Bebeklere Organik Giysi

Organik kıyafet tercihi son yıllarda, giderek çocukların sağlıklı gelişiminde de önemli rol oynuyor.

Bu ürünleri nerelerde bulabilirsiniz….

Okaidi – Obaibi 

Fransız çocuk giyim markası Okaidi – Obaibi, çocuk modasında lider markalardan biri. Organik ve birbirinden kaliteli çocuk ürünleri, canlı renkler, farklı tasarımlar, kullandığı desenlerle zevk ve stil sahibi miniklere hitap ediyor. Aralık 2011’den beri ülkemizde de satışı var.

Jacadi 

Fransa’nın en köklü markalarından Jacadi de çocukların rahat edeceği organik koton, pamuk ve kaşmir gibi sağlıklı kumaşlar kullanıyor. 2012 yaz koleksiyonunda mavi, beyaz, kırmızı gibi yalın renklerin yanı sıra, sade şıklığı temsil eden bej tonlarına ve denizci çizgilerine yer vermişlerdi. Jacadi’nin Akmerkez’de mağazası bulunuyor.

Mothercare 

özellikle doğum öncesinde anne, doğumdan itibaren ise çocukların sağlıklı gelişimine yönelik tasarlanmış ve Avrupa Güvenlik normları doğrultusunda üretilmiş ürünleri ile tüm dünyada ebeveynler ve çocuklar tarafından en fazla tercih edilen marka olan ve yeni nesil mağazaları ile ülkemizde sürekli büyüyen Mothercare mağazalarında da organik bebek ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Tots&More 

Hamilelik ve sonrası dönemde bebeği için en sağlıklı olanı araştırırken organik bebek giysileri ile tanışan Dr. Serpil Poyraz’ın girişimi ve kurucu ortaklığı ile kurulan Tots&More, organik giysiyi bebeklerin body, zıbın, tulum gibi temel giysi ihtiyaçlarında kullanıyor. Sloganları ise; Organik; Bugün! Organik; Herkes için!

Organicera

Böcek ilacı, suni gübre ve diğer toksik maddeler kullanılmadan yetiştirilen pamuktan üretilen organik pamuk kıyafetleri bulabileceğini Organicera’da organik bebek kıyafetlerinin yanında organik oyuncaklar da bulabilirsiniz.

Papilio Kids 

Çocuklarınızın geleceği için hiçbir katkı maddesi bulunmayan, tamamen doğal ipliklerden üretilmiş olan organik kumaşlara yer veren Papilio Kids’in ürünleri de çocuklarınızın sağlıklı gelişimine katkıda bulunabilir.

Yayım tarihi

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir