Ortalık karıştı… Fahriye Evcen’den beklenmeyen hamle görümcesini sildi!

Hoş ana Fahriye Evcen, Burak Özçivit’in kız kardeşi olan Burçin Özçivit’i Instagram hesabından çıkarınca ortalık karıştı.

3 yıldır oyuncu Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen, çevre medya hamlesi şaşırttı. Eşi Burak’ın kardeşi Burçin Özçivit’i çevre medya hesabından silince görümcesi ile aralarına istenmeyen kimi meselelerin yaşandığı düşünüldü. Evcen’in Burçin Özçivit’i silmesinin üzerine geri durmayan Burçin Özçivit de hem ağabeyini hem de Fahriye Evcen’i tek kalemde sildi.

KARAN BEBEK 1 YAŞINDA… ONLİNE TEVELLÜT GÜNÜ KUTLAMASI

Oğullarının yüzünü yalnızca 1 kere gösteren Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, Karan bebeğin birinci yaş günü kutlamasının nasıl gerçekleştirileceğini anlattı. Posta’nın haberine nazaran; 13 Nisan’da 1. yaşına girecek olan Karan bebeğin, koronavirüs sebebiyle dışarıda bir tertip ayarlayamayacakları için karı-koca konutta kutlayacakları ortaya çıkmıştı. Sağlıklı beslenmeye değer veren Evcen, Karan bebeğin veladet günü pastasını da kendi elleriyle yapacak. Evcen ile Özçivit çifti pasta üflerken aile büyüklerine online tevellüt günü partisi yapılacak. Koronavirüs sebebiyle sıradanda 15 kişilik aile yemeğinden oluşacak tertip artık 3 şahsa indi. Hoş ana Fahriye Evcen, oğlu Karan için şu tevellüt günü paylaşımında bulundu: ”Karan’ım.. Gülüşün yerkürede duyduğum en şık ses, kokun aldığım en şık koku.. Gözlerin gördüğüm en güçlü ışık.. Gökyüzündeki yıldızdan da, güneşten de daha parlak bana yüzün.. Kutup yıldızım.. 

Sen gülünce içimde çiçekler açıyor. Senin canın yandiğinda, bir sızı saplanıyor kalbime.. Sen meğer kalbimin ta kendisiymişsin.. Kalbimm..
Daima âlâ ol Karan’ım. Ve bil ki, bu uzun yolda ben daima senin yanındayım.. 
Daha evvel hiç bu kadar mealli gelmemişti bunu söylemek; Âlâ ki doğdun oğlum.. Yeterli ki.. Annen :)”

KARAN BEBEĞE BIRINCI VELADET GÜNÜ BAĞIŞI

Çiftin fanları ise birçok kıymetli yardım kuruluşlarına bağışta bulunarak mealli bir armağan vermiş oldu. 

FAHRİYE HOŞLUĞUYLA BÜYÜLEDİ

Sıklığıyla dikkat çeken oyuncu Fahriye Evcen, şık havayı fırsat bilip bahçesinin keyfini çıkardı. Renkli çiçek paylaşımlarında bulunan Evcen’in sade ve duru hali herkes tarafından çok sevildi. Kısa vadede beğeni yağmuruna tutulan Evcen’in bahçe pozları şu halde oldu:

Evcen’in parmak dansı yaparken kolunda görülen kaliteli saat ise toplumsal medya kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. Evcen’e kıymeti ortalama 170 bin TL olan Rolex Datejust Gold model saati eşi Burak Özçivit’in armağan ettiği öğrenildi. Ayrıyeten ‘Hayat Konuta Sığar’ diyen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in konutta kaldığı bugünlerde iş kısmı yaptığı da öğrenildi. Posta’nın haberine nazaran; Özçivit hanede arilik yapıp çamaşırları yıkarken meskendeki ütülerden de Evcen sorumlu. Gündüzleri Evcen, akşamları Özçivit Karanla ilgileniyor. Alışveriş listesi Burak Özçivit, konuta alınan poşetlerin temizlenmesi ise Fahriye Evcen’e ilişkin. Başkaca Evcen’in Instagram hesabında paylaştığı sade görünümdeki hali de beğeni yağmuruna tutuldu.

FAHRİYE EVCEN’DEN IÇTIMAÎ MEDYAYI SALLAYAN PARMAK DANSI!

Koronavirüs salgını nedeniyle hanede kalan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, toplumsal medyada arkadaşlarına meydan okudu. Parmak dansı yapan Evcen, arkadaşların da etiketleyerek hikaye paylaştı. Medyada dikkatlerden kaçmayan bir de detay vardı. Oğlu Karan’ın akülü otomobiliydi. 

SIHHAT BAKANINDAN FAHRİYE BURAK PAYLAŞIMI!

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca’nın salgın koronavirüs önlemlerine yönelik oluşturduğu ”HayatEveSığar” sloganına ses veren ünlü isimler arasında Mazhar Alason’dan sonra Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti de yan aldı. Hanede karantina içerisinde verdikleri pozu içtimaî medya hesaplarında paylaşan ikili, Bakan Koca’dan teşekkür bildirisi geldi.

İşte Bakan Koca’nın ünlü ikili teşekkür paylaşımı…

”Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Hayat Konuta Sığar diyor. Kampanyamıza verdikleri destek için kendilerine teşekkür ediyorum.”

FAHRİYE EVCEN’DEN KARANTİNA PAYLAŞIMI!

Kuruluş Osman serisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen, duru havanın tadını bahçesinde çıkarttı. Gündemde mekan alan Koronavirüs riskinden ötürü konutta vakit geçirmeyi tercih eden Fahriye Evcen, böylece kendisini ve sevdiklerini tehlikeye atmadı. Içtimaî medya hesabından paylaşım yapan Evcen’in koronavirüs açıklaması ise şu biçimde olmuştu: “Evren yani aslolan meskenimiz yahut öbür bir güç insanlığa bir şeyler anlatmaya çalışıyor, bizi konutlarımıza hapsederek… ‘yoruldum dinlenmeye gereksinimim var’ diyor…Bence yavaşlayalım özümüze dönelim insan olmaya dair birtakım pahaları hatırlayalım güzellikleri görelim ve çoğaltalım uygun insan olmaya çabalayalım var olana saldırmak tarafına elimizde olanla yetinmeyi öğrenelim yada kendimiz var edelim… Şu periyodu de yalnızca yaşayalım ne yaşadığımızı gösterme uğraşımız olmadan vereceği tüm zorluklarla yaşayalım ve görelim lütfen görelim. Biraz yavaşlayalım bence ve bu süreçte kesinlikle konutta kalalım!”

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti İstanbul’un kalabalığından ve ağır iş tempolarından uzak Bodrum’da sessiz sakin tatil yaptı. Evcen, içtimaî medya hesabından tatil yaptıkları noktanın görüntüsünü paylaştı.

FAHRİYE EVCEN’DEN O ESERLERE YALANLAMA!

Oğlu Karan’ın hamileliğinde aldığı çokça kilolarıyla magazin gündeminden düşmeyen Fahriye Evcen, tevellüt sonrası zayıf görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Oğlu Karan ile yaptığı paylaşımla rekor kıran oyuncu Fahriye Evcen, attığı storylerde zayıf görünümü ile takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Süratli bir halde veladet kilolarını verip eski formuna kavuştuğu görülen Evcen’in zayıflama sırrı arasında sağlıklı beslenmenin geldiği düşünülüyor. Veladet yaptıktan sonra 12 kilo veren Fahriye Evcen’in kilo verme sırrı bu kadar merak edilince durumdan yararlanmaya çalışan kimi fırsatçılar zerdeçallı bitkisel eseri “Fahriye’nin tevellüt kilolarını yok eden eser. Eczane siparişlerine yetişemiyor” başlığı altında Evcen üzerinden satmaya çalıştı. Lakin Evcen, bu eseri hiçbir devir kullanmadığını ve haberin büsbütün asılsız olduğunu açıkladı. Oğlu Karan’ı emzirdiği için bu tip eserlerden kaçınan Evcen, klasik usullerle besleniyor.

TIKLA OKU: BURAK ÖZÇİVİT’İN  EŞİ FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

BURAK ÖZÇİVİTTEN NAZAR AÇIKLAMASI

Oğulları Karan bebeğin yüzünü geçtiğimiz ay birinci kere paylaşan Fahriye Evcen, toplumsal medya hesabında rekor beğeniye ulaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen eşi Burak Özçivit, magazin gündeminde hem kendisini hem de eşi Fahriye Evcen’i üzen vakası açıkladı. Karan bebeğin bu kadar çok konuşulması ile ilgili konuşan Özçivit nazar dualarıyla korunduklarını belirterek, ”Nazara inanıyoruz lakin çok dua ediyoruz bu mevzuda, çok dikkatliyiz” dedi. (Bebeklere ve evlatlara nazar değmemesi için okunacak dualar hakkında detaylı malumat için tıklayın) Muhabirlerin, sorduğu Karan bebeğe gelen reklam teklifleri ile alakalı da “Yalan yanlış haberler yapılıyor, evladımın para ile gündeme gelmesini istemiyorum bu durum Fahriye ile beni çok üzüyor.” dedi.

EVCEN’DEN EŞİNE TAM DESTEK…

Kuruluş Osman serisinde başrol oynayan Burak Özçivit her set sonrası ailesiyle birlikte vakit geçiriyor. Bunun yanı sıra ağır çekimler esnasında ise eşi Fahriye Evcen oğlu Karan ile bir arada ziyarette bulunarak moral vermeyi ihmal etmiyor. Nisan ayında kucağına Karan’ı alan Evcen uzun bir vade oğlu ile vakit geçirmek için toplumsal medyadan uzak duruyordu. Ama oğlunun büyümesi ve tevellüt sonrası ödemlerinden kurtulan oyuncu toplumsal medyadan hayranlarını ihmal etmeyen paylaşımlarda bulunuyor. 

Yaklaşık 3 yıldır setlerden uzak duran Fahriye Evcen, Eylül ayında setlere yine geri dönmeye hazırlanıyor. En son kısım başına 70 bin TL alan oyuncu, setlere dönmek için fiyatını artırdı. 100 bin TL isteyen oyuncu için yapımcılar şimdiden sıraya girdi. Oğlu Karan ile ilgilenmek için setlerden uzak duran oyuncu oğlunun bir buçuk yaşına gelmesiyle geri dönecek. Ama şimdiye kadar bakıcı istemeyen oyuncunun oğlu için planlarının ne olduğu merak konusu oldu.

BURAK ÖZÇİVİT’TEN KARAN YANITI!

Örnek aile yaşantılarıyla sık sık gündeme gelen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Karan’da çevre medyanın fenomeni haline geldi. Nisan ayında doğan Karan bebeği birinci aylarında hiç paylaşmayan Fahriye Evcen geçtiğimiz ay oğlunun fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Gelgelelim peder olan Burak Özçivit’in hiç paylaşım yapmaması başları karıştırmıştı. Burak Özçivit evvelki akşam Etiler’de görüntülendi. Çekimlerin yolunda gittiğini söyleyen oyuncuya muhabirler “Eşiniz Fahriye Evcen’in oğlunuz Karan ile verdiği pozlar hikaye oldu. Siz de fotoğraf paylaşacak mısınız?” soruna Özçivit’ten karşılık geldi. Burak Özçivit şöyle karşılık verdi: “Benim acelem yok, vakti gelince Karan’ı paylaşırım.” Bu karşılığın üzerine herkes şaşırdı.

TIKLA OKU: VELADET SONRASI EN SÜRATLI ZAYIFLAMA TEKNİKLERİ!

2 sene evvel Dubai’de Harika Yüzyıl Standına katılan Burak Özçivit, 450 bin TL gelir elde etmişti. Başına gelen vakanın 2 sene sonra ortaya çıkması ile yok artık dedirten hikaye gerçekleşmiş. Dubaili varlıklı bir bayan, yakışıklı oyuncunun odasına girebilmek için hizmetli kıyafeti giyip içeri girmeye çalışmış. Bu durumu fark eden Özçivit’in güvenliği çağırdığı öğrenildi.

KARAN BEBEK HELLO MECMUASINA KAPAK ÇIKTI!

ATV kanalında yayınlanan ‘Kuruluş Osman’ın baş rolünü canlandıran Burak Özçivit, günün birçoğunu geçirdiği set vaktinde eşi Evcen’in getirdiği yemekleri yiyor.Geçtiğimiz Nisan ayında kucaklarına aldıkları Karan bebekleriyle hasret gideren Özçivit, eşinin set ziyaretlerinde bulunmasından çok mutlu olduğu öğrenildi. Fahriye Evcen, set çekimine gidemediği devir cep telefonuyla haneden canlı yayın yaparak Özçivit’e oğlu Karan’ı gösteriyor. Başkaca Özçivit’in sağlıklı beslenmesi için Evcen konuttan daima sağlıklı yemekler götürüyor. Karan doğduktan sonra kendini mutfağa veren Evcen eşi için zerzevat yüklü sağlıklı besinler hazırlayıp yardımcısıyla sete gönderiyor. Evcen set yemeği takıntısını eşi üzerinde sürdürmeye devam ediyor. Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Burak Özçivit, mesrur aile karesiyle Yerküre çapında ilgi odağı oldu. 8 aylık bebekleri Karan’ın fotoğrafı Sırbistan’daki Hello mecmuasına kapak olarak çıktı.

KARAN BEBEĞİN TULUMU YOK SATTI!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in aylardır sakladığı oğulları Karan bebekten birinci kare geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Ekranların ve toplumsal medyanın en beğenilen çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in bebekleri Karan’ın kime benzediği hayranları tarafından tartışma konusu oldu. Karan’ın doğumundan beri yalnızca elini ve ayağını paylaşan oyuncu Evcen, nazardan ötürü yüzünü göstermemeye dikkat ediyordu. Evcen, 8. aya basan Karan’ın birinci kere yüzünü gösterdi. Daha doğmadan ismine şahsi açılan hesabı ile doruğa oturan Karan bebek için validesi Evcen’in paylaştığı kare rekor kırmayı başardı. Anne-oğul birinci pozunu paylaşan Evcen’in fotoğrafına çok sayıda ünlü hayranlık dolu tefsirlerde bulunmuştu. Evcen ise tahlillerin hepsini kaldırıp fotoğrafı tefsire gizli yaptı. Öğrenilen haberlere nazaran ünlü çiftin başına talih kuşu kondu. Yabancı bir oyuncak firmasının isteği üzerine 1 milyonluk reklam teklifinde bulunulan Karan bebeğin hesabında yapılacak bir paylaşım için 50 bin TL, hikaye için de 15 bin TL teklif edildiği öne sürüldü. Bu kadar çok konuşulan Karan bebeğin üzerindeki tulumun fiyatı ise duyanları şoke etti. Instagram’ın keşfet kısmında bir sahifenin yayınladığı gönderi de bebeğin üzerindeki astronot görünümlü tulumun H&M mağazasından 139 TL olduğu öğrenildi. Mağazada tulumun stoklarda kısa vadede tükendiği öğrenildi. Oğlu ile keyifli anlarını paylaşan Fahriye Evcen fotoğrafın altına, “Karan’ım” notunu düştü. Karan bebeği görenler, Twitter hesabında tweetler atmaya başladı. İşte Karan bebek ile ilgili en çok güldüren metinler…

KARAN REKOR KIRDI! KARAN BEBEK DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI BİLE GEÇTİ

2017 yılında evlenen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in o vakitlerde düğün fotoğrafları beğeni rekoru kırmıştı. Tek bir düğün fotoğrafında 1.711.743 beğeni sayısına ulaşan Fahriye Evcen’in geçtiğimiz günlerde oğlu Karan’ı birinci kere paylaştığı gönderi 2.913.980 beğeni alarak rekor üstüne rekor kırdı.

SİZCE KARAN BEBEK KİME BENZİYOR? İŞTE KARAN BEBEK…

Karan bebeğin içtimaî medyada paylaşılması üzerine tefsirler ve beğeniler arda arda gelmeye devam ediyor. Tahlillerin birden fazla Karan’ın pederi Burak Özçivit’e benzediği istikametinde. 

TIKLA OKU: KULAĞA BEĞENILEN GELEN NE HOŞ BEBEK İSİMLERİ

KARAN’A MEKTEP BAKIYOR!

Her şeyleriyle gündem olmaya devam eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden şaşırtan bir haber daha geldi. Sır üzere sakladıkları oğulları Karan için yıllık ecri 60 bin TL olan Ana mekteplerine baktıkları öğrenildi. Birçok ünlü ismin çocuğununda gittiği bu mektep için Evcen’in yakın vakitte bir görüşme gerçekleştireceği argüman edildi. 

FAHRİYE EVCEN’İN ABLASI AYŞEN EVCEN…

Gerek serilerde konum aldığı rolleriyle gerek de Burak Özçivit ile olan evlilik hayatıyla çok konuşulan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, oyunculuk eğitimi almamış olmasına karşın merhum oyuncu Oya Aydoğan’ın keşfedilmesi ile ünlüler camiasına giriş yaparak doruğa oturmuştu.

Topluluk içerisinde kısa devranda beğenilerek takip edilen Fahriye Evcen, başarılı oyuncu Burak Özçivit ile de evlenince daha çok göz önünde olmaya başladı. Pekala yakın hengamda ana olan ve hamileliğinde aldığı kilolarıyla gündeme damga vuran Fahriye Evcen’in ablası kimdir? İşte hoş oyuncu Evcen’in ablası ile benzerliği…

FAHRİYE EVCENDEN HIS DOLU HUZUR PAYLAŞIMI…

Şık oyuncu Fahriye Evcen faal olarak kullandığı Instagram hesabında yayınladığı gönderilerle takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Ana olmanın en şık karesini özetleyen Evcen, yaşadığı huzuru hesabının story kısmında 2 cümle ile yansıttı. İşte analığın tadını çıkaran Evcen’den duygusal paylaşım…

NELER OLMUŞTU?

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen’den Karan ile yeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye “Beni ararsanız bulutların üzerindeyim…” notunu düşerek, ana olmanın vermiş olduğu hissi tabir etti. Oğlu Karan’ın yerküreye gelmesiyle memnun aile hayatını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım yapmaya devam ediyor.

FAHRİYE EVCEN’DEN KİLO TENKITLERINE KARŞILIK GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları nedeniyle tenkit oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm nahoş tenkitler önünde sakinliğini koruyarak çok şık bir karşılık verdi. ”Her ana, her bayan çok güzeldir!” paylaşımında bulunan Evcen, gerekli karşılığı herkese vermiş oldu.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in, doğumundan bu yana herkesten sır üzere sakladıkları oğulları Karan Özçivit’in fotoğrafı ahir Bodrum’da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum’da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken artta bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir biçimde bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak kişilerde merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğullarının kimliği muayyen oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit’in eşi Evcen’in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler…

Denizli escort bayan Ankara escort bayan Maraş escort bayan Balıkesir escort bayan Samsun escort bayan Antalya escort bayan Aydın mutlu son masaj Kocaeli mutlu son masaj Tekirdağ mutlu son masaj Adana mutlu son masaj Çanakkale mutlu son masaj Manavgat escort Kırklareli escort Burdur escort Aksaray escort Kars escort Kastamonu escort Adıyaman escort Karşıyaka escort Karşıyaka escort Torbalı escort Kastamonu masaj salonu