinde ise bebeğin el ve göz koordinasyonunu geliştirir.

Yayım tarihi

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir