Fahriye Evcen, Karan’ın yüzünü göstermeyecek! Görümcesi Burçin Özçivit ile ipler gerildi

Görümcesini Burçin Özçivit’i Instagram hesabından çıkartan Fahriye Evcen’in, oğlu Karan’ı kendisine göstermeyeceği sav edildi.

3 yıldır oyuncu Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen, içtimaî medya hamlesi şaşırtmıştı. Eşi Burak’ın kardeşi Burçin Özçivit’i toplumsal medya hesabından silince görümcesi ile aralarına istenmeyen birtakım sorunların yaşandığı düşünülmüştü. Evcen’in Burçin Özçivit’i silmesinin üzerine geri durmayan Burçin Özçivit de hem ağabeyini hem de Fahriye Evcen’i tek kalemde silmişti. Velev Karan’ı da bundan sonra görümcesine göstermeme kararı aldığı öne sürülen haberlere nazaran, her iki tarafın ailesi de ne kadar barıştırma niyetli yaklaşsa da Evcen, küslükten yana tercihini yaptı. Şimdilerde ise şık ana Evcen, çevre medya hesabından yayınladığı son gönderide keyif dolu olduğunu gösterdi. Eşinin kolları altına girip çektiği ‘selfie’ye kalp çizerek takipçileriyle paylaşan Evcen’in pozuna beğeni yağdı. Fotoğrafın altına ‘eşinin kanatları altında’ biçiminde tefsirler geldi.

 

KARAN BEBEK 1 YAŞINDA… ONLİNE VELADET GÜNÜ KUTLAMASI

Oğullarının yüzünü yalnızca 1 defa gösteren Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, Karan bebeğin birinci yaş günü kutlamasının nasıl gerçekleştirileceğini anlattı. Posta’nın haberine nazaran; 13 Nisan’da 1. yaşına girecek olan Karan bebeğin, koronavirüs sebebiyle dışarıda bir tertip ayarlayamayacakları için karı-koca konutta kutlayacakları ortaya çıkmıştı. Sağlıklı beslenmeye kıymet veren Evcen, Karan bebeğin tevellüt günü pastasını da kendi elleriyle yapacak. Evcen ile Özçivit çifti pasta üflerken aile büyüklerine online veladet günü partisi yapılacak. Koronavirüs sebebiyle olağanda 15 kişilik aile yemeğinden oluşacak tertip artık 3 bireye indi. Hoş ana Fahriye Evcen, oğlu Karan için şu veladet günü paylaşımında bulundu: ”Karan’ım.. Gülüşün yerkürede duyduğum en hoş ses, kokun aldığım en hoş koku.. Gözlerin gördüğüm en güçlü ışık.. Gökyüzündeki yıldızdan da, güneşten de daha parlak bana yüzün.. Kutup yıldızım.. 

Sen gülünce içimde çiçekler açıyor. Senin canın yandiğinda, bir sızı saplanıyor kalbime.. Sen meğer kalbimin ta kendisiymişsin.. Kalbimm..
Daima âlâ ol Karan’ım. Ve bil ki, bu uzun yolda ben daima senin yanındayım.. 
Daha evvel hiç bu kadar mealli gelmemişti bunu söylemek; Uygun ki doğdun oğlum.. Uygun ki.. Annen :)”

KARAN BEBEĞE BIRINCI VELADET GÜNÜ BAĞIŞI

Çiftin fanları ise birçok kıymetli yardım kuruluşlarına bağışta bulunarak manalı bir ikram vermiş oldu. 

FAHRİYE SIKLIĞIYLA BÜYÜLEDİ

Hoşluğuyla dikkat çeken oyuncu Fahriye Evcen, şık havayı fırsat bilip bahçesinin keyfini çıkardı. Renkli çiçek paylaşımlarında bulunan Evcen’in sade ve duru hali herkes tarafından çok sevildi. Kısa vadede beğeni yağmuruna tutulan Evcen’in bahçe pozları şu halde oldu:

Evcen’in parmak dansı yaparken kolunda görülen kaliteli saat ise toplumsal medya kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. Evcen’e bedeli ortalama 170 bin TL olan Rolex Datejust Gold model saati eşi Burak Özçivit’in ikram ettiği öğrenildi. Ayrıyeten ‘Hayat Haneye Sığar’ diyen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in konutta kaldığı bugünlerde iş kısmı yaptığı da öğrenildi. Posta’nın haberine nazaran; Özçivit hanede aklık yapıp çamaşırları yıkarken meskendeki ütülerden de Evcen sorumlu. Gündüzleri Evcen, akşamları Özçivit Karanla ilgileniyor. Alışveriş listesi Burak Özçivit, konuta alınan poşetlerin temizlenmesi ise Fahriye Evcen’e ilişkin. Ayrıyeten Evcen’in Instagram hesabında paylaştığı sade görünümdeki hali de beğeni yağmuruna tutuldu.

FAHRİYE EVCEN’DEN TOPLUMSAL MEDYAYI SALLAYAN PARMAK DANSI!

Koronavirüs salgını nedeniyle meskende kalan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, içtimaî medyada arkadaşlarına meydan okudu. Parmak dansı yapan Evcen, arkadaşların da etiketleyerek hikaye paylaştı. Görüntüde dikkatlerden kaçmayan bir de detay vardı. Oğlu Karan’ın akülü otomobiliydi. 

SIHHAT BAKANINDAN FAHRİYE BURAK PAYLAŞIMI!

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca’nın salgın koronavirüs önlemlerine yönelik oluşturduğu ”HayatEveSığar” sloganına ses veren ünlü isimler arasında Mazhar Alason’dan sonra Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti de nokta aldı. Meskende karantina içerisinde verdikleri pozu çevre medya hesaplarında paylaşan ikili, Bakan Koca’dan teşekkür iletisi geldi.

İşte Bakan Koca’nın ünlü ikili teşekkür paylaşımı…

”Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Hayat Haneye Sığar diyor. Kampanyamıza verdikleri destek için kendilerine teşekkür ediyorum.”

FAHRİYE EVCEN’DEN KARANTİNA PAYLAŞIMI!

Kuruluş Osman serisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen, arı havanın tadını bahçesinde çıkarttı. Gündemde yan alan Koronavirüs riskinden ötürü hanede vakit geçirmeyi tercih eden Fahriye Evcen, sonunda kendisini ve sevdiklerini tehlikeye atmadı. Içtimaî medya hesabından paylaşım yapan Evcen’in koronavirüs açıklaması ise şu formda olmuştu: “Evren yani aslolan hanemiz yahut gayrı bir güç insanlığa bir şeyler anlatmaya çalışıyor, bizi konutlarımıza hapsederek… ‘yoruldum dinlenmeye gereksinimim var’ diyor…Bence yavaşlayalım özümüze dönelim insan olmaya dair kimi bedelleri hatırlayalım yeterlilikleri görelim ve çoğaltalım yeterli insan olmaya çabalayalım var olana saldırmak noktasına elimizde olanla yetinmeyi öğrenelim yada kendimiz var edelim… Şu devri de yalnızca yaşayalım ne yaşadığımızı gösterme gayretimiz olmadan vereceği tüm zorluklarla yaşayalım ve görelim lütfen görelim. Biraz yavaşlayalım bence ve bu süreçte kesinlikle hanede kalalım!”

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti İstanbul’un kalabalığından ve ağır iş tempolarından uzak Bodrum’da sessiz sakin tatil yaptı. Evcen, içtimaî medya hesabından tatil yaptıkları yanın medyasını paylaştı.

FAHRİYE EVCEN’DEN O ESERLERE YALANLAMA!

Oğlu Karan’ın hamileliğinde aldığı ziyade kilolarıyla magazin gündeminden düşmeyen Fahriye Evcen, tevellüt sonrası zayıf görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Oğlu Karan ile yaptığı paylaşımla rekor kıran oyuncu Fahriye Evcen, attığı storylerde zayıf görünümü ile takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Süratli bir biçimde veladet kilolarını verip eski formuna kavuştuğu görülen Evcen’in zayıflama sırrı arasında sağlıklı beslenmenin geldiği düşünülüyor. Tevellüt yaptıktan sonra 12 kilo veren Fahriye Evcen’in kilo verme sırrı bu kadar merak edilince durumdan yararlanmaya çalışan birtakım fırsatçılar zerdeçallı bitkisel eseri “Fahriye’nin tevellüt kilolarını yok eden eser. Eczane siparişlerine yetişemiyor” başlığı altında Evcen üzerinden satmaya çalıştı. Gelgelelim Evcen, bu eseri hiçbir vakit kullanmadığını ve haberin büsbütün asılsız olduğunu açıkladı. Oğlu Karan’ı emzirdiği için bu tip eserlerden kaçınan Evcen, klâsik formüllerle besleniyor.

TIKLA OKU: BURAK ÖZÇİVİT’İN  EŞİ FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

BURAK ÖZÇİVİTTEN NAZAR AÇIKLAMASI

Oğulları Karan bebeğin yüzünü geçtiğimiz ay birinci kere paylaşan Fahriye Evcen, çevre medya hesabında rekor beğeniye ulaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen eşi Burak Özçivit, magazin gündeminde hem kendisini hem de eşi Fahriye Evcen’i üzen hadisesi açıkladı. Karan bebeğin bu kadar çok konuşulması ile ilgili konuşan Özçivit nazar dualarıyla korunduklarını belirterek, ”Nazara inanıyoruz fakat çok dua ediyoruz bu mevzuda, çok dikkatliyiz” dedi. (Bebeklere ve evlatlara nazar değmemesi için okunacak dualar hakkında detaylı malumat için tıklayın) Muhabirlerin, sorduğu Karan bebeğe gelen reklam teklifleri ile alakalı da “Yalan yanlış haberler yapılıyor, evladımın para ile gündeme gelmesini istemiyorum bu durum Fahriye ile beni çok üzüyor.” dedi.

EVCEN’DEN EŞİNE TAM DESTEK…

Kuruluş Osman serisinde başrol oynayan Burak Özçivit her set sonrası ailesiyle bir arada vakit geçiriyor. Bunun yanı sıra ağır çekimler esnasında ise eşi Fahriye Evcen oğlu Karan ile bir arada ziyarette bulunarak moral vermeyi ihmal etmiyor. Nisan ayında kucağına Karan’ı alan Evcen uzun bir mühlet oğlu ile vakit geçirmek için toplumsal medyadan uzak duruyordu. Gelgelelim oğlunun büyümesi ve tevellüt sonrası ödemlerinden kurtulan oyuncu içtimaî medyadan hayranlarını ihmal etmeyen paylaşımlarda bulunuyor. 

Yaklaşık 3 yıldır setlerden uzak duran Fahriye Evcen, Eylül ayında setlere yine geri dönmeye hazırlanıyor. En son kısım başına 70 bin TL alan oyuncu, setlere dönmek için fiyatını artırdı. 100 bin TL isteyen oyuncu için yapımcılar şimdiden sıraya girdi. Oğlu Karan ile ilgilenmek için setlerden uzak duran oyuncu oğlunun bir buçuk yaşına gelmesiyle geri dönecek. Ama şimdiye kadar bakıcı istemeyen oyuncunun oğlu için planlarının ne olduğu merak konusu oldu.

BURAK ÖZÇİVİT’TEN KARAN YANITI!

Örnek aile yaşantılarıyla sık sık gündeme gelen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Karan’da çevre medyanın fenomeni haline geldi. Nisan ayında doğan Karan bebeği birinci aylarında hiç paylaşmayan Fahriye Evcen geçtiğimiz ay oğlunun fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Gelgelelim peder olan Burak Özçivit’in hiç paylaşım yapmaması başları karıştırmıştı. Burak Özçivit evvelki akşam Etiler’de görüntülendi. Çekimlerin yolunda gittiğini söyleyen oyuncuya muhabirler “Eşiniz Fahriye Evcen’in oğlunuz Karan ile verdiği pozlar vaka oldu. Siz de fotoğraf paylaşacak mısınız?” soruna Özçivit’ten karşılık geldi. Burak Özçivit şöyle yanıt verdi: “Benim acelem yok, vakti gelince Karan’ı paylaşırım.” Bu yanıtın üzerine herkes şaşırdı.

TIKLA OKU: VELADET SONRASI EN SÜRATLI ZAYIFLAMA TEKNİKLERİ!

2 sene evvel Dubai’de Mükemmel Yüzyıl Standına katılan Burak Özçivit, 450 bin TL gelir elde etmişti. Başına gelen hadisenin 2 sene sonra ortaya çıkması ile yok artık dedirten hadise gerçekleşmiş. Dubaili güçlü bir bayan, yakışıklı oyuncunun odasına girebilmek için vazifeli kıyafeti giyip içeri girmeye çalışmış. Bu durumu fark eden Özçivit’in güvenliği çağırdığı öğrenildi.

KARAN BEBEK HELLO MECMUASINA KAPAK ÇIKTI!

ATV kanalında yayınlanan ‘Kuruluş Osman’ın baş rolünü canlandıran Burak Özçivit, günün birçoğunu geçirdiği set vaktinde eşi Evcen’in getirdiği yemekleri yiyor.Geçtiğimiz Nisan ayında kucaklarına aldıkları Karan bebekleriyle hasret gideren Özçivit, eşinin set ziyaretlerinde bulunmasından pek şad olduğu öğrenildi. Fahriye Evcen, set çekimine gidemediği hengam cep telefonuyla konuttan canlı yayın yaparak Özçivit’e oğlu Karan’ı gösteriyor. Başkaca Özçivit’in sağlıklı beslenmesi için Evcen konuttan daima sağlıklı yemekler götürüyor. Karan doğduktan sonra kendini mutfağa veren Evcen eşi için zerzevat yüklü sağlıklı besinler hazırlayıp yardımcısıyla sete gönderiyor. Evcen set yemeği takıntısını eşi üzerinde sürdürmeye devam ediyor. Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Burak Özçivit, keyifli aile karesiyle Yerküre çapında ilgi odağı oldu. 8 aylık bebekleri Karan’ın fotoğrafı Sırbistan’daki Hello mecmuasına kapak olarak çıktı.

KARAN BEBEĞİN TULUMU YOK SATTI!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in aylardır sakladığı oğulları Karan bebekten birinci kare geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Ekranların ve içtimaî medyanın en beğenilen çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in bebekleri Karan’ın kime benzediği hayranları tarafından tartışma konusu oldu. Karan’ın doğumundan beri yalnızca elini ve ayağını paylaşan oyuncu Evcen, nazardan ötürü yüzünü göstermemeye dikkat ediyordu. Evcen, 8. aya basan Karan’ın birinci defa yüzünü gösterdi. Daha doğmadan ismine kişisel açılan hesabı ile doruğa oturan Karan bebek için anası Evcen’in paylaştığı kare rekor kırmayı başardı. Anne-oğul birinci pozunu paylaşan Evcen’in fotoğrafına çok sayıda ünlü hayranlık dolu tahlillerde bulunmuştu. Evcen ise tefsirlerin hepsini kaldırıp fotoğrafı tefsire gizli yaptı. Öğrenilen haberlere nazaran ünlü çiftin başına talih kuşu kondu. Yabancı bir oyuncak firmasının isteği üzerine 1 milyonluk reklam teklifinde bulunulan Karan bebeğin hesabında yapılacak bir paylaşım için 50 bin TL, hikaye için de 15 bin TL teklif edildiği öne sürüldü. Bu kadar çok konuşulan Karan bebeğin üzerindeki tulumun fiyatı ise duyanları şoke etti. Instagram’ın keşfet kısmında bir sahifenin yayınladığı gönderi de bebeğin üzerindeki astronot görünümlü tulumun H&M mağazasından 139 TL olduğu öğrenildi. Mağazada tulumun stoklarda kısa müddette tükendiği öğrenildi. Oğlu ile keyifli anlarını paylaşan Fahriye Evcen fotoğrafın altına, “Karan’ım” notunu düştü. Karan bebeği görenler, Twitter hesabında tweetler atmaya başladı. İşte Karan bebek ile ilgili en çok güldüren metinler…

KARAN REKOR KIRDI! KARAN BEBEK DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI BİLE GEÇTİ

2017 yılında evlenen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in o vakitlerde düğün fotoğrafları beğeni rekoru kırmıştı. Tek bir düğün fotoğrafında 1.711.743 beğeni sayısına ulaşan Fahriye Evcen’in geçtiğimiz günlerde oğlu Karan’ı birinci defa paylaştığı gönderi 2.913.980 beğeni alarak rekor üstüne rekor kırdı.

SİZCE KARAN BEBEK KİME BENZİYOR? İŞTE KARAN BEBEK…

Karan bebeğin toplumsal medyada paylaşılması üzerine tefsirler ve beğeniler arda arda gelmeye devam ediyor. Tefsirlerin birçok Karan’ın pederi Burak Özçivit’e benzediği cihetinde. 

TIKLA OKU: KULAĞA BEĞENILEN GELEN NE ŞIK BEBEK İSİMLERİ

KARAN’A MEKTEP BAKIYOR!

Her şeyleriyle gündem olmaya devam eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden şaşırtan bir haber daha geldi. Sır üzere sakladıkları oğulları Karan için yıllık ecri 60 bin TL olan Ana mekteplerine baktıkları öğrenildi. Birçok ünlü ismin çocuğununda gittiği bu mektep için Evcen’in yakın devirde bir görüşme gerçekleştireceği sav edildi. 

FAHRİYE EVCEN’İN ABLASI AYŞEN EVCEN…

Gerek serilerde bölge aldığı rolleriyle gerek de Burak Özçivit ile olan evlilik hayatıyla çok konuşulan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, oyunculuk eğitimi almamış olmasına karşın merhum oyuncu Oya Aydoğan’ın keşfedilmesi ile ünlüler camiasına giriş yaparak doruğa oturmuştu.

Topluluk içerisinde kısa hengamda beğenilerek takip edilen Fahriye Evcen, başarılı oyuncu Burak Özçivit ile de evlenince daha çok göz önünde olmaya başladı. Pekala yakın devranda ana olan ve hamileliğinde aldığı kilolarıyla gündeme damga vuran Fahriye Evcen’in ablası kimdir? İşte hoş oyuncu Evcen’in ablası ile benzerliği…

FAHRİYE EVCENDEN HIS DOLU HUZUR PAYLAŞIMI…

Hoş oyuncu Fahriye Evcen canlı olarak kullandığı Instagram hesabında yayınladığı gönderilerle takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Ana olmanın en şık karesini özetleyen Evcen, yaşadığı huzuru hesabının story kısmında 2 cümle ile yansıttı. İşte analığın tadını çıkaran Evcen’den duygusal paylaşım…

NELER OLMUŞTU?

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen’den Karan ile yeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye “Beni ararsanız bulutların üzerindeyim…” notunu düşerek, ana olmanın vermiş olduğu hissi söz etti. Oğlu Karan’ın yerküreye gelmesiyle berhudar aile hayatını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım yapmaya devam ediyor.

FAHRİYE EVCEN’DEN KİLO TENKITLERINE YANIT GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları nedeniyle muaheze oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm nahoş tenkitler önünde sakinliğini koruyarak çok şık bir karşılık verdi. ”Her ana, her bayan çok güzeldir!” paylaşımında bulunan Evcen, gerekli karşılığı herkese vermiş oldu.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in, doğumundan bu yana herkesten sır üzere sakladıkları oğulları Karan Özçivit’in fotoğrafı ahir Bodrum’da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum’da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken artta bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir formda bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak kişilerde merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğullarının kimliği malûm oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit’in eşi Evcen’in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler…

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir