Hadise ve Derya Açıkgöz kardeşlerden abla Hülya Açıkgöz’e nispet paylaşımı!

Klip direktörü Hülya Açıkgöz, kız kardeşi ünlü müzikçi Hadise ile küs oldukları tarafında çıkan haberleri yalanlayan bir açıklamada bulunmuştu. Küçük kardeş Derya Açıkgöz’den ablası Hülya Açıkgöz’e karşı bir hamle gelmişti. Açıkgöz’ün ablasını takipten çıkarmasından kısa bir mühlet sonra bu defa de Hadise ve Derya Açıkgöz ikilisinden, abla Hülya Açıkgöz’e nispet yaparcasına bir paylaşım geldi.

Açıkgöz kardeşler arasında sular durulmuyor. İş anlaşmazlığı ve zatî sebeplerden ötürü sıkıntılar yaşayan kız kardeşler de son durum, abla Hülya Açıkgöz’e karşı veto. Hadise’nin, bir devirler kendisinin klip direktörlüğünü de yapan ablası Hülya Açıkgöz’ün web sitesi haklarını vermemesi üzerine yaşadığı polemiğe küçük kız kardeş Derya Açıkgöz de eklenmiş ve Açıkgöz, ablası Hülya’yı toplumsal medyada takipten çıkartmıştı.

Hadise ve Derya Açıkgöz’den yeni bir paylaşım geldi. Bir arada çekildikleri selfie’yi çevre medyadan paylaşan kardeşlerin bu hali, abla Hülya Açıkgöz’e nispet biçiminde yorumlandı.

Ünlü müzikçi Hadise ve kız kardeşleri Derya ve Hülya Açıkgöz arasındaki küslük devam ediyor. Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz ile web sitesi ve maddi mevzular üzerinden duruşmaya taşınan küslüğüne küçük kardeş Derya Açıkgöz de dahil oldu. 

Anasını de alıp Belçika’ya giden Açıkgöz, Instagram hesabından ablası Hülya Açıkgöz’ü sildi. Böylece Hülya Açıkgöz, 2 kız kardeşinden de veto yemiş oldu. Yakın devranda peder olan erkek kardeşleri Murat Açıkgöz ise bu bahis hakkında sessiz kalmayı tercih ediyor.

ARAMIZDA KÜSLÜK YOK DEMİŞTİ

Ünlü müzikçi Hadise, kız kardeşleri Hülya ve Derya Açıkgöz ile olan iş bağlantısını bitirmişti. Kardeşlerin o günden bu yana da küs oldukları sav edilmişti. O iddiayı bitiren isim abla Hülya Açıkgöz olmuştu. Açıkgöz, ‘Ben hiçbir sanatkarla çalışmıyorum. Hadise ile de profesyonel iş bağlantımız bitti. Sair işlerle yoluma devam ediyorum… Küslük yok, biz kardeşiz… İş manasında ayrıldık lakin kardeş olarak biriz. Istenilmeyen bir güç yok. Herkesin yoğunluğu kendisine şu anda. Ben Belçika’daki veladet günü kutlamasına katılamadım, iş seyahati vardı gayrı bir ülkede…’ açıklamasıyla kardeşiyle küs olmadıklarını lisana getirmişti. Açıkgöz, Hadise’nin kendisini aradığını ve fikirlerini aldığını lisana getirmişti.

NE OLMUŞTU?

Ünlü müzikçi Hadise ve kız kardeşlerinin, para sorunu sebebiyle arbede ettikleri ve Hadise’nin iki kardeşiyle de iş bağlantısını bitirip, görüşmeyi de kestiği sav edilmişti.

Hülya Açıkgöz’ün Hadise için çektiği Sıfır Tolerans müziğinin klibi, Britney Spears’in klibinden çalıntı çıkınca, ünlü müzikçi ablasıyla büyük bir hengame etmişti. Klibi başkaca RTÜK tarafından da yasaklanan Hadise ablasına, ‘Çektiğin klip hem çalıntı çıktı hem de yasaklandı. Param çöpe gitti. Kariyerim de zedelendi!’ diyerek reaksiyon göstermişti.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir