23 Nisan 2020 Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay

Sevgili KadınveKadın takipçileri, 23 Nisan günü çok önemli ve ani değişikliklere, sürpriz gelişmelere gebe bir Yeniay yaşıyor olacağız.

Sürpriz gelişmelere açık bir süreç

Yeniay Boğa burcunun 3 derecesinde Uranüs ile kavuşum yaparak gerçekleşecek. Saat 05:25’te gerçekleşecek olan Yeniay anı haritasında yükselende Koç burcu var. Koç burcu adım atmak, öncülük etmek demektir. Yeniaylar yeni oluşumlara gebedir ve yepyeni gelişmeleri de beraberinde getirir. Uranüs ile kavuşum halinde olması ise bu Yeniay’da sürpriz gelişmelere açık bir süreci de anlatıyor.

Yeniayın Boğa burcunda olması maddi konuları, güvence ihtiyacını, parasal konuları ön plana çıkartıyor. Boğa toprak elementinin sabit nitelikteki dişil bir burcudur. Haliyle toprak konuları da bu süreçte ön plana çıkacaktır. Uranüs ile olan kavuşum açısı yine Boğa burcunda olacağından, birtakım ani ve beklenmedik olayların içerisine depremler gibi ani yer hareketleri ile sarsılmaları da sokuyor olacak. Bunlar elbette olmasını istemediğimiz ancak hayatın içerisinde var olan konular.

Uranüs’ün işin içerisinde olması bunu da bize gösterebilir. Bununla birlikte 3 derece Boğa burcunda Sheratan adında bir sabit yıldız var. Bu sabit yıldız Güneş ve Ay ile kavuşum yapıyor. Bu sabit yıldız da zaten depremler, kazalar, yangınlar ve insanları etkileyecek önemli olayları anlatan bir yıldız olması nedeniyle de bu tarz olaylara dikkat çekiyor. Yeniayın kavuşum yaptığı bir diğer sabit yıldız ise Mirach sabit yıldızı. Bu sabit yıldızda ikili ilişkilerde birtakım sorunları anlatabilir. Bu konuda da yine dikkatli olmalıyız.

Her ne kadar bunlar olumsuz gibi gözükse de ben bu yeniayın bireysel haritalarımızda çok da olumsuz çalışacağını düşünmüyorum hatta sürprizli yeni gelişmeleri de beraberinde getireceğini düşünüyorum.

Peki Yeniay hayatlarımıza neler getirecek derseniz, yeniay anı haritasında yükselende Koç burcunun olması maddi anlamda ve parasal konularda yeni birtakım gelişmelere adım atacağımızı ve bunların sürpriz ve beklenmedik şeyler olabileceğini de gösteriyor. Yeniay anı haritasında Güneş, Ay ve Uranüs haritanın 2. Evinde yani parasal konulara, kazançlara, yatırımlara bir kere daha dikkat çekiyor.

Önemli fırsat kapılarını aralayabilir

Bir diğer dikkat çeken unsur ise kısıtlanmaları, sınavlara ve testlere tabii tutmayı anlatan gezegen Satürn Kova burcunda ve Boğa burcundaki Ay ve Güneş’e kare açı yapıyor. Sabit burçlar üzerindeki bu zorlayıcı açı aslında hayatlarımızda biraz da kısıtlanmaların bu süreçte bizleri zorlayabileceğini ancak bu durumların bir yandan da bizdeki asıl motivasyonu da ortaya çıkartacağını vurguluyor nitelikte.

Zira astrolojik anlamda Ay Boğa burcunun 3 derecesinde yücelir konumdadır. Yani burada hayatlarımıza getireceği her türlü yenilik aslında bizler için önemli fırsat kapılarını da aralayabilir. Boğa burcu gibi sabit bir burçta olması da hayatlarımıza getireceği yeniliklerin kalıcı olacağının bir göstergesi durumunda. Dolayısıyla parasal konulardaki ani iniş çıkışlar ve Satürn’ün kare açısının yaratacağı birtakım stresler ve kısıtlanmalar da 23 Nisan tarihi itibariyle söz konusu olabilir.

Yeniaylarda başlatılan işler Dolunay zamanlarında görünür olur. Haliyle bizler de 23 Nisan tarihindeki bu Yeniay’ın sonuçlarını, 7 Mayıs’taki Akrep burcunda gerçekleşecek olan Dolunay zamanında görecek olabiliriz.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, parasal kazanımlar alanınızda meydana gelecek olan Boğa yeniayı sizlerin parasal alanda önemli yeniliklere imza atacağınızı gösteriyor. Finans konularında yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ancak sağlam adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Para hanenizde yeniay ile birlikte kavuşum açısı yapacak olan Uranüs ani ve beklenmedik gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Yatırımlarınızı yaparken dikkatli adımlar atmanızda fayda var.

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, sizlerin kişisel alanınızda ve sağlığınızı, fiziksel görüntünüzü direkt etkileyecek bir yeniay meydana geliyor. Bu süreçte bizzat kendiniz önemli bir girişim içerisinde bulunabilirsiniz. Sizlere maddi kazanç sağlayacak önemli bir girişime adım atabilirsiniz. Bununla birlikte hayatınızda yeni bir oluşumda sürpriz bir şekilde meydana gelebilir. Yeniay öncesinde veya sonrasında ikili ilişkilerinizde gerilimler söz konusu olabilir, dikkat etmenizde fayda var. Güneş’iniz Boğa burcundaysa ve 21 Nisan ve 27 Nisan arasında doğmuşsanız önemli etkiler alabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Boğa burcundaki Yeniay sizlerin arka alanınızda yani 12. Evinizde meydana geliyor. Burası sezgiler, rüyalar, arka plandan dönen işler, hastaneler gibi konuları anlatır. Sizlerin bu yeniay ile birlikte rüyalarınızla birlikte gelen sıradışı farkındalıklarınız söz konusu olabilir. Hayatınızda yapmanız gereken bir şey size arka planda rüyalar ya da sezgileriniz yoluyla ilham olabilir. Hastanelerle ilgili beklenmedik durumlar olabilir. Sağlığınıza bu süreçte dikkat etmelisiniz.

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, sosyal çevre, arkadaşlar, projeler, işten gelen kazançlarınız ile ilgili alanda önemli bir yeniay meydana geliyor. Sizlere para getirecek yepyeni projeler içerisine bir anda dahil edilebilirsiniz veyahut sizler böyle bir proje oluşturabilirsiniz. Yeni gireceğiniz veya dahil edileceğiniz bir sosyal çevre olabilir. Sizlere maddi güvence ve istikrar sağlayacak yeni bir oluşum, proje veya çevre içerisine beklemediğiniz bir şekilde girebilirsiniz.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, kariyer alanınızı ve sosyal statünüzü etkileyecek, sizleri beklenmedik gelişmelere itecek önemli bir yeniay Boğa burcunda gerçekleşiyor. Bu alanlarda sıradışı gelişmeler sizler açısından söz konusu olabilir. Elbette bu süreçte parasal kazanımlarınız etki altında olacak. Yeni bir işe girebilirsiniz veyahut işinizle ilgili önemli ve sıradışı yenilikler meydana gelebilir. Bu süreçte yaşayacağınız her türlü yeniliklerin veya oluşumların somut sonuçlarını mayıs ayının başındaki Dolunay ile birlikte görmüş olacaksınız, bunu da unutmayın. Güneş’iniz Aslan burcundaysa ve 23 Temmuz ile 29 Temmuz arasında doğmuşsanız önemli etkiler alabilirsiniz.

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, 9. Ev alanınızda meydana gelecek olan Yeniay yüksek eğitim, uzak yerler, yabancılar, yabancı yerler, eşinizin akrabaları alanlarında meydana geliyor olacak. Bu konularda yeni birtakım gelişmeler ve sürprizli durumlar sizler açısından meydana gelebilir. Kendinizi de maddi anlamda güvencede hissedeceğiniz önemli yeniliklere imza atabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Uzak yerlerde oluşacak gelişmeler, yabancı yerlerle ilgili durumlar bu süreçte sizleri şaşırtacak parasal kazançlar elde etmenize sebep olabilir. Eşinizin kardeşleri veya yakın akrabaları ile ilgili de bu yeniay ile birlikte şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, hisseli paylaşımlar, ortak kazançlar, ödemeler, miras ve nafaka ile ilgili hayat alanlarınızı etkileyecek bir yeniay yaşayacağız. Hiç ummadığınız halde parasal anlamda sizleri etkileyecek yeni bir konu ya da yeni bir oluşum sizler için söz konusu olabilir. Kredi çekebilir veya bir ödeme yapabilirsiniz. Nafaka ya da miras gibi bir meseleniz varsa bu süreçte birtakım konular sizler için yeni ve sürprizli gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Eşiniz ya da ortağınızın kazancı ile ilgili de yine önemli birtakım adımlar, yeni oluşumlar söz konusu olabilir.

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, ikili ilişkiler, ortaklar, açık düşmanlar, davalar, danışmanlıklar ile ilgili hayat alanlarınızı etkileyecek yeni birtakım olaylar bu yeniay ile birlikte meydana gelebilir. Beklemediğiniz bir anda kendinizi hem maddi hem de manevi güvencede hissettirecek yeni bir ilişki ya da ortaklık içerisinde bulabilirsiniz. Evliliğinizde ya da ikili ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Size maddi kazanç getirecek önemli bir anlaşma içerisine de girebilirsiniz. Kendiniz de maddi kazanç elde edebileceğiniz önemli bir ortaklık kurabilirsiniz. Güneş’iniz Akrep burcundaysa ve 24 Ekim ile 30 Ekim arasında doğmuşsanız önemli etkiler alabilirsiniz.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, iş hayatınızda yenilikler ve beklenmedik koşulların meydana gelmesi söz konusu olabilir. Sizlerin sağlığı ya da varsa evcil hayvanlarınız onların sağlık durumları bu yeniay ile birlikte önemli hale gelebilir, beklenmedik bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yanınızda birilerini çalıştıran biriyseniz yeniay ile birlikte çalışanlarınız ile alakalı olarak sizleri parasal anlamda yeni oluşumlar içerisine itecek beklenmedik gelişmeler meydana gelebilir. Aynı zamanda amca ya da halalarınız ile ilgili de beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, çocuklar, aşk, eğlenceli aktiviteler alanınızda önemli bir yeniay sizlere sürpriz gelişmeler yaşatacak olabilir. Yeni bir aşk ilişkisi içerisine girebilirsiniz. Bir çocuk haberi alabilirsiniz. Borsa da parasal yatırımlar yapan ya da şans oyunları oynayan bir Oğlaksanız beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Çocuklarınızın hayatı ile ilgili sürpriz gelişmeler, sizleri parasal anlamda etkileyecek durumlar meydana gelebilir. Hayatlarınızda bu süreçte her ne başlarsa başlasın sonuçlarını somut şekilde 7 Mayıs tarihinde meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte göreceksiniz.

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, aile hanenizde meydana gelecek olan yeniay sizler için maddi güvence ve istikrarınızı önemli ölçüde etkileyecek olabilir. Aile içerisinde, ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizde gerginliklere, tartışmalara açık olabilirsiniz bu süreçte. Bu konulara dikkat etmenizde fayda var. Başlatacağınız yeni durumlar veya sizleri de içine alarak başlayacak yeni durumlar sizleri daha çok parasal anlamda etkileyebilir. Maddi anlamda kazanç getirecek birtakım yer değişiklikleri ya da evde yeniliklere de gidebilirsiniz. Evden çalışmaya başlayabilirsiniz ya da yeniayın sürprizlere açık etkisiyle ani bir kararla evlenebilirsiniz. Güneş’iniz Kova burcundaysa ve 21 Ocak ve 27 Ocak arasında doğmuşsanız önemli etkiler alabilirsiniz.

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, iletişim, kardeşler, yakın çevre alanınızda yenilikler Boğa yeniayı ile birlikte beklenmedik bir şekilde meydana gelebilir. Kardeşleriniz varsa onların hayatında önemli gelişmeler ve yeni birtakım oluşumlar yaşanabilir. İletişim alanında sizlere maddi kazanç ve istikrar sağlayacak yenilikler aniden karşınıza çıkabilir. Yakın yerlere seyahat konuları beklenmedik şekilde söz konusu olabilir. Bu konularla ilgili atacağınız her türlü adımın somut sonuçlarını 7 Mayıs tarihindeki Akrep burcunda olacak Dolunay ile birlikte göreceksiniz bunu da aklınızdan çıkarmayın.

Astrolog Ceylin Çelebi

Kişisel Instagram hesabı: astrolifeceylin

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir