Hadise’den anne ve babası için karantinaya özel hediye paylaşımı!

Kız kardeşleri Hülya Açıkgöz ve Derya Açıkgöz ile olan bir dargın bir barışık ilişkisiyle sıkça gündeme gelen ünlü şarkıcı Hadise, karantina nedeniyle görüşemediği anne ve babasına çiçek ve Türk lokumu yolladı.

Hadise, karantina nedeniyle anne ve babasını 2 aydır göremiyor. Ünlü şarkıcı, annesi Gülnihal Açıkgöz için internet üzerinden verdiği sipariş ile orkide ve papatya, babası Hasan Açıkgöz için ise çok sevdiği Türk lokumlarından yolladı.

Ünlü şarkıcı, karantina döneminde evinin bahçesinden bir fotoğraf paylaştı. Hadise’nin beğenilen bu tarzı ve paylaşımı akıllara, geçtiğimiz günlerde kız kardeşi Derya Açıkgöz ile çekilip paylaştığı fotoğrafı getirdi.

HADİSE VE DERYA AÇIKGÖZ KARDEŞLERDEN ABLA HÜLYA AÇIKGÖZ’E VETO!

Açıkgöz kardeşler arasında sular durulmuyor. İş anlaşmazlığı ve kişisel sebeplerden dolayı sorunlar yaşayan kız kardeşler de son durum, abla Hülya Açıkgöz’e karşı veto. Hadise’nin, bir zamanlar kendisinin klip yönetmenliğini de yapan ablası Hülya Açıkgöz’ün web sitesi haklarını vermemesi üzerine yaşadığı polemiğe küçük kız kardeş Derya Açıkgöz de eklenmiş ve Açıkgöz, ablası Hülya’yı sosyal medyada takipten çıkartmıştı.

Hadise ve Derya Açıkgöz’den yeni bir paylaşım geldi. Beraber çekildikleri selfie’yi sosyal medyadan paylaşan kardeşlerin bu tavrı, abla Hülya Açıkgöz’e nispet şeklinde yorumlandı.

Ünlü şarkıcı Hadise ve kız kardeşleri Derya ve Hülya Açıkgöz arasındaki küslük devam ediyor. Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz ile web sitesi ve maddi konular üzerinden mahkemeye taşınan küslüğüne küçük kardeş Derya Açıkgöz de dahil oldu. 

Annesini de alıp Belçika’ya giden Açıkgöz, Instagram hesabından ablası Hülya Açıkgöz’ü sildi. Böylelikle Hülya Açıkgöz, 2 kız kardeşinden de veto yemiş oldu. Yakın zamanda baba olan erkek kardeşleri Murat Açıkgöz ise bu konu hakkında sessiz kalmayı tercih ediyor.

ARAMIZDA KÜSLÜK YOK DEMİŞTİ

Ünlü şarkıcı Hadise, kız kardeşleri Hülya ve Derya Açıkgöz ile olan iş ilişkisini bitirmişti. Kardeşlerin o günden bu yana da küs oldukları iddia edilmişti. O iddiayı bitiren isim abla Hülya Açıkgöz olmuştu. Açıkgöz, ‘Ben hiçbir sanatçıyla çalışmıyorum. Hadise ile de profesyonel iş ilişkimiz bitti. Başka işlerle yoluma devam ediyorum… Küslük yok, biz kardeşiz… İş anlamında ayrıldık ama kardeş olarak biriz. Kötü bir enerji yok. Herkesin yoğunluğu kendisine şu anda. Ben Belçika’daki doğum günü kutlamasına katılamadım, iş seyahati vardı başka bir ülkede…’ açıklamasıyla kardeşiyle küs olmadıklarını dile getirmişti. Açıkgöz, Hadise’nin kendisini aradığını ve fikirlerini aldığını dile getirmişti.

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Hadise ve kız kardeşlerinin, para meselesi sebebiyle kavga ettikleri ve Hadise’nin iki kardeşiyle de iş ilişkisini bitirip, görüşmeyi de kestiği iddia edilmişti.

Hülya Açıkgöz’ün Hadise için çektiği Sıfır Tolerans şarkısının klibi, Britney Spears’in klibinden çalıntı çıkınca, ünlü şarkıcı ablasıyla büyük bir kavga etmişti. Klibi ayrıca RTÜK tarafından da yasaklanan Hadise ablasına, ‘Çektiğin klip hem çalıntı çıktı hem de yasaklandı. Param çöpe gitti. Kariyerim de zedelendi!’ diyerek tepki göstermişti.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir