Nazlı Kurbanzade’den güldüren Ali Sunal paylaşımı

Ünlü oyuncu Ali Sunal’ın eşi Nazlı Kurbanzade, Instagram hesabı üzerinden eşi Ali Sunal ile ilgili güldüren bir paylaşımda bulundu.

Usta sanatçı Kemal  Sunal’ın oğlu olan oyuncu Ali Sunal, avukat Nazlı Kurbanzade ile evli. Oyuncu, sosyal medya hesabından sık sık eşi ve kızıyla ilgili paylaşımlarda bulunuyor. Bu sefer paylaşımı ise eşi Nazlı Kurbanzade yaptı.

Kurbanzade, eşinin başına fiyonklu bandana taktığı fotoğrafını, ‘Sonunda işler çığrından çıktı.’ notuyla paylaştı.

Ünlü oyuncu Ali Sunal, sosyal medya hesabından sıklıkla kızı Narin’i paylaşıyor. Sunal, kızıyla uyurken çekilmiş olan bir fotoğrafını Instagram hesabından tbt notuyla paylaştı.

Güldür Güldür Show adlı tiyatro programının moderatörlüğünü yapan, oyuncu ve eğitmen Ali Sunal, Instagram üzerinden bana soru sor etkinliği düzenledi. Sunal, buradan kendisine gelen soruları yanıtladı.

Ünlü oyuncuya, “Kemal Sunal filmlerini izledin mi hiç?” şeklinde bir soru geldi. Ünlü oyuncu, “Kaybettiğimizden beri izleyemiyorum, kızımla inşAllah.” yanıtını vererek herkesi şaşırttı.

KIZI İLE KARANTİNA PAYLAŞIMI

Usta sanatçı Kemal Sunal’ın kendisi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal, kızı ile çekilmiş oldukları bir fotoğrafı paylaştı. Koronavirüs nedeniyle gününü evde geçiren Sunal, kızıyla çekilen fotoğrafını, ‘Günün nasıl geçiyor diye soranlara Nar kızım.’ notuyla paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

BABY SHOWER PARTİSİ

Türk sinemasının usta komedyenlerinden Kemal Sunal’ın gelini olan ünlü avukat Nazlı Kurbanzade Sunal, yakın zamanda doğacak olan kızı için bir baby shower partisi düzenledi. İsmi Narin olarak belirlenen minik Subal’ın baby shower partisinde, babaanne Gül Sunal ve hala Ezo Sunal da hazır bulundu.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir