Kenan Doğulu klibinde eşi Beren Saat’i oynattı!

Müzikçi Kenan Doğulu, klibinde sanat dünyasından ünlü isimlerle bir araya geldiği yeni müziği ‘Bizimdir’ ile tüm Türk halkına moral desteği veren isimler arasında eşi Beren Saat de var.

Müzikçi Kenan Doğulu’nun, koronavirüs salgını sebebiyle sıkıntı günler geçiren kişilere moral olması için yazdığı ‘Bizimdir’ kesiminin klibi yayınlandı. Klipte pek çok ünlü isim taraf aldı. Eşi Beren Saat de Kenan Doğulu’ nün girişimine destek verenler arasında nokta aldı. Saat, eşi Doğulu’nun yayınladığı klipte oynayarak hayranlarına bir sürpriz yaptı.

Üç ay süren klibin çekimlerinde Uğur Yücel, Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola ve Belçim Alım üzere birçok isim, münferit başka kamera önüne geçti.

KENAN DOĞULU BEREN SAAT’LE İLGİLİ AÇIKLAMALARI;

Ünlü müzikçi Kenan Doğulu eşi Beren Saat ahir evliliğindeki dertleri bitirdi. Şimdilerde bağlantılarını dertsiz yaşanmasından memnunluktan duyan çift, Saat’e olan aşkını haykırdı. Eşi Beren Saat’e 16 defa evlilik teklifinde bulunduğunu, 6 defa de yüzük aldığını açıkladı.

Karantina sürecinin birbirlerine uygun geldiği düşünülürken, ilişkileriyle alakalı Doğulu “Eşim gitgide zenginleşen bir botanik bahçesi üzere. İçinde çeşit çeşit çiçekler açıyor. Ona her sabah tekrar aşık oluyorum. Birebir meskende, münferit odalarda birbirimize şiirler yazıyoruz.”

14 GÜN KURALINA UYMADILAR!

Sıhhat Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada; 14 gün içerisinde koronavirüs olan memleketlerden gelinmesi halinde, konuttan çıkılmaması gerektiği vurgulanmıştı. Geçen hafta Avrupa’ya tatile giden çiftin bu ikaza uymadığı ve halkın içine karıştığı söyleniyor.

VELADET GÜNÜ ARMAĞANI TAKİPÇİLERİ SEVİNDİRDİ!

Uzun bir kırgınlığın ve ayrılmanın eşiğinden dönen beğenilen çift, son vakitlerde hayli mesrur. Dün eşi Beren Saat’in veladet gününü mealli bir paylaşımla kutlayan Kenan Doğulu, takipçilerini sevindirdi.

Tevellüt gününe kişisel, eşinin fotoğraflarını içtimaî medyada paylaşan Doğulu,“Çok seviyorum seni sevmeyi sevgilim. Yeterli ki varsın, yeterli ki doğmuşsun ve seni yaşama fırsatım olmuş. Olağanüstü bir yaşın daha olsun, hoş yüzün daima gülsün” kelamlarıyla paylaşımının altına samimi bir not düştü.

HABERLERİ GÜLEREK TAKİP EDİYORUZ!

Geçtiğimiz gün Etiler’de bir mekandan yalnız başına çıkan Kenan Doğulu’yu dışarıda bekleyen magazinciler, ünlü müzikçiye eşi Beren Saat ile yine aralarının bozulup bozulmadığını sordu.

Çiftin tekrar münferit mekanlara takılmasından ötürü medya camiasında kuşku uyandıran sorulara ait Doğulu,“Biz valla çıkan haberleri gülerek takip ediyoruz. O denli bir şey yok arkadaşlar. Olursa aslında haberiniz olur” formunda açıklama yaptı.

IKILI REKLAM YÜZÜ TEKLİFİ GELDİ!

Bir müddettir dargın ve boşanmanın eşiğinde olan beğenilen çift; Kenan Doğulu ve Beren Saat, arayı düzelttikten sonra reklam tekliflerine de sıcak bakmaya başladı. Bir kaynaktan alınan habere nazaran, ünlü ikili bir mücevher firmasından reklam yüzü olmaları için teklif geldi. 

Reklam teklifi için önerilen fiyatın ise  5 milyon TL olduğu biliniyor.

ÜNLÜ ÇİFT LOS ANGELES’TAN DÖNDÜ!

Boşanma sürecinin akabinde barışan ünlü çift Kenan Doğulu ve Beren Saat, barışma haberinin akabinde Beykoz’da bulunan villalarında parti vermişti. Gözlerden uzak Los Angeles’a tatile giden çift, tatil dönüşü İstanbul’da kol kola görüntülendi.

Beren Saat’in, boşanma sürecinin gerilimini üzerinden atmış sakinleşmiş hali gözlerden kaçmadı.

Kenan Doğulu’nun memnunluğu ise etrafa saçtığı gülücükten anlaşıldı.

KENAN DOĞULU’DAN BEREN SAAT PAYLAŞIMI;

Kenan Doğulu geçtiğimiz günlerde çevre medya hesabından eşi Beren Saat ile alakalı paylaşımda bulundu. Beren’in rol aldığı Atiye isimli serinin çekimlerine şahsi olan bu paylaşım çevre medyada beğeni yağmuruna tutuldu.

BARIŞMA PARTİSİ VERİLECEK! 

Kenan Doğulu ile Beren Saat çifti 2014 yılında dünyaevine girmişti. Yaklaşık 9 aydır yaşanan kırgınlık sonrası farklı yaşayan çift, yakın hengamda Kenan Doğulu’nun eforları sayesinde kurtuldu. Kenan Doğulu’nun Beren Saat ile buluşması sonrası Doğulu, saatler süren ikna edici konuşmasını yaptı. “Birbirimize kırgındık. Bizi tekrar bir araya getiren şey bitmeyen bir aşk” diye açıklayan Doğulu, barışmanın onuruna Beykoz’daki villalarında parti verecek.

NE OLMUŞTU?

9 aydır aralarında kırgınlık yaşayan fakat medyaya yansıtmayan ünlü çift Kenan Doğulu ve Beren Saat, içtimaî medyanın her daim dilindeydi. Beren Saat, Kenan Doğulu için ‘Sen masumiyetini kaybettin, ben oyun arkadaşımı’ zatî hesabından yayınlaması üzerine aralarındaki gerginlik devam etmişti. 

KENAN DOĞULU İLE BEREN SAAT ARAYI YUMUŞATTI!

Aylardır munfasıl konutlarda yaşadıkları ve boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, uzun bir aradan sonra sarmaş dolaş objektiflere takıldı.Ünlü çift, geçen hafta Acarkent’teki villalarının yanında bir kafede kahve içti. Bahtiyar oldukları ve şakalaştıkları görülen çiftin imgeleri toplumsal medyada olumlu reaksiyonlar aldı.

İŞTE BEREN SAAT VE KENAN DOĞULU’NUN SARMAŞ DOLAŞ MANZARASI;

SAIR HABERLERİ;

Müzikçi Kenan Doğulu’nun kardeşi Canan Doğulunun tevellüt günü partisi yakın dostları ve ailesi ile kutlandı. Veladet partisinde dikkatleri çeken isim ise Kenan Doğulu’nun son vakitlerde çalkantılı evlilik yaşadığı oyuncu eşi Beren Saat oldu.

Ünlü çiftin aylar sonra tıpkı karede oldukları bu fotoğraf, içtimaî medyada nispeten beğeni ve icmal aldı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir