Alişan ve Buse Varol karantinada romantik dans ettiler! Alişan kimdir?

Koronavirüs salgını yüzünden hanesine kapanan ünlüler arasında taraf alan müzikçi Alişan eşi Buse Varol ile meskeninin bahçesinde romantik dans ettiler. O anlar kameralara bu türlü yansıdı…

HABERE ILIŞKIN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN

6 Mayıs 2018’de Buse Varol ile dünyaevine giren Alişan karantina günlerini meskeninin bahçesinde geçiriyor. Alişan ve Buse Varol’un “karantina romantizmi “ isimli bir görüntü yayınladı.

SAKALLARINI KESTİ!

Müzikçi Alişan, oğlu Burak ile çekildiği fotoğrafını toplumsal medyadan paylaştı. Sakalsız imgesiyle dikkat çeken Alişan, paylaşımının altına, “Baba sakallara ne oldu”dedi. ”Daha buralardayız oğlum,tekrar çıkar dedim”.. Peder bir daha kesme dedi.” halinde esprili bir not ekledi.

Türkücü Alişan, corona virüs nedeniyle kendisini meskende karantinaya aldı. Bu süreçte eşi Buse Varol ve oğluyla daha sık vakit geçiren Alişan, sakalını ve bıyığını kesti. Türkücünün yeni imajına icmal yağdı.

Takipçileri Alişan’a, “Aynalı Tahir yıllarına benzemişsin”, “Cennet mahallesindeki Ferhat’a dönmüşsün” halinde tefsirler yaptı.

 

KARANTİNA SONRASI YAPACAKLARINI AÇIKLADI…

Alişan, oğlu Burak ile fotoğrafını paylaştı. Alişan, hayranlarına bir de sürpriz yaptı. Instagram’dan paylaştığı fotoğrafına “Karantina’dan sonra yapacağım birinci konserde repertuvarda en az 3 evlat müziği var..Anne pederler bir evlat müziği yazıp etiketleyin, bakalım sizin evlat müzikleriniz neler? 🙂 Benim favorim Karpuz adam ve sar makarayı” notunu düştü.

BURAK’IN SAÇLARINI KESTİLER…

Ünlü türkücü Alişan ve Buse Varol’un oğulları Burak bebek 1 yaşında. Karantina günlerini meskenlerinde geçiren ünlüler arasında Buse Varol oğlunun saçları güçlensin diye makine ile sıfıra vurdu. Son halini Instagram hesabından yayınlayan Varol, ” Burkinin saçları gitti. Alanına daha gür çıksın diye… Ben kestim bu arada” diye not düştü.

NAZAR DEĞDİ!

Oyuncu Buse Varol, kardeşi Kaan Varol ile birlikte bahçede kahve içiyordu. İki kardeşe nazar değdi.  Kahve fincanı ve cam sehpası tuzla buz olan Buse Varol, yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı.

“Gerçekten ben bu türlü bir şey görmedim. Bir ‘kahve içelim’ dedik. Bu aralar hakikaten hanede daima bir şeylerimiz kırılıyor, paramparça oluyor. Allah sonumuzu hayır etsin.”

EŞİNDEN TEVELLÜT GÜNÜ ILETISI:

Alişan, eşi BuseVarol’un tevellüt gününü Instagram sahifesinde paylaştığı iletiyle kutladı. Içtimaî medya hesabından eşi le fotoğrafını paylaşan Alişan, altına şu notu düştü:

“İlk buluşmamızda söylemiştim sana, ‘çok hoş şeyler hissediyorum’ diye… Bak o hislerle 3 veladet günü, 1 nişan, 1 nikah, 1’de evladımız oldu sana olan sevgim her gün artarak…. Seni çok seviyorum aşkım, karım, evladımın anası… Birçok hoş yıllarımız olsun inşallah daima birlikte sıhhatle ve artarak…Doğum günün kutlu olsun aşkım.”

 

KORONAVİRÜS GÜNLÜKLERİ:

Tüm yerküreyi tesiri altına alan corona virüsü salgını sonrası ünlü isimler ‘evde kal’ ihtarlarını harfiyen pratiğe devam ediyor.

Ailesiyle birlikte vakit geçiren Alişan oğlu ile çekti. Alişan o anların medyasını, ‘Evde kendimiz çalıp kendimiz soyluyoruz. Bu kara günler elbet geçecek ve herkes işine, gücüne kavuşacak.. Az daha sabır’ notuyla paylaştı.

ALİŞAN İSYAN ETTİ!

Ünlü müzikçi Alişan, bir hayranından gelen “Ev alacağım, 500 bin lira borç verir misin? Aylık 1.200 lira taksitle borcumu öderim” isteği önünde çok öfkelendi. O bildirisi Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşan Alişan, “Arkadaşlar Allah aşkına yapmayın. Siz beni banka ya da konutta para basan biri üzere mi görüyorsunuz! Yardım istekleri ne hale geldi. 500 bin lira için konut kredisi istiyorlar. O taksit 450 ay sürer!” dedi. Ünlü müzikçinin haklı isyanına takipçileri de destek çıktı.

ALİŞAN KİMDİR?

Serkan Burak Tektaş, ya da bilinen ismiyle Alişan, Bingöl’lü bir ailenin evladı olarak 19 Haziran 1976’da İstanbul Erenköy’de yerküreye geldi. Müzik piyasasına atılana kadar ismi Serkan Burak Tektaş’tı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Şimdi iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses’in “Sabuha”, İzzet Altınmeşe’nin “Maden Dağı” isimli türkülerini ezbere okurdu. Alişan, 6 Mayıs 2018’de Buse Varol ile dünyaevine girdiler. Bu evlilikten Burak isminde bir evlatları bulunmaktadır. 

PEDERININ DÜKKANINI KAPATTI!

Mehmet Tektaş evvelki gün dükkanın sahibiyle mukavelesini karşılıklı fes etti.

Mal sahibinin kiraya ekstra artırım yapmak istemesi sonrası dükkanı boşalttığını söyleyen Tektaş, “Başka bir bölgeye açacağız, 7 yıldır işlettiğim dükkanı kapattım” dedi. 

ÜNLÜ ÇİFTTEN ALKIŞLANACAK HAREKET!

Ünlü türkücü Alişan’ın eşi Buse Varol “Giysi israfı etraf için büyük tehdit. Her yıl 50 milyon ton giysi çöpe atılıyor. Halbuki paylaşarak ve 2. el kullanarak israfı azaltabiliriz. Ben oğlumun küçülen giysilerini Togem-Der’in 6-7 Mart’ta düzenleyeceği sıfır atık aktifliğine bağışladım. Siz de evladınızın giymediği kıyafetleri hoş yarınlara dönüştürmek için paylaşabilirsiniz” davetinde bulundu.

Aktifliğin tüm geliri İdlib’de hava saldırısı sonucu şehit olan erlerin ailelerine bağışlanacak.

ALİŞAN AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ!

Alişan yaptığı paylaşıma “Biz yıllardır milyonlara kucak açtık….Koskoca Avrupa,Türkiye’nin insan haklarına daha çokça ehemmiyet vermesi gerektiğini belirten İnsancıl Avrupa!!!kapıları bir açtık,avuç kadar kişisi içeriye almamak için neredeyse üzerlerine kurşun atacak..Sizin İnsan Kriteriniz yalnızca kendi ırkınızmı???Sizin dininizden,ırkınızdan,renginizden olmayanlar insan değilmi???Aramızdaki fark bu işte..Biz yaratılanı yaradandan dolayı seviyoruz lakin siz????” diyerek ağır kelamlar sarf etti.

DADISINA TEKTAŞ ALMIŞTI!

Geçtiğimiz sene Alişan ve Buse Varol evliliklerinin birinci meyvesi olan Burak’ı kucaklarına aldı. Ünlü çift dün akşam oğullarının birinci tevellüt gününü kutladı. Partiye Demet Akalın, Çağla Şıkel, Okan Kurt üzere isimler katıldı. Akalın Burak bebeğe 10 altın bir tarafta taktı. Alişan ise oğlunun dadısına tektaş yüzük ikram aldı. 

Alişan 1 yaşına basan oğlunun veladet gününü yaptığı paylaşımla kutladı. “İşte tam geçen sene bugün bu saatte yerküreye geldi oğlum..Bize Allah’ın en büyük hediyesiÇok bekledim seni ben oğlum..Çok dua ettim bir aile kurayım bir evladım olsun diye..Allah evvel valideni çıkardı önüme,çocuğunun anası dedi..Sonra seni 9 ay boyunca hasretle ve heyecanla bekledik..Ve artık sen 1 yaşındasın..Seni çok seviyorum Baba’cım..Allah’ım sana sağlıklı uzun ömürler versin…Allah bize ömür verdiği sürece,Baban ve annen daima yanında olacak..Allah’ım bu mucizeyi bekleyen,isteyen herkese nasip etsin İnşallah..Herkesin evladını Bağışlasın”

KAR TATİLİ YAPTILAR!

Alişan-Buse Varol çifti, geçtiğimiz yıl oğulları Burak’a kavuşmuşlardı. Sık sık oğullarıyla paylaşım yapan ikili, kar tatiline çıktı.  Toplumsal medya hesabından karlar içinde çekirdek ailesini paylaşan Buse Varol, Bolu’ya kış tatiline gittiklerini duyurdu. İşte Varol’un o paylaşımı:

BIR ARADA EĞLENDİK

Yürümeye başlayan Burak’ı alışveriş merkezinin içerisinde gezdiren müzikçi, görüntülendiklerini fark edince ayaküstü soruları yanıtladı. Demet Akalın’ın kızı Hira için organize ettiği veladet gününün çok şık geçtiğini söyleyen müzikçi, “Hem küçükler eğlendi, biz de küçüklerle birlikte eğlendik” diye konuştu. Akalın’ın kızı için aldığı VIP minibüs aldığı hatırlatılınca, “Ben Burak’a arabayı ehliyet alınca alacağım” dedi.

Hira’nın veladet gününde çevre medya hesabından yaptığı duygusal paylaşım ile ilgili de konuşan Alişan, yakın dostu Demet Akalın ile ilgili çarpıcı laflar sarf etti: “Dediğim üzere doğduğu hengam yanında olmam gerekiyordu, olamadım. Sonuçta 3 günlük yerküre. Dün mesela uçak düştü. Ondan evvelki gün çığ düştü. Her gün bir bed haber alıyoruz, o yüzden bence çok ziyade dert etmemek lazım her şeyi. En kıymetlisi sıhhat, sevdiklerinin sağlıklı ve huzurlu olması. Saçma sapan gurur yapmamam gerekiyordu.” 

DEMET AKALIN’IN KIZI HİRA’NIN VELADET GÜNÜ…

Pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın’ın kızı Hira Kurt, bugün 6. yaşına bastı. Partiye katılan isimler arasında Akalın’ın yakın arkadaşları Buse- Alişan Tektaş çifti de vardı.Şarkıcı Alişan, bir devir küs olduğu Demet Akalın’ın kızı Hira’nın tevellüt günü için yazdığı satırlarla dikkat çekti. Alişan, “Doğduğu an yanında olmam gerekirdi lakin ben saçma bir gururla yanında olamadığım için pişmanım. Oysaki annen benim evladım olduğunda beni mahcup etti. Artık sana laf veriyorum. Ne devir muhtaçlığın olursa dayın yanında olacak” dedi. Alişan Hira’ya veladet günü armağanı olarak ise, beşi bir mahalde taktı. Çift oğulları Burak’ın partisine de az bir vakit kaldığını söyledi.

OĞULLARINA UÇANGÖZ ALACAKLAR!

Ünlü çift, oğulları Burak’a veladet günü armağanı olarak drone (uçangöz) alacaklarını söyledi.

YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ!

Salt bea hareketiyle tanınan Nusret Gökçe yıllar evvel Alişan’a dükkan açmak için teklif götürmüş.Çıkan haberlere karşılık Alişan bir televizyon kanalının canlı yayına bağlanarak şunları söyledi: “Ara sıra Nusret’in dükkanının önünden geçerken iç çektiğim oluyor. Nusret bu teklifi yalnızca bana değil birkaç insana daha yapmış, onlar da kabul etmemiş. Öncelikle şunu söyleyeyim adam inanılmaz başarılı ve birinci günkü üzere çalışıyor. Her sabah erken kalkıp dükkanlarını denetim ediyor Allah daha çok versin..

Bizim paydaşlık hikayesine gelince; Ben ere gitmeden evvel 2009 yılında Çağla ile program yapıyorduk, program çıkışı da devamlı Nusret’in çalıştığı mekana yemeğe gidiyorduk. Birinci steak işini o yapıyordu, o devir da ağır bir bölgeydi.Bana dedi ki ‘Abi ben tek başıma bir bölge açmak istiyorum, çok da büyük bir para değil, bana inanç çok hoş alanlara geleceğiz’ dedi. Ben de ‘Nusret’cim ben ere gideceğim bir ay sonra, şu anda bu türlü bir yatırım düşünmüyorum, yaparsan alışılmış ki desteklerim her devir gelirim’ dedim.Askerdeyken kardeşim aradı ‘Abi Nusret dükkan açtı, dükkan dolup dolup taşıyor’ dedi. Ben de askerden sonra Nusret’in dükkanına gittim, Etiler’deki birinci mekanına, ben paydaşlık teklif ettim, o ortak olmadı.Nusret bana ortak olmak için bir rakam teklif etmedi, ben biraz araştırdım 300-400 bin dolar civarı bir paraydı o vakit dükkanı açmak. Sonuçta Nusret’in kısmetiymiş ben tekrar destek olurum ona…”

KOMİK PAYLAŞIM!

Oğlu ile sık sık gündeme gelen Alişan bu defa evce çektiği pozu Instagram hesabından yayınladı. Altına “babası ve oğlusu” notunu düştü.

ELAZIĞ SARSINTI PAYLAŞIMI!

Oyuncu Buse Varol, Elazığ zelzelesinin olduğu 24 Ocak akşamı, Instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaştı. Varol’a kısa müddette reaksiyonlar yağdı. Kullanıcılar, ‘Bari bu akşam yapmayın ve takipten çıkıyorum.’ biçiminde tahlillerde bulundular. Gelen yansılar üzerine oyuncu, fotoğrafını sildi.

İŞTE O PAYLAŞIM;

OĞLUNU PAYLAŞTI

6 Mayıs 2018 tarihinde görkemli bir merasimle dünyaevine giren Alişan ile Buse Varol, içtimaî medyadan aşklarını sık sık lisana getiriyor. İkili Şubat ayında birinci evlatları olan oğulları Burak’ı kucaklarına aldı. Şimdilerde 9 aylık olan Burak bebek adeta toplumsal medyanın fenomeni oldu. Alişan oğlu Burak ile konutta geçirdiği keyifli anları Instagram hesabından paylaştı. Binlerce beğeni geldi.

AŞKA GELDİLER!

Alişan- Buse Tektaş çifti yakın dostları Demet Akalın ve Esra Balamir ile yemeğe çıktı. İkili gecede aşk tazeledi. Çift, gecede Demet Akalın – Sinan Akçıl’ın “Vazgeçilmezimiz” müziği çalınca aşka geldi. Eşi Buse Varol’un elini öpen, Alişan akabinde da alnına buse kondurdu.

Alişan, toplumsal medya üzerinden kendisine hakaret eden herkesi dava ettiğini belirterek, 15’ten çokça davayı kazandığını, devam eden 30-40 davası olduğunu söyledi.
Kişileri hakaret etme konusunda uyaran müzikçi şöyle konuştu:  “Açtığım bütün tazminat davalarının parasını bir hayır kurumuna bağışlıyorum. Hiçbirini kendim almıyorum. Bir davadan 2 tekerlikli sandalye kazandık, onu da hayır kurumuna vereceğim. Artık edilen hakaretler şahısların yanına kar kalmıyor. Şu anda 30-40 tane davam var. Kazandığım ise en az 10-15 tane davam var. Bunların hepsi hayır kurumlarına gidiyor.” 

Türkiye’nin birinci yerli ve ulusal arabası, ünlü isimleri kendine hayran bıraktı. Türkücü Alişan, bir alışveriş merkezinde konser verdiği sıralarda yerli arabası çok beğendiği ve almak için sıraya girdiğini açıkladı. Alişan, “Ben de alacağım. Hem dizaynı şık, hem de yarım saatte şarj olması büyük avantaj. Teknolojik çok şık bir şey oldu” dedi.

YAŞ FARKI HADISE OLDU!

Magazin yerküresinin yakından takip edilen çifti Alişan ve Buse Varol’un arasındaki yaş farkı merak konusu oldu. Instagram’dan sık sık paylaşım yapan ikilinin bahtiyar evliliği hayranlıkla takip edilirken Alişan ve Buse Varol’un yaş farkını öğrenenler şoke oldu. Alişan 43 yaşında, Buse Varol ise 29 yaşında. 

BUSE VAROL’DAN ‘TBT’ PAYLAŞIMI!

Buse Varol şimdilerde 9 aylık olan oğlu Burak ile evvelki aylara dönük bir paylaşım yaptı. Paylaşıma binlerce beğeni geldi. Buse Varol, oğlu Burak ile bu tbt pozunu toplumsal medya hesabından paylaştı: “Perşembeleri sevdiğimiz akıllıcadır. Burki 35 günlük Milano’ya gitmiştik ikimiz. Devir çok süratli…”

BUSE VAROL’DAN EŞİNE 2. YIL İÇİN ÖVGÜ DOLU SÖZLER!

Bu gece 2. Yılımız bitti, 3. Yılımıza giriyoruz.. Daha yolun çok başındayız fakat ben o yolun sonuna kadar elimi bırakmayacağını biliyorum.Hayatımda tanımaya doyamadığım, ruhdaşım.. İyiki sen…

CİMRİ DENİLEN ALİŞAN’DAN EŞİNE 70 BİN TL’LİK HEDİYE!

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında nikah masasına oturan ünlü türkücü Alişan ve oyuncu Buse Varol dün tanışmalarının 2. yılını kutladı. Çok lüks bir mekanda yemek yiyen ikiliden Alişan, eşi için ta m 70 bin TL vererek bir kral dairesi tuttu. Eşi için bir köpek sahiplendi ve 25 bin TL pahasında bir çanta aldı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir