7. Koğuştaki Mucize filmi ünlü futbolcu Gary Medel’i ağlattı!

Bir dönem Beşiktaş’ta forma giyen Gary Medel’de Neymar’dan sonra Türk filmi 7. Koğuştaki Mucize filmini izledi. Medel, filmi izlerken hüngür hüngür ağladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

32 yaşındaki futbolcu Gary Meder, internet platformunda yayınlanmaya başlayan ve kısa sürede tüm dünya ülkelerinde izlenme rekoru kıran 7. Koğuştaki Mucize filmini izledi. Meder’in filmin konusundan ve Aras Bulut İynemli’nin oyunculuğundan çok etkilendiği bu yüzden ağladığı ortaya çıktı.

İnternet platformunda yayınlanmaya başlayan gişe rekotmeni 7.Koğuştaki Mucize filmi dünya çapında ses getirdi. Ünlü futbolcu Neymar bile filmi beğenerek izlediğini sosyal medya hesabından paylaştı.  

7. Koğuştaki Mucize filmi gişedeki başarısını Netflix’de de sürdürüyor. Filmin sadece ülkemizde değil yurt dışında da büyük bir beğeniyle takip edilmesine ilk yorum, başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli’den geldi. İynemli, ‘7. Koğuştaki Mucize’nin yolculuğu sevgiyle başladı. Hikayemizi çok sevdik. Filmimiz mucizesini yaratmaya devam ediyor. Bu en zor günlerde dünyada birçok kişiye ulaştı. Sevgiyle bağlanalım birbirimize. İlginiz için teşekkür ederiz. Sağlıklı ve güvende kalın…’ açıklamasında bulundu.

EN ÇOK İZLENEN FİLMLER ARASINDA

Netflix son iki yıldır Türk yapımlarına da yer vermeye başladı. İnternet platformunda yayın yapan Netflix, birçok dizi film ve animasyon barındırmakta. Bunlar arasında geçtiğimiz sezon vizyona giren ve giren rekortmeni olan 7. Koğuştaki Mucize filmi oldu.

Yaklaşık bir kaç aydır platformda yer alan film Fransa’da en çok izlenenler listesinin ilk sıralarında yer aldı.

Neflix Fransa sosyal medya hesabında “17. Koğuştaki Mucize filmi karşısında da ağlamazsanız, sizin için hiçbir şey yapamayız. Sarsıcı bir Türk Filmi” ifadelerini kullanan bir paylaşımda bulundu.

1983 yılında sıkıyönetim altındaki bir kasabada yaşayan haksız yere hapse atılan Memo ile yedi yaşındaki kızı Ova’nın yeniden bir araya gelme için gösterdikleri gayreti anlatıyor. 7. Koğuştaki Mucize 2019 yılında 5 milyon 316 bin 933 seyirci tarafından izlendi. 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir