Beren Saat kayınvalidesiyle arasını düzeltti

Oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile haklarında çıkan boşanma haberleriyle uzun süre gündeme gelmişti. Bu dönemde kayınvalidesiyle de arası açılan Saat, kayınvalidesiyle arasındaki buzları da eritti.

Ünlü şarkıcı ve müzisyen Kenan Doğulu ile evli olan oyuncu Beren Saat, bir süredir kayınvalidesi ile küslük yaşıyordu. Özel günler dışında bir araya gelmeyen ve son dönemlerde görüşmeyi tamamen kesen ikilinin arasındaki buzlar, 1.5 ay kadar önce eridi.

İkiliyi bir araya getiren Kenan Doğulu, annesi ve eşinin barışmasına vesile oldu. Saat şimdi her gün kayınvalidesiyle görüntülü görüşüyor ve yaptığı ev yapımı ekmeklerden ona da yolluyor.

İDDİALARI YALANLAMIŞTI

Günlerdir boşanacakları konuşulan Beren Saat – Kenan Doğulu cephesinden ilk açıklama geldi. Netflix’in yeni dizisi Atiye’de başrol oynayan Saat, basının kendisine yönelttiği 28 Mart’ta boşanacakları yönündeki haberlere son noktayı koymuştu. 2. Sayfa programının boşanma iddiasına açıklama getiren Saat, iddiaları çürütmüştü.

‘Boşanıyor musunuz?’ sorusuna yanıt veren Saat, ‘Yok. Öyle bir şey yok.’ diyerek Kenan Doğulu ile boşanmasının söz konusu olmadığını söylemişti. Bu açıklama, özellikle çiftin hayranlarını oldukça sevindirmişti. Bazı kişilerse, Saat’in 3 hafta sessiz kalmasını dizisinin pr’ını yapmak amaçlı olduğuna yöneltmişti. Saat, Doğulu ile aralarında problem olduğu sorularınıysa yanıtsız bırakmıştı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir