Müge Anlı’dan şaşırtan itiraf: ‘Komedi film senaryosu yazıyorum!’

Yıllardır sunduğu cinayet programıyla gündemden düşmeyen ünlü gazeteci Müge Anlı, karantina döneminde komedi filmi senaryosu yazmaya başladığını söyledi.

Ünlü araştırmacı-gazeteci Müge Anlı, karantina sürecinde ekrana verdiği arayı değerlendirme yoluna gitti. 2. Sayfa adlı magazin programına katılan Anlı, boş durmayı sevmediğini ve 4 arkadaş birlikte, mail ve mesajlaşma üzerinden komedi filmi sanaryosu yazdıklarını söyledi.

Arkadaşlarının isimlerini açıklamayan Anlı’nın, en yakın dostu olan oyuncu Zuhal Topal ile bu çalışmayı yürüttüğü şeklinde yorumlar da sosyal medyada dolaşmaya başladı. 

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı cinayetleri, şüpheli ölümleri ve kayıpları bulmaya yönelik bir formata sahiptir. Sunuculuğunu başarıyla Müge Anlı’nın yaptığı program hafta içi her gün yayın yapmakta.

Gündüz kuşağı programları arasında en çok izlenen program  koronavirüs salgını nedeniyle iptal edildi.

Anlı, özellikle koronavirüs vaka sayısının İstanbul’da olmasından kaynaklı çalışanlarını riske atmamak için bu kararı aldığı öğrenildi. Ünlü sunucu reytingleri düşünmeden hareket etmesiyle bir kez daha gönülleri kazandı.

Yayım tarihi
Yaşam olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir