Evdeki eski kavanozlar nasıl değerlendirilir?

Karantina süreci boyunca bir bucakta sakladığınız kavanozları, yine kıymetlendirebilir hale getirebilirsiniz. Siz pahalı okuyucularımız için eski kavanozları nasıl değerlendireceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Karantina günlerini meskenlerde geçiren vatandaşların can kasvetleri bitmek bilmiyor. Konutta yapılan aktiviteler ve çeşitli hobilerle hem vaktinizi kıymetlendirecek hem de farklı deneyimlere sahip olacaksınız. Şayet hanenize farklı görseller kazandırmaktan hoşlanıyor ve eski eşyaları yenilemeyi seviyorsanız, haberimizin içeriği tam size nazaran. Hanede can derdini giderecek hobiler arasında eski cam kavanozlarıyla yapılacak görünür başlı teklifleri sizler için sıraladık…

ESKİ KAVANOZLAR NASIL KIYMETLENDIRILIR?

Kavanozları guaj boya ile istediğiniz deseni üzerine çizerek hal veriniz. Su bardağı olarak kullanabilirsiniz.

Kalemlik yahut makyaj gereçlerinizi kullanacağınız bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Bitkilerinizi yetiştirmek için kavanozları minyatür saksı olarak kullanabilirsiniz.

Kavanozun derinliği sayesinde mumların sönmesine handikap olacağınız ülkü bir fikir olabilir. Mumluk olarak dışarıda yemek bölgeyken de kullanabilirsiniz.

Smoothie sevenler için muhakkak en ülkü bardak boyutuna sahip olan kavanozlardan daha güzeli yoktur. Eski kavanozları smoothie bardağı olarak kullanabilirsiniz. Üzerini boyayarak kendi smoothie bardağınızı tasarlayabilirsiniz.

Yayım tarihi
Yaşam olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir