Kuzey Yıldızı İlk Aşk devam edecek mi? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show Tv ekranlarında geçtiğimiz yılın Eylül ayında başlayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Karadeniz’de geçen romantik komedi tadında bir dizidir. Ordu’da çekilen dizi koronavirüs salgını nedeniyle çekimler durduruldu. Henüz yapımcılardan bir açıklama gelmedi ancak dizinin yeniden çekilip çekilmeyeceği merak konusu oldu. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk devam edecek mi? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yıldız’ın kendisini kurtarmaya geleceğini düşünen Kuzey, ıssız bir koydadır. Ancak bu koyda elektrik yoktur. Ayrıca telefonda çekmediğinden Kuzey fenalaşır. Yıldız ise Kuzey’in yeniden bir işler peşinde olduğunu düşündüğünden sinirlenir. Ancak bu sırada Sefer kankasının zor durumda olduğunu gören bir rüyaya dalar. Sefer, Kuzey’in kötü olduğunu ve onun kurtarılması gerektiğini söyler. Yıldız çok inanmasa da Sefer’in dediği yere gider. Kuzey’in gerçekten kötü olduğunu görür. Bu olay ikili arasındaki buzları eritir. Ancak Yıldız her şeyin daha yavaş ilerlemesini ve bu yüzden arkadaş olmaları gerektiğini söyler. Kuzey, Yıldızı kaybetmemek için bu durumu kabul eder. Şule ise boşanmayı kabul etmiştir. Fakat Kuzey’in bir yıla kadar evlenmesini engelleyen bir madde ekledi. Çetin ise hain planlarına devam eder.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DEVAM EDECEK Mİ? KUZEY YILDIZI İLK AŞK 28. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri durdurulan dizinin set ekibi Ordu’da kaldı. Bazı oyuncuların da Ordu’da kalması önceleri seyirciyi heyecanlandırdı. Yeniden başlaması sabırsızlıkla beklenen dizisinin yapımcılarından henüz bir açıklama gelmemesi ise seyirciyi üzdü. Son olarak 27. bölümle ekranlara gelen dizinin daha sonra açıklama yapmadan ara verilmesi kısa zamanda yeniden başlayacağına dair fikirler doğurdu. Fakat 28. bölüm fragmanının yayınlanmaması hayal kırıklığına uğrattı. 

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN KONUSU NEDİR?

Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıha Güner Kılıç’ın olduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın devam edip etmeyeceği seyirci tarafından en çok merak edilen dizi oldu. Romantik komedi dizisi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk Karadeniz’de iki eski aşık arasında geçer. Yıldız çocukluktan beri Kuzey’i sevmektedir. Ancak Kuzey gençlik yıllarında kendi hayalleri peşinden İstanbul’a gider. Yıldız, üzerinden 20 sene geçmesine rağmen ne kimseyi sever ne de evlenir. Ailesinden kalma yaylada yaşar. Ancak işler Kuzey için hiç öyle gelişmez. Kuzey’in eşi Şule, sevgilisiyle beraber şirketteki tüm paraları alıp kaçar. Kuzey ve 3 kızı ortada kalır. Kuzey, bu yüzden baba ocağına yani Ordu’ya geri döner. 3 kızıyla beraber yeni bir hayat kurmaya çalışan Kuzey, babadan kalam yaylaya çıkınca Yıldız’la karşılaşır. Tüm hayatları değişir. Kuzey nişan gününde bırakıp gittiği Yıldız’a aşık olmaya başlar. Ancak Yıldız ise içindeki öfkesi ve siniri halen geçmemiş olduğundan Kuzey’e hırçın davranır. İkili ve çevresi arasında geçen diyaloglar seyirciden tam not aldı. Cumartesi akşamları yayınlanan dizi reyting sıralamasında birinci oldu.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK OYUNCULARININ SOSYAL MEDYA ATIŞMALARI

Koronavirüs nedeniyle çekimleri durdurulan Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları sosyal medyada hayranlarını güldürmeye devam ediyor. Başrol oyuncuları Aslıhan Güner ve İsmail Demirci arasındaki kahve muhabbeti karşılıklı paylaşıma döndü. Güner’in Demirci’den ricası ise hayranlarını şaşırttı. Güzel oyuncu partneri Demirci’den neden paylaşım yapmadığına dair sitem de bulunduğu ortaya çıktı. Demirci’nin buna karşılığı ise hayranlarını güldürdü.

Eylül ayında yayın hayatına başlayan ve Ordu’de çekilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Cumartesi günleri zirvesini koruyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Survivor yarışması ve Afili Aşk dizisine rağmen reytinglerdeki sırasını kaybetmedi. Dizinin başrol oyuncusu İsmail Demirci partneri Aslıhan Güner ile bir fotoğrafını paylaşarak hayranlarına teşekkür etti. Demirci, “Biz ilk günkü hevesimizle çalışıyoruz. İzleyenlerimize çok teşekkür ederiz” notunu düştü. 

İSMAİL DEMİRCİ’DEN EŞİ İLE PAYLAŞIM!

Oyuncu Hande Soral, kendi gibi oyuncu eşi İsmail Demirci ile magazin gündeminden düşmüyor. Her yaptıklarıyla gündeme gelen Hande Soral ve İsmail Demirci bu kez sosyal medyada Ordu’da çektikleri kar pozunu paylaştılar. 

EV BAKIYORLAR…

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve reytingleri alt üst eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncu İsmail Demirci eşi Hande oral ile beraber Ordu’dan ev bakıyor.

Dizinin 6 gün süren çekimleri nedeniyle ayrı kalan genç çift çözümü Ordu’ya yerleşmekte buldu. Bu hafta tatil nedeniyle yayınlanmayacak olan diziden fırsat bulan geç çift beraber vakit geçiriyor. 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir