Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın başrolü İsmail Demirci ile Aslıhan Hüner’den güldüren kahve atışması!

Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncuları İsmail Demrici ve Aslıhan Güner’den sosyal medyadan güldüren paylaşımlarda bulundu. Aslıhan Güner’in İsmail Demirci’den ricası ise partenerlerin hayranlarını güldürdü.

Koronavirüs nedeniyle çekimleri durdurulan Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları sosyal medyada hayranlarını güldürmeye devam ediyor. Başrol oyuncuları Aslıhan Güner ve İsmail Demirci arasındaki kahve muhabbeti karşılıklı paylaşıma döndü. Güner’in Demirci’den ricası ise hayranlarını şaşırttı. Güzel oyuncu partneri Demirci’den neden paylaşım yapmadığına dair sitem de bulunduğu ortaya çıktı. Demirci’nin buna karşılığı ise hayranlarını güldürdü.

Eylül ayında yayın hayatına başlayan ve Ordu’de çekilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Cumartesi günleri zirvesini koruyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Survivor yarışması ve Afili Aşk dizisine rağmen reytinglerdeki sırasını kaybetmedi. Dizinin başrol oyuncusu İsmail Demirci partneri Aslıhan Güner ile bir fotoğrafını paylaşarak hayranlarına teşekkür etti. Demirci, “Biz ilk günkü hevesimizle çalışıyoruz. İzleyenlerimize çok teşekkür ederiz” notunu düştü. 

İSMAİL DEMİRCİ’DEN EŞİ İLE PAYLAŞIM!

Oyuncu Hande Soral, kendi gibi oyuncu eşi İsmail Demirci ile magazin gündeminden düşmüyor. Her yaptıklarıyla gündeme gelen Hande Soral ve İsmail Demirci bu kez sosyal medyada Ordu’da çektikleri kar pozunu paylaştılar. 

EV BAKIYORLAR…

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve reytingleri alt üst eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncu İsmail Demirci eşi Hande oral ile beraber Ordu’dan ev bakıyor.

Dizinin 6 gün süren çekimleri nedeniyle ayrı kalan genç çift çözümü Ordu’ya yerleşmekte buldu. Bu hafta tatil nedeniyle yayınlanmayacak olan diziden fırsat bulan geç çift beraber vakit geçiriyor. 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir