Harun Tan’dan oğlu Pars’ın annesi Ebru Şallı’yı çekmek isteyenlere sert tepki! ‘Leş kargalari’

Ünlü model Ebru Şallı’nın, bir vadedir Lenfoma tedavisi gören 8 yaşındaki oğlu Pars hayatını kaybetti. Küçük Pars, öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının akabinde Kilyos mezarlığına defnedildi. Ünlü model, Pars’ın illetini birinci sefer geçen yıl, katıldığı bir televizyon programında açıklamıştı. Peder Harun Tan’dan, cenaze sonrası birinci açıklama geldi. Evet Pars’ın tedavisini gördüğü Lenfoma marazı nedir?

Lenfoma marazı nedeniyle hayatını kaybeden küçük Pars, ailesini olduğu kadar tüm Türkiye’yi de yasa boğdu. Ana Ebru Şallı sessizliğini korurken birinci açıklama, peder Harun Tan’dan geldi. Tan, çevre medya hesabında sitem dolu bir açıklama paylaştı.

Cenaze anında eski eşi Ebru Şallı’yı, kendisini ve evlatlarını fotoğraflamaya çalışan gazetecilere sonlanan Tan, “Tabuttan çıkıp mezara giren bir bebeği çekmenin, göstermenin kime ne yararı olabilir ki ya da acılı ana, pederin, kardeşlerin gözyaşlarını çekmenin. Bence yaptığınız şeyden utanın zira leşe üşüşen kargalar üzeresiniz.“ iletisini paylaştı.

KERİMCAN KAMAL’DAN ÇEVRE MEDYA REAKSIYONU

Ünlü muharrir ve gazeteci, oyuncu Tabiat Rutkay Kamal’ın eşi Kerimcan Kamal, çevre medya üzerinde Ebru Şallı ve Pars hakkında yazılanlara karşılık verdi. Kamal, “Twitter’de katiyen nefret hatası diye bir şey olmalı. Kimliği saklı ruh hastalarının kustukları kini ödüllendiren bir mecra kendini söz özgürlüğü ile tanımlayamaz.” sözlerini kullandı.

PARS’IN MEZAR TAŞI GÖZYAŞLARINA BOĞDU

Ünlü model Ebru Şallı’nın yaklaşık 1 yıldır lenfoma marazı nedeniyle tedavi gören 8 yaşındaki oğlu Pars’tan acı bir haber geldi. Hastanede tedavi gören Pars’ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Yaklaşık bir yıldır lenfoma tedavisi gören minik Pars, bugün öğlen vakti düzenlenen cenaze merasiminin akabinde Kilyos Mezarlığında defnedildi. Ebru Şallı’nın oğlunun mezar taşındaki detay ise görenleri duygulandırdı. Şallı, oğlunun mezar taşına kalpler çizerken, “Ponçik sen benimlesin” yazdırdı.

Haziran ayında bir televizyon programına konuk olan Ebru Şallı, oğlunun illeti için şunları söylemişti: “Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin çabucak akabinde tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Pars’ın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece illetle uğraş ediyoruz; gelgelelim şu an Pars’ın durumu daha âlâ.”

Lenfoma marazı, vücuttaki akyuvarlardan birinin genetik kodunda bir mutasyonun oluşması sonucunda ortaya çıkan bir kanser cinsidir.

Şallı’nın, birinci eşi Harun Tan ile evliliğinden olan vefat eden oğlu Pars dışında, bir evladı da bulunuyor. Küçük Pars, bugün öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının akabinde, Kilyos mezarlığına defnedildi.

Geçtiğimiz yıl bir televizyon programına konuk olan Şallı, oğlu Pars’ın Lenfoma tedavisi gördüğünü açıklamıştı. Şallı, oğlunun halsizlik ve kemik ağrıları şikayeti olduğu için doktora götürdüklerini belirtip, ‘Yapılan tetkiklerin çabucak akabinde tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Pars’ın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece illetle uğraş ediyoruz.’ tabirlerini kullanmıştı.

ÜNLÜ İSİMLERDEN BAŞSAĞLIĞI

Gamze Özçelik’ten oğlunu kaybeden Ebru Şallı’ya “Bu fani yerkürede yaşabilecek en büyük acı..
Allah yar ve yardımcın olsun”

SEDA SAYAN

Çok üzgünüm çok ne diyeceğimi bilemiyorum Pars parıltılar içinde uyu… Allah’ım sana sabır metanet versin

FAHRİYE EVCEN- BURAK ÖZÇİVİT

Tanımı mümkün olmayan bir acı… Sevgili Ebru ve Harun’a en derin hislerimizle başsağlığı diliyoruz. Seni de o kelebek kalbinden öpüyoruz Pars…

ÇAĞLA ŞIKEL

Söyleyecek kelam yok. Çok üzgünüm çok. Ebrum, sabırlar diliyorum.

ALİŞAN

İnanılmaz üzüldüm. Söyleyecek kelam yok. Allah’ım validesine ve pederine sabırlar versin. Başınız sağ olsun.

SİNAN AKÇIL

SEREN SERENGİL

‘Dünyanın en büyük mutluluğuna erişen bir validenin, yerkürenin en büyük acısını kalbim acıyarak öğrendim…Gözyaşlarımı tutamıyorum zira Pars’a düşkünlüğünü, o’na olan ihtimamını sevgisini gözlerimle gördüm. Allah sana sabır versin, Harun’a sabır versin. Dayanacak güç versin. Pars’ın cennette huzurla uyusun, çok lakin çok üzgünüm.’

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir