Johnny Depp Instagram hesabı açtı! Sosyal medya yıkıldı…

Karayip Korsanlarındaki karakteriyle hafızalara kazınan başkaca sayısız muvaffakiyete imza atan Johnny Depp, birinci defa Instagram’da resmi hesap açtı. Koronavirüsü nedeniyle meskenlere kapanmak zorunda kalan sanatkarların birden fazla toplumsal medyaya konum almaya başladığından Depp’in bu türlü bir karar aldığı konuşuldu. Lakin hayranları vakası abartarak Twitter’da Hollywood yıldızına hagtag açtı. Evet Johnny Depp kimdir?

Hollywood yıldızı Johnny Depp, çevre medyaya katıldı. Resmi olarak Instagram’a giriş yapan sanatçı saniyeler içerisinde 1 Milyona ulaşan takipçi elde etti.

Koronavirüs nedeniyle birden fazla vakti çevre medya da geçiren ünlülere katılan Depp, hesabını açar açmaz paylaşımlar yapmaya başladı. 56 yaşındaki Hollywood yıldızının hayranları daha sonra Twitter’da hagtag açarak, gündem olmasını sağladı.

JOHNNY DEPP KİMDİR?

9 Haziran 1963 yılında doğan Johnny Depp, birinci kez 1980’lerin televizyon serisi 21 Jump Street ile öne çıktı. Daha sonra Hayalet süvari’de ki karakteriyle tepe yapan oyuncu birçok girişimde taraf aldı. Gelgelelim Hafızalar Karayip Korsanları serisiyle kazındı. Gençlik yıllarından beri ekranlarda olan oyuncu Dısney karakterlerini de uyarladı. Arkası gerisi kesilmeyen başarılara imza atan oyuncu hakkında 2010’da bir araştırma yapıldı. Yerküre umumunda en çokça hayran kitlesi oldu. Araştırmaya nazaran hayran kitlesi yerkürede 1 Milyarı geçti.

Yayım tarihi
Yaşam olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir