Acun Ilıcalı çocukluk fotoğrafını paylaştı! Sosyal medya alt üst oldu…

Acun Ilıcalı, içtimaî medya hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı. Acun Ilıcalı’nın takipçilerini geçmişe götüren paylaşımına kısa vadede binlerce beğeni ve tahlil geldi.

TV8 ve Acun Medya’nın patronu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından “Gerçek bir tbt” notuyla çocukluk fotoğrafını paylaştı. Ilıcalı’nın paylaşımına yalnızca yarım saatte 165 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce tefsir geldi.Ünlü müzikçi Murat Boz’un da paylaşıma “Tbt’nin dibi” tefsirini yapması takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

REKOR CANLI YAYIN!

Türkiye’de instagram canlı yayınında bu türlü rakam görülmedi. Acun Ilıcalı canlı yayın açtı 273 bin kişi katıldı. Instagramda 9.5 milyon takipçisi olan Ilıcalı Türkiye’de şu sıralar canlı yayın açan ünlülere açık ara fark atarak rekora imza attı deyim tarafındaysa kendi rekorunu kırdı.

 

DEMET AKALIN ACUN’A SESLENDİ!

Koronavirüs nedeniyle konutta kalan ünlü isimler TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programını hiç kaçırmıyor. Bu isimler arasında Demet Akalın’da var. Survivor izlerken sık sık paylaşım yapan Akalın son olarak armağan oyunu sonrası bir paylaşım yaptı. Ödül oyunu sonrası Akalın bir paylaşım yaparak Acun Ilıcalı’ya seslendi. Akalın paylaşımında Yasin konuşurken “Bulgur pilavı eksik; bulgur pilavı eksik. Armağanda bulgur pilavı vardı. Patron cimrilik yapıyorsun” dedi.

 

YÖNETICI ERDOĞAN’IN KAMPANYASINA DESTEK!

Survivor, dün akşam eleme kısmıyla ekrana geldi. Ünlüler kadrosu için SMS oylaması başlatan Acun Ilıcalı, Ulusal Dayanışma Kampanyası’na destek vereceklerini söyledi.

Çekimler için gittiği Dominik’ten salgın nedeniyle dönemeyen Ilıcalı, kalbinin Türkiye’de olduğunu belirterek şunları söyledi: “Survivor’daki SMS gelirimizin tamamını kampanyaya bağışlıyoruz. Bugünlerde bu dayanışmaya gereksinimimiz var. Cumhurbaşkanımız geçtiğimiz günlerde çok şık bir kampanya başlattı. Biz de elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz. Türkiye’nin farkı bu bence. Sıkıntı günlerde birbirimize en şık halde destek olacağız ve bu güçlükle günleri yaşayan vatandaşlarımıza kesinlikle daima birlikte en hoş biçimde omuz vereceğiz. Biz bize yeteriz Türkiye diyorum ve tüm vatandaşlarımızı bu kampanyaya desteğe çağırıyorum.”

“ÜLKEMLE GURUR DUYUYORUM”

İşte Acun Ilıcalı’nın açıklamalarından satır başları…

Türk olmaktan ötürü yeniden gurur duydum. Çok keyifli olduğum bir periyodu yaşıyorum, bunu herkesin de bilmesini istiyorum. Çok kıymetli bir ayrıntı beşerler gözünden kaçabiliyor lakin ben şahsen takip edip gördüğüm için bunu sizlere anlatmam lazım. Bu memnunluğu, bu gururu, bu farkı sizin de yaşamanızı istiyorum. Yerkürenin birçok tarafında karantinalar oldu. Bu karantina sürecinde de kişiler meskenlerine girdiler, hanelerinden dışarı çıkamıyorlar. Bütün yerküre için bizim yaşadığımız kaideler laf konusu!

YURT-DIŞINDA YAĞMALAMA BAŞLADI! 

Gelgelelim arada şöyle bir fark var, yerkürenin birçok mekanında sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Aşikâr bir saatten sonra sokağa çıkarmıyorlar kişileri… Buradaki çok değerli sebep de şu; Dükkanların ve işyerlerinin yağmalanmasından korkuyorlar, bu bahiste bir garanti yok. Amerika’da dahil olmak üzere yerkürenin birçok bölgesinde sokağa çıkma yasağı önemli mealde uygulanıyor akşamları, dediğim üzere bunun en kıymetli sebebi de kişilerin mağazaları yağmalamaya başlamasından doğan endişe!

SAHIDEN AZİZ BİR MİLLETİZ 

Avrupa’da bile mağazalar, vitrinler tahtalarla kapatılıyor. Bu bahsettiğim devletlerden biz çok varlıklı değiliz, lakin baktığımız hengam bu türlü bir riski bizim memleketimiz de hiçbir devir yaşamıyoruz. Bu türlü bir içgüdümüz de yok. Millet olarak bu mevzularda çok farklıyız. ‘Hadi bunu yağmalayayım, bu türlü bir durum varken bunu fırsata çevireyim’ diye bir vaka Türkiye’de yaşanmıyor. Sahiden aziz bir milletiz. Bundan ötürü çok memnunum. Bu güçlükle günleri de inşallah daima bir arada aşıp, âlâ günlere ulaşacağız.

KARARINI AÇIKLADI!

Survivor’un ada kurulunda Gönüllüler kadrosundan Meryem’in sakatlığı nedeniyle diskalifiye olabileceğini anlatan Ilıcalı, “Böyle bir durumda grupları eşitlemek için koronavirüs nedeniyle uçuşlar durdurulduğu için Türkiye’den yeni yarışmacı getiremeyiz” diyerek yeni kararını söyledi.

Acun Ilıcalı, “Bugüne kadar her Survivor’da yedek yarışmacılar getirerek ekiplerin istikrarını oluşturmayı amaçladık. Tüm Survivor’larda bunu yaptık. Fakat artık Türkiye’den de yedek yarışmacı getirme imkanımız yok. Meryem’in son denetimleri olacak. Meryem devam ederse sorun yok. Lakin devam edemezse gönüllüler ekibinin 2. yarışmacısı gitmiş olacak. Şayet Meryem ayrılırsa o vakit kesinlikle gayrı bir tahlil bulacağız. Gönüllüler kadrosunun güç istikrarını korumak hedefiyle takımsal aktarım kelam konusu olabilir. Meryem, 2-3 hafta içinde düzelebilecek durumdaysa ona nazaran karar vereceğiz” biçiminde konuştu.

DOMİNİK’TE DEHŞET DOLU ANLAR…

5 bin 400’ün üzerinde insanın hayatını kaybetmesine sebep olan koronavirüsü tüm yerküreyi tesiri altına aldı. Virüs Dominik Cumhuriyeti’nde de görüldü. Survivor çekimlerin gerçekleştiği Dominik’te ne cins tedbirlerin alınacağı ise merak edilmeye başlandı.  İlk kez duydukları salgın önünde büyük şaşkınlık yaşayan yarışmacılar, Ilıcalı’ya sorular sorarak durumun iç yüzünü öğrenmeye çalıştı.

“AİLELERİNİZ INANÇTA VE SAĞLIKLI”

Survivor’da acil durum kurulu yapan Ilıcalı, koronavirüs salgının geldiği boyutu ve son rakamları yarışmacılarla paylaştı. Salgın hakkında malumatlar veren Ilıcalı, şunları söyledi: “Bu istenilmeyen haber verme içtiması değil, yalnızca bu türlü kıymetli bir hikayeden sizin habersiz olmanızı istemedik. Buraya gelmeden ailelerinizi tekrar arattım aileleriniz inançta ve sağlıklı. Daima ailelerinizle temastayız. Birinci evvel Çin’de ortaya çıkan koronavirüs salgını daha sonra İran ve İtalya’ya yayıldı ve artık tüm yerkürede tehlikeli bir boyuta ulaştı. Yerküre Sıhhat Örgütü tarafından pandemi ilan edildi. Memleketler hadlerini kapattı. Virüsün yayılmasını engellemek için yerküre artık karantina altında.”

 

“İNSANLAR KONUTTA ÇALIŞMAYA BAŞLADI, SOKAKLAR BOŞALDI”

Türkiye’de de bu salgın ortaya çıktı ve şu ana kadar 30’dan çokça vatandaşımız hayatını kaybetti. Türkiye’de restoranlar kafeler kapatıldı. Bankalar, marketler açık. Kişiler hanelerinden çalışmaya başladı. Sokaklar boşaldı. Türkiye’de de yabancı memleketlere hudutlar kapatıldı, uçuşlar durduruldu”

“DOMİNİK’TE BULUNDUĞUMUZ ALANDA VAKA YOK”

Uzun vakittir çekim yaptıkları Dominik’in bulundukları ortamlarında bir vakanın olmadığını söyleyen Ilıcalı, “Dominik’te bizim bulunduğumuz ortamda rastgele bir vaka yok. Yerkürenin şanslı ortamlardan birindeyiz şu anda. Bizim taşıdığımız rastgele bir tehlike yok. Çekim yerlerimiz izole, dışarıdan giriş çıkış yok, güvenlikli bir ortamdayız. Başkaca çekim meydanlarımızda her türlü önlemi alıyoruz. Çekim noktalarımızda birtakım değişiklikler yaptık sizi korumak için” dedi.

YARIŞMACILAR GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Dominik’e yarış için geldikleri tarihte yalnızca Çin’in Wuhan ortamında olan koronavirüs salgının tüm yerküreye yayıldığını öğrenen yarışmacılardan kimileri gözyaşlarını tutamadı.

SURVİVOR YAYIN GÜNÜ DEĞİŞMİŞTİ

Bu yıl pazartesi, salı, cuma, cumartesi ve pazar günleri ekranlara gelen Survivor programı ilerleyen günlerde değişkenlik gösterebilecek. Survivor 2020’nin yeni kısmının ne devir yayınlanacağı ise TV8 tarafından açıklanacak. 

Survivor 2020’da sakatlanan Uğur Pektaş’ın konumuna ünlüler ekibine sonradan katılan Erman Altıkardeş, adaya geldiği birinci anlardan itibaren yaşadığı kavgalarla dikkatleri üzerine çekti. Son olarak Survivor’da gönüllüler kadrosundan Yasin ile arbede eden Erman’ın “Ben çok Yasin okudum lakin ölülerin arkasından” kelamları sonları gerdi. Yasin’e meydan okuyan Erman “Sende bana saldıracak yürek var mı?” diye bağırması da dikkatleri çekti. Survivor’da Ersin ile de tartışma yaşayan Erman’ın gergin halleri, Acun Ilıcalı ve Survivor sorumlularını rahatsız etti.

Yaşanan vakaların akabinde Survivor’da Acun Ilıcalı ve arkadaşları sürpriz bir karar aldı. Ada kurulunda konuşan Acun Ilıcalı, Erman’ın diskalifiye olduğunu açıklayarak, “Arkadaşlarla içtima yaptık. Erman’ın Survivor’a adapte olamadığını ve Survivor’a devam edebilecek durumda olmadığını kararlaştırdık. Erman bundan sonra Survivor’a devam etmeyecek” dedi.

KANSERSİZ HAYAT DERNEĞİ’NE ZİYARET!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Kansersiz Hayat Derneği’nin aktifliğine katıldı. Evlatlarla bir araya gelen Ilıcalı, evlatlar yaşamalı iletisini verdi. Ünlü televizyoncunun derneğe yüklü ölçüde yardımda bulunduğu söz edildi.

ŞARK DEMİRKOL SURVİVOR’DA

TV8 ekranlarının fenomen yarışması  Survivor’ın 21 Şubat Cuma akşamı yayınlanan kısmında,  Acun Ilıcalı ile Şark Demirkol arasında güldüren bir pazarlık yaşandı. İbrahim Büyükak’ın “Doğu şahsi uçakla bir cins istiyor” esprisine, Bayi Içtiması sinemasının başrol oyuncularından Şark Demirkol, “Uçağa gerek yok, o kadar abartma” karşılığını verdi.

Acun Ilıcalı’nın ‘ikram‘ kelamı üzerine Şark Demirkol, izlenme nispeti için pazarlığa başladı. Şark Demirkol’un “3 milyonda el sıkışalım” teklifine, TV8’in patronundan “Gişe 3,5 milyonu geçerse sana çok yeterli armağan alacağım” yanıtı geldi. 4 yaşındaki komedyenin “Acun Ilıcalı’ya nazaran mi çok güzel, bana nazaran mi çok düzgün bir ikram? İkimizin ortalamasına nazaran alalım abi” esprisi de dikkat çekti. 

ŞAHSI BİR GİRİŞ YAPTI!

Acun Ilıcalı, Instagram hesabından Survivor 2020’nin Ünlüler ve Gönüllüler gruplarının takımlarının belirli olduğunu duyurdu. Dün akşam yayın hayatına başlayan Survivor 2020 Ünlüler ekibinde; Barış Murat Yağcı, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk ve Ersin Korkut mahal alıyor.Yarışmanın birinci kısmında Acun Ilıcalı adaya 3 farklı araçla ulaştı. Birinci evvel spor otomobille görünür bir noktaya gelen Ilıcalı daha sonra atv aracına bindi. Son olarak ise ünlü sunucu yarışmacıların yanına jet-ski ile ulaştı.

SURVİVOR’DA BIRINCI ARBEDE

Survivor’da baraka oyunu için birinci olarak ünlüler ve gönüllüler kadrosunda erkekler savaş verdi. Erkekler birbirlerini yastıkla denize atmaya çalıştı. Başa baş bir savaş yaşanırken Parviz Abdullayev ile Yasin Obuz birbirine girdi.

Survivor 2020 Gönülüler grubunda ise şu isimler taraf alıyor: Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Burak Yurdugör.

YENGESİ VEFAT ETTİ!

Televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı ve ailesi acı bir haberle yıkıldı.  Ilıcalı’nın Kocaeli’de yaşayan amcası Gürbüz Ilıcalı’nın eşi Olcay Ilıcalı (79), 2 Şubat Pazar günü zatürre marazı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan Olcay Ilıcalı bu sabah hayatını kaybetti.

ACUN ILICALI CENAZEYE KATILMADI

Kocaeli Huzurevi Derneği Başkanlığı hizmetini yürüttüğü ve 3 evlat anası olduğu öğrenilen Olcay Ilıcalı, İzmit Fevziye Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının akabinde son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazına Olcay Ilıcalı’nın eşi Gürbüz Ilıcalı, evlatları Melek Ilıcalı Başbuğ, Buket Ilıcalı Soytürk ve Bülent Ilıcalı, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, siyasi parti ve STK temsilcileri, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Acun Ilıcalı ise cenaze namazına katılamazken çelenk gönderdi. Helallik alınmasının akabinde Olcay Ilıcalı’nın cenazesi, Körfez Kent Mezarlığı’nda toprağa verildi.

SURVİVOR AÇIKLAMASI YAPTI!

TV8 ekranlarının sevilen yarışlarından Survivor için geri sayım başladı.Yeni dönem yarışmacıları arasında birinci aşikâr olan isim Ersin Korkut olmuştu. 2. yarışmacı ise müzikçi ve oyuncu Emrah’n oğlu Tayfun Erdoğan olarak belirlendi.Ünlüler-Gönüllüler formatında sürecek olan Survivor 2020’de sürpriz ismi Acun Ilıcalı Instagram hesabından açıkladı. Acun Ilıcalı, Bursaspor ve Galatasaray’da forma giymiş olan futbolcu Sercan Yıldırım’ın Survivor 2020 takımında olacağını belirtti ve kendisine muvaffakiyetler diledi.Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler, 16 Şubat akşamı TV8’de başlayacak. Acun Ilıcalı, merakla beklenen programda yarışacak 3 ismi daha açıkladı. Oyuncu Uğur Pektaş, MasterChef müsabakasıyla tanınan Yasin Obuz ve çevre medya fenomeni Cemal Can Canseven, Survivor 2020’de yarışacaklar.

ÇOCUKLUK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın ilkokul ve çocukluk Kaynak: İşte Acun Ilıcalı’nın merak edilen çocukluk fotoğrafı magazin gündemine damgasını vurdu. Fotoğraflara “Yok artık Acun Bey! Çok değişmişsiniz, tanıyamadık” icmalleri yapıldı.Acun Ilıcalı’nın çocukluk fotoğrafını görenler şaşkınlığını gizleyemedi. 

Denizli escort bayan Ankara escort bayan Maraş escort bayan Balıkesir escort bayan Samsun escort bayan Antalya escort bayan Aydın mutlu son masaj Kocaeli mutlu son masaj Tekirdağ mutlu son masaj Adana mutlu son masaj Çanakkale mutlu son masaj Manavgat escort Kırklareli escort Burdur escort Aksaray escort Kars escort Kastamonu escort Adıyaman escort Karşıyaka escort Karşıyaka escort Torbalı escort Kastamonu masaj salonu