class="single single-post postid-1821 single-format-standard" >


2013 Anne Bebek Fuarı

17 – 20 Ocak 2013 tarihinde İstanbul Fuar Merkezin’de anne-bebek ve çocuk  açılıyor.

Yıllardır sektörün tek buluşma noktası olan fuar, 23.sünü gerçekletireceği bu  yıl da  çok daha geniş bir katılımla, yurt içi ve yurt dışı ticari bağlantılarının yapıldığı, sektöre ve halka en yeni, en özel ve en modern ürünlerin sunulduğu önemli bir konumdadır. 2013 Anne Bebek Fuarı sizlere yeni pazarlara açılma konusunda geniş bir imkan sunacaktır.

Mobilyadan tekstile , araç gereçten kozmetiğe, gıdadan oyuncağa , hizmet kuruluşlarından sağlık kuruluşlarına kadar pek çok sektörden firmalar ile alıcıları buluşturan  2013 Anne Bebek Fuarı , konunun önemi bakımından, basında geniş bir şekilde yer almaktadır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışında yapılan tanıtım kampanyaları ile geniş bir pazarı sizlerle buluşturmak ve özellikle ihracat potansiyelini  arttırma konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır.

2012 de  yapılan fuara yaklaşık 53,000 ziyaretçi gelmiştir.  Geniş bir çapta hazırlanan tanıtım kampanyasıyla, bu yıl ki fuarda daha geniş kitlelere ulaşmayı, daha büyük bir satış potansiyeline imkan yaratmayı hedeflemekteyiz.

İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy / istanbul

CNR EXPO CENTER

Hall 1-2-4

Ziyaret saatleri : 09:30 – 19:30

, , , ,
Back to Top ↑

Anne Bebek Bebek Gelişimi Bebek Bakma Kadın