Berkay Şahin ile Özlem Ada Şahin çiftine sosyal medyadan tepki!

Müzikçi Berkay Şahin ile Tahassür Ada Şahin, çevre medya takipçilerinden reaksiyon topladılar. Hasret Ada Şahin’in, evlatlarına yaptığı aktivite etkiliğinden ötürü muaheze topladı.

Ünlü müzikçi Berkay Şahin’in eşi Tahassür Ada Şahin, toplumsal medya üzerinden kızları Zeynep Mira ve Arya ile ilgili bir paylaşımda bulundu.  Şahin, çevre aktivite olarak tanımladığı bu aktifliği, ”Gökkuşağı Spagetti… Sabahtan beri neler yapıyorsunuz derseniz? Kardeş aktifliği. 3 poşet makarnayı kaynattım. Tam pişmeyecek biçimde ocaktan alıp bol su ile yıkadım. Daha sonra 5 münferit renk azık boyasıyla birlikte tek tek ayırdığım buzdolabı poşetlerine makarnaları koydum ve her birinin içerisine farklı renk azık boyası ekledim.” laflarıyla tanımladı.

Gelgelelim takipçilerinden bu aktifliğe reaksiyon geldi. Takipçilerden kimileri, ‘Fikir şık, kullanılan materyal yanlış. Evlatlara nimete saygıyı öğretmek gerekiyor.’ tefsirinde bulundu.

BEBEĞİM ERKEK OLACAK DEMİŞTİ

Veladet günü kutlaması çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Tahassür Ada Şahin, “Bebeğimin cinsiyeti belirli olmadı. Erkek olacak üzere hissediyorum” demişti.

Araya giren Berkay Şahin de “Ben de kız olacak üzere hissediyorum. Kız olursa ismi anlaşılan Zeynep olacak. Birinci bebeğimizin ismini eşim Tahassür koymuştu. Artık ise ismini ben koyacağım.” demişti.

Yayım tarihi
Yaşam olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir