Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Ayşecan Tatari anne oluyor! Peki Ayşecan Tatari kimdir?

Çocuklar Duymasın dizisinin eski Duygu’su, Ayşecan Tatari sosyal medya hesabından anne olacağını duyurdu. Ekranlarda büyüyen genç oyuncunun eşi Edip Tepeli ise şimdilerde fenomen hale gelmiş Sefirin Kızı’nda oynuyor. Genç çift bu haberle çok mutlu oldu. Peki Ayşecan Tatari kimdir?

Genç oyuncu Ayşecan Tatari anne oluyor. Bu mutlu haberi hayranlarına sosyal medyadan duyuran genç oyucu heyecanlı olduğunu da dile getirdi.

Tatari, kendi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ile New York’ta nikah masasına oturdu. 2017 yılında evlenen çift, gözlerden uzak bir hayat sürmekte.

Edip Tepeli şimdilerde Star Tv ekranlarında oynayan Sefirin Kızı’nda yer alıyor. Bu habere kendilerinden çok hayranları da sevindi. Tatari’ye birçok tebrik mesajı yağdı.

PEKİ AYŞECAN TATARİ KİMDİR?

9 Mart 1989 ‘da İstanbul’da doğan Ayşecan Tatari, Yeşilçam yıldızlarından Aliye Uzunatağan’ın kızıdır. Ekrana ilk kez 2000 yılında Evdeki Yabancı adlı dizide yer alarak çıktı. Ancak en büyük çıkışını, 2003 yılında yayın hayatına başlayan Çocuklar Duymasın’da canlandırdığı Duygu karakteriyle yaptı. Dizinin diğer sezonlarında, Amerika’da devam eden konservatuvar eğitimini yarıda bırakmamak için dahil olmadı. En son 2015 yılında Yılanların Öcü dizisinde yer aldı. 2017 yılında meslektaşı Edip Tepeli ile evlenen genç oyuncu, oyunculuğa ara verdi. Tatari, uzun süredir Şehir Tiyatroları’nda sahne alıyordu.