Alper Kul’dan YouTube açıklaması: ‘Suçlandık…’

Ünlü oyuncu Alper Kul, eşi Aylin Kontente ile çektikleri komik videolardan dolayı YouTube üzerinde başına gelen bir olayı anlattı.

Oyuncu çift Alper Kul ve Aylin Kontente, Instagram ve YouTube üzerinden çektikleri komik videoları paylaşıyorlar. Ancak bu videolardan dolayı YouTube tarafından sahtekarlıkla suçlandılar.

Kul olayı, ‘Aylin’le çektiğimiz videolar var. YouTube enteresan bir yer, o videoları magazin sayfaları bizden önce yüklüyor 500 bin falan izleniyor. Biz koyunca birkaç bin izleniyor. YouTube, en son koyduğumuz içeriği ‘taklit ediyorsunuz’ diye sahtekarlıkla suçladı ve attı bizi. Ne yapacağız? Kime anlatacağız telefona kimse çıkmıyor, ilk oraya koymak lazımmış.’ sözleriyle açıkladı.

Ünlü oyuncu Alper Kul, Instagram hesabı üzerinden gençlik fotoğrafını paylaştı. Kul, Kınalı Kar dizisinde oynadığı dönemdeki fotoğrafını, ‘Kınalı Kar adlı dizide Alper Kul’la birlikte oynadığımız bir sahne. Yıl 2001. Ben sonrasında dramalara devam ederken, Alper kafasındaki peruğu çıkarıp şansını komedilerde denedi. Yolu açık olsun, iyi insandır. Arpamı, yulafımı hiç eksik etmedi.’ şeklindeki esprili bir mesajla paylaştı. Takipçileri, fotoğrafa olan şaşkınlıklarını dile getirmeyi ihmal etmediler.

İŞTE O FOTOĞRAF;

Fırıncının Karısı filminde başrol oynayan Alper Kul, filmin galasına eşi Aylin Kontente ile katıldı. Kontente ve Kul, galada birlikte bir fotoğraf da çekilmeyi ihmal etmediler. Öte yandan Kontente, Güldür Güldür ekibine geri dönüş yaptı.

İŞTE O FOTOĞRAF;

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ

Ünlü oyuncu Alper Kul, Instagram hesabından eşi Aylin Kontente ile bir fotoğraf paylaştı. Kul, fotoğrafının altına, “Aylin diye yazılır Aşk diye okunur.” yazdı. Takipçileri yorumlara, “Maşallah, Allah bozmasın.” şeklinde yorumlar yaptı.

İkinci çocuğunu dünyaya getiren ve bu sebeple Güldür Güldür ekibinden ayrılan 37 yaşındaki Aylin Kontente, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir