Gülenay Kalkan ve Nevra Serezli’den duygulandıran mesajlaşma

Ünlü sanatçı Gülenay Kalkan, Kocan Kadar Konuş film serilerinde annesini canlandıran usta sanatçı Nevra Serezli’nin fotoğrafına yorumda bulundu. Serezli’nin cevabı, okuyanları duygulandırdı.

Usta sanatçı Nevra Serezli, Instagram hesabı üzerinden geçmiş yıllara ait paylaşımlarda bulunuyor. Son olarak merhum sanatçı Alev Sezer ile sahneden çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Serezli’ye, Gülenay Kalkan’dan bir mesaj geldi. Eşi Tarık Ünlüoğlu’nu geçtiğimiz yıl kanser hastalığı nedeniyle kaybeden Kalkan, fotoğrafa kalp emojisi bıraktı.

Eşi Metin Serezli’yi de aynı hastalıktan 2013 yılında kaybeden Serezli, Kocan Kadar Konuş filmlerinde kızını canlandıran Kalkan’a, ‘Seni özledim.’ mesajıyla karşılık verdi.

‘TARIK’IN YOKLUĞUNA HALA ALIŞAMADIM’ 

Sanatçı Gülenay Kalkan, vefat eden eşi Tarık Ünlüoğlu hakkında konuştu. Ünlüoğlu ile konservatuvar yıllarında da sınıf arkadaşı olan ve okuldan mezun olduktan sonra hayat arkadaşı olan çift, medyanın en tanınmış isimlerindendi.

Kalkan, ‘Onu düşünmeden geçen bir anım yok. Tarık’ı erken kaybettik. Büyük şok yaşadım, hiç konduramadım. Yokluğuna alışamadım. Bir gün ona kavuşacak olmanın umudu bile güzel. Evde nereye baksam Tarık’ı görüyorum. Hala onunla yaşıyorum. Haftada iki kez mezarına gidip dua ediyorum.’ açıklamasında bulundu.

ARZUM ONAN’DAN MANEVİ DESTEK

Sanatçı Gülenay Kalkan, eşi Tarık Ünlüoğlu’nun vefatından bu yana sessizdi. Son olarak 9. Uluslararası Malatya Film Festivali’ne eşi adına verilen ödülü alabilmek için ziyarette bulunan Kalkan, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüldü. Oyuncu Arzum Onan, Kalkan’ı bir an olsun yalnız bırakmıyor. Onan, eşinin üzüntüsünü yaşayan Kalkan’ı gezdirip kafasını dağıtmaya çalıştı.

GÜLENAY KALKAN’DAN ŞİİR PAYLAŞIMI

Sanatçı Tarık Ünlüoğlu, 40 gün önce kanser nedeniyle vefat etmişti. O günden bu yana Ünlüoğlu’nun eşi olan sanatçı Gülenay Kalkan, sessizliğini sürdürüyordu. Kalkan, ilk sessizliğini yaptığı bir paylaşımla bozmuştu. 

Sanatçı, eşinin okuduğu bir şiir kaydını, kendi fotoğraflarından oluşan bir video ile paylaşmıştı. Kalkan, dinleyenlere gözyaşı döktüren bu paylaşıma, ’40. gün… Sensiz…’ notunu eklemişti.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir