Köy hayatını tercih eden Hüsnü Şenlendirici oğlunu evlendirdi!

Klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici, doğup büyüdüğü memlekete geri döndü. 5 yıl önce satın aldığı çiftliği küçük bir köye çeviren Şenlendirici, burada hem hobilerini hem de mesleğini devam ettiriyor. Ünlü sanatçıyı görenler ise tanıyamıyor. Şenlendirici karantina sürecinden oğlunun düğününü çiftliğinde yaptı.

İzmirli olan Hüsnü Şenlendirici, Bergama ilçesinde yaklaşık 5 yıl önce bir çiftlik satın aldı. Çiftliğin arazisini tarıma alanına dönüştüren Şenlendirici burada organik olarak domates, patlıcan, biber, soğan, zeytin ve turunçgil yetiştiriyor. 

Şenlendirici, koronavirüs nedeniyle oğlunun düğününü çiftliğinde yaptı. Sosyal medyadan fotoğraf paylaşarak “Evimiz Şenlendi” notunu düştü.

Bunun yanı sıra tavuk, keçi ve koyunu da olan usta sanatçı tamamen köy hayatı yaşıyor. Ayrıca evinin çevresinde kalan araziyi kampcılara kiralayarak gençlerle beraber klarnet çalışıyor.

Şehir hayatından çok sıkılan Şenlendirici baba toprağının kendisine iyi geldiğini belirtti. Çok uzun yıllar tempolu bir hayatı olduğunu ve bu yüzden yoğun olduğunu söyleyen Şenlendirici bu yaşamın onu yeniden gençleştirdiğini belirtti. 

Yayım tarihi
Yaşam olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir