Cüneyt Arkın’dan koronavirüsle mücadeleye tam destek

Ünlü sanatçı Cüneyt Arkın, Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Arkın, Türkiye’nin dün yayınlanan günlük Koronavirüs tablosunu paylaşarak umut verici açıklamalarda bulunfu.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla herkesin büyük beğenisini kazanan usta sanatçı Cüneyt Arkın, Türkiye’nin dün yayınlanan günlük koronavirüs tablosunu Twitter hesabından paylaştı. Vaka sayısının 2.861, iyileşen sayısının 3.845 geldiği umut verici tablo hakkında konuşan Arkın, ‘Umut dolu yarınlar, güneşli güzel günler uzakta değil. Yeter ki, karamsar olmayalım.. Kurallara uyarak ve tedbirli olarak daha güzel günler uzakta değil.’ ifadelerini kullanarak, koronavirüs ile mücadeleye desteğini de açıklamış oldu.

SOSYAL MEDYADA AKTİF

Usta aktör Cüneyt Arkın, Instagram’ın tbt uygulamasına uydu. Arkın, 1970 yılında Türkan Şoray ile başrolü paylaştığı Hayatım Sana Feda filminden bir kare paylaştı. Fotoğraf büyük beğeni topladı. Takipçileri, ikiliye övgü dolu yorumlarda bulundular.

Türk sinemasının usta ismi Cüneyt Arkın, kendisi gibi oyuncu olan oğlu Murat Arkın’ın doğum gününü kutladı. Arkın paylaşımın altına, ‘Şimdi kocaman bir herif oldu. Hala öylesine içten ve güzel ‘baba’ der ki…’ notunu düştü.

GÖSTERİŞ YAPANLARA SERT TEPKİ

Cüneyt Arkın, Twitter hesabı üzerinden gündeme yönelik paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Arkın, sabah tweeti olarak araba ve telefonuyla gösterişte bulunanlara göndermede bulundu.

Arkın Twitter hesabından, ‘Şimdilerde bir araba bir telefon uygar olmaya yetiyor..’ mesajını paylaştı. Arkın’ın paylaşımı kısa sürede beğeni ve yorum aldı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir