Öğretmen dizisi ne zaman başlayacak? Öğretmen dizisi konusu nedir?

Fox tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Öğretmen dizisi adeta rekor üstüne rekor kırmıştı. Perşembe günleri ekrana gelen dizi koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara verilmişti. Şimdilerde Öğretmen dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor. Son olarak Öğretmen dizisiyle ilgili yeni bir karar alındığı öğrenildi.

Gençlik dizisi Öğretmen, ilk bölümüyle ekrana gelmişti. Öğretmen dizisinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin ve Şerif Erol gibi önemli isimler buluştu. İntihar eden Rüya ile Akif öğretmen ve eşi arasında nasıl bir bağlantı olduğunu çözmeye çalışan izleyiciler diziyi ilk bölümden Twitter’de trend yaptı. İlker Kaleli’nin muhteşem performansıyla izleyicilerden tam not aldı. Akif öğretmenin performansı akıllara La Casa De Papel dizisinin başrol oyuncusu Profesör’ü getirdi. Bunun yanı sıra dizinin Youtube kanalındaki abone sayısı artmaya başladı. Ayrıca dizinin ilk bölümü İnternette rekor izlendi. 

ÖĞRETMEN DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!

Yayınlandığı ilk günden itibaren beğeniyle takip edilen Fox Tv ekranlarının reyting dizisi Öğretmen bu hafta yayınlanacak mı? Öğretmen Dizisi yeni bölüm fragmanını göremeyen izleyiciler dizinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak etmeye başladı.

29 Nisan Çarşamba günü Fox tv ekranlarında olması beklenen Öğretmen Dizisi bu akşam FoxTv’nin yayın akışında görünmüyor. Sebebi ise ülkemizde yaşanan ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüs tedbirleri. Bu kapsamda bir çok dizi gibi Öğretmen Dizisi dizinin çekimlerine ara vermek zorunda kaldı.

Son olarak Öğretmen dizisiyle ilgili yeni bir karar alındığı öğrenildi. Öğretmen dizisi yeni bir değişiklik yaşanmazsa 27 Mayıs’ta sete çıkacak. Bu gelişme dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Dizinin yeni bölümlerinin ne zaman ekrana geleceği ise henüz merak konusu.

ÖĞRETMEN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Tanıtımlarıyla merak uyandıran, yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu ‘Öğretmen’ dizisi bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geldi. Çekimleri hala devam eden Öğretmen dizisi oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeyi başardı. Daha başlamadan Google’da en çok arananlar listesinde yerini alan Öğretmen dizisinin rakipleri Kuruluş Osman, Çok Güzel Hareketler, Zemheri ve Jet Sosyete olacak. Fizik Öğretmeni Akif Erdem’in öğrencilerine bir insanlık dersi verebilmek için uygulayacağı metot herkesi şaşırtması sonrasında dizinin konusu adeta merak ediliyor.

ÖĞRETMEN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

1. bölümü dikkat çeken Öğretmen dizisinde hikayenin baş kahramanı olan Fizik Öğretmeni Akif Erdem. Öğrencilerine bir insanlık dersi verebilmek için yaptığı çalışmalarla herkesi şaşkına çevirecek Öğretmen dizisi, ilk başta ciddiye almayan öğrencileri yaptıklarını görünce büyük bir korku yaşayacak.   Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

İlker Kaleli’nin canlandırdığı idealist öğretmen, öğrencisinin başına gelen bu olayın peşini bırakmaz ve o’nu ölüme iten olaylar zincirinin peşine düşer.

KORE DRAMASINDAN UYARLAMA!

2020 yılına girdiğimizden beri televizyonlarda birden çok dizi yayına girdi. Yeni dizi haberleri de gelmeye devam ediyor. Fox TV bu sezon Mucize Doktor dışında yeni bir Kore draması uyarlamasını ekrana getirmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki aylarda yayına girecek olan Öğretmen dizisinin kadrosu tamamlandı. Başrollerinde İlker Kaleli’nin yer alacağı dizi, Mr. Hiiragi’s Homeroom dizisinin uyarlaması olacak.

ÖĞRETMEN DİZİSİNDE HANGİ OYUNCULAR YER ALIYOR?

Dizinin kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray , Afra Saraçoğlu , Efekan Can ,Elif Ceren Balıkçı , Serkan Keskin , Serhat Kılıç, Ezgi Gör gibi isimler yer alıyor. Kadın dizisinin yerine yayınlanacak olan Öğretmen dizisi, Salı akşamları ekrana gelecek.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir