Ozan Güven: Karantinada temizlik yapmaktan geberdim!

Oyuncu Ozan Güven, karantina günleri için, “Sürekli bitmeyen bir ev işi var. Temizlik yapmaktan geberdim” açıklamasını yaptı.

Zafer Algöz’ün YouTube hesabından sunduğu “Burada Olan Burada Kalır” programına konuk olan oyuncu Ozan Güven, “Ev hanımlarını da alkışlamalıyız. Sürekli bitmeyen bir ev işi var. Temizlik yapmaktan geberdim” şeklinde esprili yorumu ile dikkatleri üzerine çekti.

ÜNLÜ OYUNCU BABİL DİZİSİ SETİNDEN PAYLAŞIM YAPTI!

Babil dizisinin Egemen adlı karakterini canlandıran oyuncu Ozan Güven, dizide neşeli, hırslı, maceracı bir kişilik olarak tanınıyor. Başarılı oyuncu, diziye kendini çok kaptırmış olmalı ki sosyal medya hesabından set görüntülerini takipçileriyle paylaşıyor.

SETE GİDERKEN GÖRÜNTÜLENDİ!

Ünlü oyuncu Ozan Güven, şu sıralar Babil dizisiyle gündeme geliyor. Merakla beklenen dizinin setinde magazinci arkadaşların kamerasına takılan başarılı oyuncunun işi gereği, dalgın olduğu gözden kaçmadı.

MUHTEŞEM YÜZYIL’DAN SONRA İLK DEFA EKRANLARDA!

Başarılı dizilerin sponsorluğunu üstelenen Ay Yapım yeni bir diziye daha imza atacak. Babil dizisinin ekranlarda seyircileriyle buluşacağı dizinin iki kilit oyuncusu Halit Ergenç , Ozan Güven, Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra ilk defa ekran karşısına çocukluk arkadaşları olarak geçecek.

Babil’in konusu; idealist, çalışkan ve dürüst bir ekonomi profesörü olan İrfan, uğradığı bir iftiranın sonucu işini kaybeder. Yaşadığı haksızlığı sindiremeden oğlu Deniz’in ölümcül hastalığı ortaya çıkar. İrfan’ın kısa sürede çocuğunun ameliyatı için gerekli olan parayı bulması gerekmektedir. Çaldığı tüm kapılar birer birer yüzüne kapanırken, İrfan’ın son bir umut olarak çocukluk arkadaşı Egemen’e gider. İki dostun yolları yıllar sonra yeniden birleştirir.

 Dizinin ilk bölümünün 17 Ocak Cuma günü başlayacağı belli oldu.

OZAN GÜVEN’DEN CEM YILMAZ AÇIKLAMASI;

Yetenekli oyuncu Ozan Güven, komedyen arkadaşı Cem Yılmaz’ın gösterisine katıldı. Yeniköy Fiko’ya giden Ozan Güven, Cem Yılmaz’ın “Eş, dost, akraba herkes davetiye bekliyor” açıklaması ve gösterisi hakkında yorumda bulundu.

Don Kişot oyunuyla oldukça beğeni toplayan Ozan Güven,”O da oyunlarında ayakta zaten, oturmuyor ki. Ben bilet almadım. Biraz heyecanı geçsin, sonra bilet bulurum ben. O yüzden almadım” sözleriyle Cem Yılmaz’ın gösterisine yorumda bulundu.

Yakın arkadaşı komedyen Cem Yılmaz’ın gösterimine spor kıyafetlerle giden Ozan Güven’in rahatlığı objektiflerden kaçmadı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir