Kim Kardashain’ın skandal paylaşımına Demet Akalın’dan sert tepki!

Milyarder Kim Kardashain, sosyal medya hesabından Türk tarihine ait skandal bir paylaşımda bulundu. Hikaye kısmında Ermeni olaylarıyla ilgili paylaşım yapıp ve Türklerin hedef alan Kardashain’a ilk tepki şarkıcı Demet Akalın’dan geldi. Akalın, Twitter hesabından sert sözlerle tepki gösterdi.

Kim Kardashain skandal paylaşımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz ay lahmacuna Ermeni Pizza’sı diye  Kardashain bu kez de 1915 Ermeni Olaylarına dair paylaşımda bulunarak Türkleri hedef gösterdi. Kısa sürede Türk takipçileri tepkili paylaşımlarda bulundu. Instagram hesabının hikaye bölümünde yaptığı paylaşım Twitter da gündem oldu.

DEMET AKALIN’DAN KARDASHAİN’A: BİZ BARBAR DEĞİLİZ

Şarkıcı Demet Akalın’da Kardashian’ın “Toplamda 1,5 milyon Ermeni öldürüldü. Osmanlı Türkleri, kadın ve çocukları da öldürdü” ifadelerine karşılık “Şöyle okkalı bir İngilizce ile yardım ettiğimiz ülkeleri yazsanıza Kim’i etiketleyeceğim. Biz barbar değiliz” sözleriyle tepki gösterdi.

KARDASHAİN LAHMACUNA ERMENİ PİZZASI DEDİ!

39 yaşındaki Kim Kardashain, farklı stili ve pahalı hayatıyla Amerika magazinin gündeminde düşmüyor. Aileden zengin olan Kardashain birçok ünlünün yanı sıra sosyal medyada en çok takipçiye sahiptir.

Kardashain, koronavirüs salgını nedeniyle ailesiyle eve kapandı. Dün sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü isim eve gelen Lahmacuna Ermeni pizzası dedi. Bu paylaşıma Türk takipçileri tepki gösterdi. Bunlar arasında Demet Akalın’da var.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir