Nurgül Yeşilçay’ın evdeki kablolarla başı dertte!

Karantina mühletini hanesinde geçiren oyuncu Nurgül Yeşilçay, konutundaki kabloları kafayı takmasıyla gündeme geldi.

Karantina mühletince toplumsal medyayı etkin kullanan oyuncular arasında konum alan Nurgül Yeşilçay, gün içerisinde neler yaptığını anlatan bir paylaşımla takipçilerini gülümsetti. Paylaşımda hanede ne çok kablo var diyen oyuncu, büyük beğeni aldı.

KABLOLAR MESKENIN HER YERİNDE!

BEBEK’TE OBJEKTİFLERE YAKALANDI!

Bebek’te objektiflere takılan oyuncu Nurgül Yeşilçay, bir mekan çıkışı objektiflere yakalandı. Tek başına kahvaltı yapan oyuncu, magazincilerin soruları üzerine hayatına dair açıklama yapmayı ihmal etmedi.

Yeşilçay,“Her çok hoş gidiyor, yaramazlık yok. Londra’dan mesken alacağım, yaza da düğün istiyorum” halinde konuştu.

YEŞİLÇAY’IN KURAMSAL PAYLAŞIMI HADISE OLDU!

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, paylaşımlarından tasdikli not aldıkça bir yenisi paylaşıyor. Paylaştığı yarı kinayeli yarı mecazi paylaşımları gündemde olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde havanın hoş olmasıyla alakalı fotoğrafının altına düştüğünü not ile ilgileri çeken Yeşilçay, içtimaî medyanın gündemine oturan isim oldu.

Yeşilçay, “Hava tam kıvamında, daima bu türlü devam etsin lütfen! Amin…Şimdi tutmaz tutmaz bu duam tutarmış! İklimciler linçe başlarmış! Vakalar gelişirmiş… Haydi âlâ günlerrrrrr” biçiminde not düştü.

NURGÜL YEŞİLÇAY TATİL POZU İLE GÜNDEMDE!

Doğal hareketleri ve oynadığı serilerle seyircilerin sevgisini kazanmış ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, ‘Mahalleden Arkadaşlar’ sinema çekimlerine devam ederken ara veren oyuncu bir tatili hak etti. Yeni aldığı köpeği ile gündeme gelen oyuncu zatî hesabından paylaşımda bulundu. Yeşilçay, Mahalleden Arkadaşlar sinemasındaki permalı saçlı komik karakter ile çevre medyada ilgi odağı oldu. İşte, oyuncunun tatil pozu ve gündeme gelen paylaşımları…

İŞTE O PAYLAŞIMI;

YEŞİLÇAY’IN OYNADIĞI KOMİK KARAKTER;

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir