Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit’in kanatları altında poz verdi!

Son gönderisi ile takipçilerini mest eden Fahriye Evcen’in aşk dolu pozuna icmal ve beğeni yağdı. İşte ünlü çiftten yeni paylaşım…

3 yıldır oyuncu Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen, toplumsal medya hamlesi şaşırtmıştı. Eşi Burak’ın kardeşi Burçin Özçivit’i çevre medya hesabından silince görümcesi ile aralarına istenmeyen kimi sorunların yaşandığı düşünülmüştü. Evcen’in Burçin Özçivit’i silmesinin üzerine geri durmayan Burçin Özçivit de hem ağabeyini hem de Fahriye Evcen’i tek kalemde silmişti.  Şimdilerde ise hoş ana Evcen, toplumsal medya hesabından yayınladığı son gönderide keyif dolu olduğunu gösterdi. Eşinin kolları altına girip çektiği ‘selfie’ye kalp çizerek takipçileriyle paylaşan Evcen’in pozuna beğeni yağdı. Fotoğrafın altına ‘eşinin kanatları altında’ halinde tefsirler geldi.

 

KARAN BEBEK 1 YAŞINDA… ONLİNE TEVELLÜT GÜNÜ KUTLAMASI

Oğullarının yüzünü yalnızca 1 defa gösteren Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, Karan bebeğin birinci yaş günü kutlamasının nasıl gerçekleştirileceğini anlattı. Posta’nın haberine nazaran; 13 Nisan’da 1. yaşına girecek olan Karan bebeğin, koronavirüs sebebiyle dışarıda bir tertip ayarlayamayacakları için karı-koca hanede kutlayacakları ortaya çıkmıştı. Sağlıklı beslenmeye ehemmiyet veren Evcen, Karan bebeğin veladet günü pastasını da kendi elleriyle yapacak. Evcen ile Özçivit çifti pasta üflerken aile büyüklerine online tevellüt günü partisi yapılacak. Koronavirüs sebebiyle olağanda 15 kişilik aile yemeğinden oluşacak tertip artık 3 insana indi. Hoş ana Fahriye Evcen, oğlu Karan için şu tevellüt günü paylaşımında bulundu: ”Karan’ım.. Gülüşün yerkürede duyduğum en hoş ses, kokun aldığım en hoş koku.. Gözlerin gördüğüm en güçlü ışık.. Gökyüzündeki yıldızdan da, güneşten de daha parlak bana yüzün.. Kutup yıldızım.. 

Sen gülünce içimde çiçekler açıyor. Senin canın yandiğinda, bir sızı saplanıyor kalbime.. Sen meğer kalbimin ta kendisiymişsin.. Kalbimm..
Daima düzgün ol Karan’ım. Ve bil ki, bu uzun yolda ben daima senin yanındayım.. 
Daha evvel hiç bu kadar mealli gelmemişti bunu söylemek; Uygun ki doğdun oğlum.. Uygun ki.. Annen :)”

KARAN BEBEĞE BIRINCI TEVELLÜT GÜNÜ BAĞIŞI

Çiftin fanları ise birçok kıymetli yardım kuruluşlarına bağışta bulunarak mealli bir armağan vermiş oldu. 

FAHRİYE SIKLIĞIYLA BÜYÜLEDİ

Sıklığıyla dikkat çeken oyuncu Fahriye Evcen, şık havayı fırsat bilip bahçesinin keyfini çıkardı. Renkli çiçek paylaşımlarında bulunan Evcen’in sade ve duru hali herkes tarafından çok sevildi. Kısa vadede beğeni yağmuruna tutulan Evcen’in bahçe pozları şu formda oldu:

Evcen’in parmak dansı yaparken kolunda görülen kaliteli saat ise içtimaî medya kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. Evcen’e kıymeti ortalama 170 bin TL olan Rolex Datejust Gold model saati eşi Burak Özçivit’in armağan ettiği öğrenildi. Ayrıyeten ‘Hayat Haneye Sığar’ diyen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in hanede kaldığı bugünlerde iş kısmı yaptığı da öğrenildi. Posta’nın haberine nazaran; Özçivit konutta aklık yapıp çamaşırları yıkarken meskendeki ütülerden de Evcen sorumlu. Gündüzleri Evcen, akşamları Özçivit Karanla ilgileniyor. Alışveriş listesi Burak Özçivit, haneye alınan poşetlerin temizlenmesi ise Fahriye Evcen’e ilişkin. Başkaca Evcen’in Instagram hesabında paylaştığı sade görünümdeki hali de beğeni yağmuruna tutuldu.

FAHRİYE EVCEN’DEN TOPLUMSAL MEDYAYI SALLAYAN PARMAK DANSI!

Koronavirüs salgını nedeniyle hanede kalan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, toplumsal medyada arkadaşlarına meydan okudu. Parmak dansı yapan Evcen, arkadaşların da etiketleyerek hikaye paylaştı. Görüntüde dikkatlerden kaçmayan bir de detay vardı. Oğlu Karan’ın akülü otomobiliydi. 

SIHHAT BAKANINDAN FAHRİYE BURAK PAYLAŞIMI!

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca’nın salgın koronavirüs önlemlerine yönelik oluşturduğu ”HayatEveSığar” sloganına ses veren ünlü isimler arasında Mazhar Alason’dan sonra Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti de mekan aldı. Meskende karantina içerisinde verdikleri pozu içtimaî medya hesaplarında paylaşan ikili, Bakan Koca’dan teşekkür iletisi geldi.

İşte Bakan Koca’nın ünlü ikili teşekkür paylaşımı…

”Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Hayat Haneye Sığar diyor. Kampanyamıza verdikleri destek için kendilerine teşekkür ediyorum.”

FAHRİYE EVCEN’DEN KARANTİNA PAYLAŞIMI!

Kuruluş Osman serisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen, arı havanın tadını bahçesinde çıkarttı. Gündemde nokta alan Koronavirüs riskinden ötürü konutta vakit geçirmeyi tercih eden Fahriye Evcen, sonunda kendisini ve sevdiklerini tehlikeye atmadı. Çevre medya hesabından paylaşım yapan Evcen’in koronavirüs açıklaması ise şu halde olmuştu: “Evren yani aslolan meskenimiz yahut diğer bir güç insanlığa bir şeyler anlatmaya çalışıyor, bizi hanelerimize hapsederek… ‘yoruldum dinlenmeye gereksinimim var’ diyor…Bence yavaşlayalım özümüze dönelim insan olmaya dair kimi bedelleri hatırlayalım uygunlukları görelim ve çoğaltalım yeterli insan olmaya çabalayalım var olana saldırmak alanına elimizde olanla yetinmeyi öğrenelim yada kendimiz var edelim… Şu periyodu de yalnızca yaşayalım ne yaşadığımızı gösterme uğraşımız olmadan vereceği tüm zorluklarla yaşayalım ve görelim lütfen görelim. Biraz yavaşlayalım bence ve bu süreçte kesinlikle meskende kalalım!”

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti İstanbul’un kalabalığından ve ağır iş tempolarından uzak Bodrum’da sessiz sakin tatil yaptı. Evcen, içtimaî medya hesabından tatil yaptıkları tarafın görüntüsünü paylaştı.

FAHRİYE EVCEN’DEN O ESERLERE YALANLAMA!

Oğlu Karan’ın hamileliğinde aldığı ziyade kilolarıyla magazin gündeminden düşmeyen Fahriye Evcen, tevellüt sonrası zayıf görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Oğlu Karan ile yaptığı paylaşımla rekor kıran oyuncu Fahriye Evcen, attığı storylerde zayıf görünümü ile takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Süratli bir formda tevellüt kilolarını verip eski formuna kavuştuğu görülen Evcen’in zayıflama sırrı arasında sağlıklı beslenmenin geldiği düşünülüyor. Tevellüt yaptıktan sonra 12 kilo veren Fahriye Evcen’in kilo verme sırrı bu kadar merak edilince durumdan yararlanmaya çalışan kimi fırsatçılar zerdeçallı bitkisel eseri “Fahriye’nin tevellüt kilolarını yok eden eser. Eczane siparişlerine yetişemiyor” başlığı altında Evcen üzerinden satmaya çalıştı. Gelgelelim Evcen, bu eseri hiçbir devir kullanmadığını ve malumatın büsbütün asılsız olduğunu açıkladı. Oğlu Karan’ı emzirdiği için bu tip eserlerden kaçınan Evcen, klasik formüllerle besleniyor.

TIKLA OKU: BURAK ÖZÇİVİT’İN  EŞİ FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

BURAK ÖZÇİVİTTEN NAZAR AÇIKLAMASI

Oğulları Karan bebeğin yüzünü geçtiğimiz ay birinci kez paylaşan Fahriye Evcen, toplumsal medya hesabında rekor beğeniye ulaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen eşi Burak Özçivit, magazin gündeminde hem kendisini hem de eşi Fahriye Evcen’i üzen vakası açıkladı. Karan bebeğin bu kadar çok konuşulması ile ilgili konuşan Özçivit nazar dualarıyla korunduklarını belirterek, ”Nazara inanıyoruz lakin çok dua ediyoruz bu bahiste, çok dikkatliyiz” dedi. (Bebeklere ve evlatlara nazar değmemesi için okunacak dualar hakkında detaylı haber için tıklayın) Muhabirlerin, sorduğu Karan bebeğe gelen reklam teklifleri ile alakalı da “Yalan yanlış haberler yapılıyor, evladımın para ile gündeme gelmesini istemiyorum bu durum Fahriye ile beni çok üzüyor.” dedi.

EVCEN’DEN EŞİNE TAM DESTEK…

Kuruluş Osman serisinde başrol oynayan Burak Özçivit her set sonrası ailesiyle birlikte vakit geçiriyor. Bunun yanı sıra ağır çekimler esnasında ise eşi Fahriye Evcen oğlu Karan ile bir arada ziyarette bulunarak moral vermeyi ihmal etmiyor. Nisan ayında kucağına Karan’ı alan Evcen uzun bir mühlet oğlu ile vakit geçirmek için toplumsal medyadan uzak duruyordu. Ama oğlunun büyümesi ve veladet sonrası ödemlerinden kurtulan oyuncu çevre medyadan hayranlarını ihmal etmeyen paylaşımlarda bulunuyor. 

Yaklaşık 3 yıldır setlerden uzak duran Fahriye Evcen, Eylül ayında setlere tekrar geri dönmeye hazırlanıyor. En son kısım başına 70 bin TL alan oyuncu, setlere dönmek için fiyatını artırdı. 100 bin TL isteyen oyuncu için yapımcılar şimdiden sıraya girdi. Oğlu Karan ile ilgilenmek için setlerden uzak duran oyuncu oğlunun bir buçuk yaşına gelmesiyle geri dönecek. Ama şimdiye kadar bakıcı istemeyen oyuncunun oğlu için planlarının ne olduğu merak konusu oldu.

BURAK ÖZÇİVİT’TEN KARAN YANITI!

Örnek aile yaşantılarıyla sık sık gündeme gelen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Karan’da çevre medyanın fenomeni haline geldi. Nisan ayında doğan Karan bebeği birinci aylarında hiç paylaşmayan Fahriye Evcen geçtiğimiz ay oğlunun fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Gelgelelim peder olan Burak Özçivit’in hiç paylaşım yapmaması başları karıştırmıştı. Burak Özçivit evvelki akşam Etiler’de görüntülendi. Çekimlerin yolunda gittiğini söyleyen oyuncuya muhabirler “Eşiniz Fahriye Evcen’in oğlunuz Karan ile verdiği pozlar hadise oldu. Siz de fotoğraf paylaşacak mısınız?” soruna Özçivit’ten karşılık geldi. Burak Özçivit şöyle karşılık verdi: “Benim acelem yok, devri gelince Karan’ı paylaşırım.” Bu karşılığın üzerine herkes şaşırdı.

TIKLA OKU: VELADET SONRASI EN SÜRATLI ZAYIFLAMA TEKNİKLERİ!

2 sene evvel Dubai’de Süper Yüzyıl Standına katılan Burak Özçivit, 450 bin TL gelir elde etmişti. Başına gelen hadisenin 2 sene sonra ortaya çıkması ile yok artık dedirten hadise gerçekleşmiş. Dubaili varlıklı bir hatun, yakışıklı oyuncunun odasına girebilmek için vazifeli kıyafeti giyip içeri girmeye çalışmış. Bu durumu fark eden Özçivit’in güvenliği çağırdığı öğrenildi.

KARAN BEBEK HELLO MECMUASINA KAPAK ÇIKTI!

ATV kanalında yayınlanan ‘Kuruluş Osman’ın baş rolünü canlandıran Burak Özçivit, günün birçoğunu geçirdiği set vaktinde eşi Evcen’in getirdiği yemekleri yiyor.Geçtiğimiz Nisan ayında kucaklarına aldıkları Karan bebekleriyle hasret gideren Özçivit, eşinin set ziyaretlerinde bulunmasından çok şad olduğu öğrenildi. Fahriye Evcen, set çekimine gidemediği hengam cep telefonuyla haneden canlı yayın yaparak Özçivit’e oğlu Karan’ı gösteriyor. Ayrıyeten Özçivit’in sağlıklı beslenmesi için Evcen konuttan mütemadi sağlıklı yemekler götürüyor. Karan doğduktan sonra kendini mutfağa veren Evcen eşi için zerzevat yüklü sağlıklı besinler hazırlayıp yardımcısıyla sete gönderiyor. Evcen set yemeği takıntısını eşi üzerinde sürdürmeye devam ediyor. Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Burak Özçivit, keyifli aile karesiyle Yerküre çapında ilgi odağı oldu. 8 aylık bebekleri Karan’ın fotoğrafı Sırbistan’daki Hello mecmuasına kapak olarak çıktı.

KARAN BEBEĞİN TULUMU YOK SATTI!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in aylardır sakladığı oğulları Karan bebekten birinci kare geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Ekranların ve çevre medyanın en beğenilen çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in bebekleri Karan’ın kime benzediği hayranları tarafından tartışma konusu oldu. Karan’ın doğumundan beri yalnızca elini ve ayağını paylaşan oyuncu Evcen, nazardan ötürü yüzünü göstermemeye dikkat ediyordu. Evcen, 8. aya basan Karan’ın birinci kere yüzünü gösterdi. Daha doğmadan ismine şahsi açılan hesabı ile doruğa oturan Karan bebek için validesi Evcen’in paylaştığı kare rekor kırmayı başardı. Anne-oğul birinci pozunu paylaşan Evcen’in fotoğrafına çok sayıda ünlü hayranlık dolu tefsirlerde bulunmuştu. Evcen ise tahlillerin hepsini kaldırıp fotoğrafı tahlile saklı yaptı. Öğrenilen haberlere nazaran ünlü çiftin başına talih kuşu kondu. Yabancı bir oyuncak firmasının isteği üzerine 1 milyonluk reklam teklifinde bulunulan Karan bebeğin hesabında yapılacak bir paylaşım için 50 bin TL, hikaye için de 15 bin TL teklif edildiği öne sürüldü. Bu kadar çok konuşulan Karan bebeğin üzerindeki tulumun fiyatı ise duyanları şoke etti. Instagram’ın keşfet kısmında bir sahifenin yayınladığı gönderi de bebeğin üzerindeki astronot görünümlü tulumun H&M mağazasından 139 TL olduğu öğrenildi. Mağazada tulumun stoklarda kısa müddette tükendiği öğrenildi. Oğlu ile keyifli anlarını paylaşan Fahriye Evcen fotoğrafın altına, “Karan’ım” notunu düştü. Karan bebeği görenler, Twitter hesabında tweetler atmaya başladı. İşte Karan bebek ile ilgili en çok güldüren metinler…

KARAN REKOR KIRDI! KARAN BEBEK DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI BİLE GEÇTİ

2017 yılında evlenen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in o devirlerde düğün fotoğrafları beğeni rekoru kırmıştı. Tek bir düğün fotoğrafında 1.711.743 beğeni sayısına ulaşan Fahriye Evcen’in geçtiğimiz günlerde oğlu Karan’ı birinci defa paylaştığı gönderi 2.913.980 beğeni alarak rekor üstüne rekor kırdı.

SİZCE KARAN BEBEK KİME BENZİYOR? İŞTE KARAN BEBEK…

Karan bebeğin toplumsal medyada paylaşılması üzerine icmaller ve beğeniler arda arda gelmeye devam ediyor. Tahlillerin birden fazla Karan’ın pederi Burak Özçivit’e benzediği istikametinde. 

TIKLA OKU: KULAĞA BEĞENILEN GELEN NE HOŞ BEBEK İSİMLERİ

KARAN’A MEKTEP BAKIYOR!

Her şeyleriyle gündem olmaya devam eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden şaşırtan bir haber daha geldi. Sır üzere sakladıkları oğulları Karan için yıllık fiyatı 60 bin TL olan Ana mekteplerine baktıkları öğrenildi. Birçok ünlü ismin çocuğununda gittiği bu mektep için Evcen’in yakın hengamda bir görüşme gerçekleştireceği argüman edildi. 

FAHRİYE EVCEN’İN ABLASI AYŞEN EVCEN…

Gerek serilerde mahal aldığı rolleriyle gerek de Burak Özçivit ile olan evlilik hayatıyla çok konuşulan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, oyunculuk eğitimi almamış olmasına karşın merhum oyuncu Oya Aydoğan’ın keşfedilmesi ile ünlüler camiasına giriş yaparak tepeye oturmuştu.

Topluluk içerisinde kısa devranda beğenilerek takip edilen Fahriye Evcen, başarılı oyuncu Burak Özçivit ile de evlenince daha çok göz önünde olmaya başladı. Evet yakın devranda ana olan ve hamileliğinde aldığı kilolarıyla gündeme damga vuran Fahriye Evcen’in ablası kimdir? İşte şık oyuncu Evcen’in ablası ile benzerliği…

FAHRİYE EVCENDEN HIS DOLU HUZUR PAYLAŞIMI…

Hoş oyuncu Fahriye Evcen faal olarak kullandığı Instagram hesabında yayınladığı gönderilerle takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Ana olmanın en hoş karesini özetleyen Evcen, yaşadığı huzuru hesabının story kısmında 2 cümle ile yansıttı. İşte analığın tadını çıkaran Evcen’den duygusal paylaşım…

NELER OLMUŞTU?

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen’den Karan ile yeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye “Beni ararsanız bulutların üzerindeyim…” notunu düşerek, ana olmanın vermiş olduğu hissi söz etti. Oğlu Karan’ın yerküreye gelmesiyle bahtiyar aile hayatını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım yapmaya devam ediyor.

FAHRİYE EVCEN’DEN KİLO TENKITLERINE YANIT GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları nedeniyle tenkit oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm berbat tenkitler önünde sakinliğini koruyarak çok hoş bir karşılık verdi. ”Her ana, her hatun çok güzeldir!” paylaşımında bulunan Evcen, gerekli yanıtı herkese vermiş oldu.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in, doğumundan bu yana herkesten sır üzere sakladıkları oğulları Karan Özçivit’in fotoğrafı ahir Bodrum’da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum’da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken artta bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir formda bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak kişilerde merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğullarının kimliği zahir oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit’in eşi Evcen’in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler…

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir